18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Furronica 2009-12-08, 22:51
Wszyscy znamy zainteresowania kobiet: liczy się dla nich tylko piłka nożna, kibicowanie własnej drużynie i wszczynanie burd z kibicami wrogich drużyn, dlatego uważam, że dziewczyna założyła ten szalik z pełną premedytacją i zasłużenie dostała w mordę.
Zgłoś
Avatar
Ąpisław 2009-12-08, 22:54
Niestety - lajf iz soł brutal end ful of zasadzkas - myślała, że jak ma szalik to i również immunitet.
Zgłoś
Avatar
W................o 2009-12-08, 23:11
Mam kurwa prawo nosić szalik Juventusu chodząc po Mediolanie. Chodząc po Londynie w koszulce Manchesteru. Ci dwaj to zwykłe szmaty. Ktoś tu mówi o równouprawnieniu. Pewnie jak kobieta wystartuje z łapami to się obronić trzeba, ale to to było zwykłe frajerstwo. Szkoda jej.
Zgłoś
Avatar
zlykamil* 2009-12-08, 23:52
WaszMiso napisał/a:

Mam kurwa prawo nosić szalik Juventusu chodząc po Mediolanie. Chodząc po Londynie w koszulce Manchesteru.



No możesz ale jak dostaniesz wpierdol to się nie zdziw.
Zgłoś
Avatar
thc 2009-12-09, 0:05
@yarzapp
Z twoich komentarzy wynika, ze za duzo siedzisz przed monitorem, bo nie wiesz co dzieje sie na zewnatrz. Idz przewietrz dupe!
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-12-09, 0:16
thc, zupełnie nie mam pojęcia, o co Ci chodzi i co Ci odpowiedzieć

Rozwiń może tę myśl.
Zgłoś
Avatar
W................o 2009-12-09, 0:20
Fakt, thc że tak się dzieje. Co nie znaczy, że to jest prawidłowy stan rzeczy.
Zgłoś
Avatar
GorillazxD 2009-12-09, 