18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dokument przedstawiający stosunek społeczności więziennej do osób odsiadujących wyrok za pedofilię.

"Postępują jak bestie więc tak muszą być traktowani"





Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2010-02-10, 21:41 3
Czym więcej takich filmów i spraw związanych z pedofilią tym bardziej społeczeństwo przeświadczone jest w fakcie i wszędzie widzi pedofilów. Nikogo nie mam zamiaru bronić,ale .. na porządku dziennym nie mówi się o innych sprawach - pedofilia to temat popularny jak jasna cholera.

Już jest jeden przykład wypiętnowania rzekomego pedofila - w Strzegomiu. Zakładam,że chłopak się powiesił głównie z powodu presji lokalnego zaszczucia - choć co dziwnego w seksie 14 latki z 19 latkiem ? Prawnie to pedofilia, a racjonalnie to nic karygodnego. To zwyczajna głupota,ale nie przestępstwo.
Rzygam już tymi pedofilami i nagłaśnianiem złapanych dziecojebców - mały odsetek jest ludzi, którzy w rzeczywistości gwałcą małolaty,a zamyka się już nawet tych, którzy przypadkowo trafiają na takie treści. Wchodząc na samego 4chana z miejsca stajesz sie pedofilem,bo jest duze prawdopodobieństwo,ze trafisz ja jakies lolitki.
Małolaty same prowokują takich zachowania - wystarczy,ze przypadkiem trafi na kogos z brakiem zasobow moralnych we lbie.

Boje sie miec dzieciaka,bo sasiadka oskarzy mnie o gwalt jak golego wypuszcze go na balkon - toz to dewiacja.
Zgłoś
Avatar
grim_wj 2010-02-10, 21:46 1
Jakby tyle serca co w nienawiść do pedofilów włożyli w poszukanie sobie uczciwej pracy i rozpoczęcie nowego życia to by wszystkim na zdrowie wyszło -.-
Zgłoś
Avatar
tralalulla 2010-02-10, 21:58
konio167 napisał/a:

Wy na serio jesteście tak kurewsko tępi by nie wiedzieć co to ironia ?



nie stresuj się xD
ja wiem co to ironia i ją zrozumiałam luuuuz
Zgłoś
Avatar
trzelpy 2010-02-10, 22:07
Taaa... Seryjnych morderców albo psycholi tam nie ma, oni mają inne miejsca odsiadki. A pedofili trzeba tępić, i to nagłaśniać. Odechce im się. Wiecie co takie dzieci mają z psychiką? Przez jakiegoś jebanego zboka, czasem takie dziecko do końca życia ma problemy ze sobą. A wy jeszcze ich śmiecie wrzucać do jednego worka ze złodziejami, weźcie się kurwa opamiętajcie.
Zgłoś
Avatar
repsol79 2010-02-10, 22:13 7
suckinsyn ku.wa ale ty pier.olisz. gaworzysz o jakims wyjatku ktory potwierdza regule. gadasz o 9 latkach. czlowieku ogladnij ten film. tam sa dzieci ktore maja niecaly rok, 2, 4 lata, sa gwalcone, zabijane, takie dzieci prowokuja wygladem tudziez swoim zachowaniem???. przypadkowo trafia sie w sieci na tresci pedofilskie??. jestes maestro jesli w necie przypadkowo pojawiaja ci sie takie tresci. ci ludzie powinni byc izolowani. i bardzo dobrze jak w tytule "nie sad cie skaze pedofilu". zasluzyli na to i niech cierpia!!!!. malo tego ja czy inny obywatel tego kraju bedzie placil podatki na szmaciarzy, zeby mieli co zrec i gdzie spac!!!!!!!! na pochybel szmatom. chlopcze ogargnij swoja bajere i zastanow sie zanim napiszesz BZDURY!. przez takich jak ty "liberalnych" dzieja sie takie rzeczy... NIKT NIC NIE WIDZI!. i podaj mi jeden konkretny przypadek gdzie ktokolwiek w naszym kraju wypuscil male dziecko gole na balkon i dostal wyrok!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-02-10, 22:16 5
Słuchając tych wyrokowców można się dowiedzieć, że każdy z nich to jest dobry człowiek i siedzi za niewinność. Bo co to kurwa jest morderstwo, kradzież, pobicie, gwałt i inne tego typu, przy tym co robią pedofile i zboczeńcy. Jak tam jeden ment stwierdził, od niego to wręcz ciepło i dobroć bije ! No kurwa litości.
Skurwysyny jebane, takich to już nie zmienisz, oni bez krytyki patrzą na siebie i nigdy nie zrozumieją, że społeczeństwu to oni najlepiej by zrobili jako podkładka pod korzenie dla młodych drzew.
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2010-02-10, 22:20 4
rafalprelude napisał/a:

suckinsyn ku.wa ale ty pier.olisz. gaworzysz o jakims wyjatku ktory potwierdza regule. gadasz o 9 latkach. czlowieku ogladnij ten film. tam sa dzieci ktore maja niecaly rok, 2, 4 lata, sa gwalcone, zabijane, takie dzieci prowokuja wygladem tudziez swoim zachowaniem???. przypadkowo trafia sie w sieci na tresci pedofilskie??. jestes maestro jesli w necie przypadkowo pojawiaja ci sie takie tresci. ci ludzie powinni byc izolowani. i bardzo dobrze jak w tytule "nie sad cie skaze pedofilu". zasluzyli na to i niech cierpia!!!!. malo tego ja czy inny obywatel tego kraju bedzie placil podatki na szmaciarzy, zeby mieli co zrec i gdzie spac!!!!!!!! na pochybel szmatom. chlopcze ogargnij swoja bajere i zastanow sie zanim napiszesz BZDURY!. przez takich jak ty "liberalnych" dzieja sie takie rzeczy... NIKT NIC NIE WIDZI!. i podaj mi jeden konkretny przypadek gdzie ktokolwiek w naszym kraju wypuscil male dziecko gole na balkon i dostal wyrok!!!!!!



Ja pierdole..
Naucz się konstruować wypowiedzi to może Ci odpiszę.

Nie jestem liberałem - nie wiem w ogóle skąd ten pomysł.
Nigdzie nie napisałem też nic co sprzeciwia się karaniu pedofilów - każdy niecny czyn winien być karany. Oni w tym pierdlu są wszyscy po jednych pieniądzach i pieprzą jak skończeni hipokryci.
Mordercy uśmiechnięci wpieprzają obiadki i mają radochę z karcenia pedofilów. Dla mnie to taki sam element, który należy eliminować. Stosuje kary zero-jedynkowe.
Nie chce mi się rozwodzić nad tym,czy mordercą ma więcej zasad moralnych od pedofila.

Sprzeciwiam się tylko popularyzacji występków pedofilii dzień po dniu. Nie wiem jaki ma to cel, ale ludzie są przesiąknięci nienawiścią - co jest złe. Nienawiść jest zła.
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2010-02-10, 22:27
jak dla mnie pedofil a zlodziej,morderca nigdy nie powinien byc tak samo traktowany,pedofile maja i tak za dobrze w polskich wiezieniach bo jak widzialem filmik jak sie traktuje takic hzboczencow w meksyku czy gdzies tam to az bylem dumny z tych wszystkich wiezniow traktujacych tak tego pedofila
Zgłoś
Avatar
repsol79 2010-02-10, 22:32
skoro mam nauczyc sie konstruowac "wypowiedzi" a dopiero wtedy moze mi odpowiesz. to po co piszesz? sam sobie zaprzeczasz. koniec mojego watku bo nie bardzo rozumiesz co chce przekazac.
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2010-02-10, 22:44
rafalprelude napisał/a:

skoro mam nauczyc sie konstruowac "wypowiedzi" a dopiero wtedy moze mi odpowiesz. to po co piszesz? sam sobie zaprzeczasz. koniec mojego watku bo nie bardzo rozumiesz co chce przekazac.


argumentacji brak, podkulasz ogonek i spierdalasz.

Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2010-02-10, 22:46
Miło wiedzieć, że jak ktoś wyrucha jakieś dziecko, to pięć lat z "tymi lepszymi złymi" to i tak dla niego za dużo.
Zgłoś
Avatar
draaxx 2010-02-10, 22:56
po co ich zamykac? albo ucinac im narzedzie zbrodni, albo od razu wieszac, ewentualnie jakies tortury. Przeciez to jest nie do pomyslenia - a oni tlumacza, ze to choroba - chora czesc organizmu sie wycina - ich tez sie powinno wycinac. Ale jest druga sprawa - zeby nie bylo jak w "symetrii", ze koles siedzial w wiezieniu za to ze jakas slepa babcia go wskazala i przez to zmarnowala mu zycie. Kara smierci moglaby byc wprowadzona tylko w momencie, gdy wladza mialaby takie srodki i metody szukania dowodow jak w CSI. A najlepiej - jesli cos jest pewne - cichy samosad i do rzeki.
Zgłoś
Avatar
EroMedic 2010-02-10, 23:01
Tak sobie rozważam.... kara śmierci to mało... a co do więzień przypominam że to z naszych podatków..... ci ludzie ciepło mają i żreć co mają....
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2010-02-10, 23:02
draaxx napisał/a:

Przeciez to jest nie do pomyslenia - a oni tlumacza, ze to choroba - chora czesc organizmu sie wycina - ich tez sie powinno wycinac.


Wszelakie dewiacje są chorobami - bądź pochodnymi mutacji genu.
Z tym,że bezinwazyjnie nie wyleczysz tej choroby. Podobnie jak homoseksualizmu.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2010-02-10, 23:04 1
Co też niektórzy wypisują to aż się włos na głowie jeży. Od decydowania jaka kara się komu należy póki co jest sąd.
Ten materiał pokazuje jasno, że dla pedofilów powinny być izolowane zakłady karne, gdzie nie mieliby styczności z innymi więźniami.
Teoretycznie teraz każdy z nich po wyjściu mógłby dochodzić odszkodowania za krzywdy doznane od współwięźniów, z czego większość z pewnością bez trudu udowodniłaby zasadność swoich roszczeń. Nietrudno zgadnąć, że odszkodowania byłyby wypłacane przez Skarb Państwa- a więc z naszych podatków.
Jak byście się zatem czuli wiedząc, że płacicie nie tylko na utrzymanie pedofila, ale także dokładacie się do jego uposażenia?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie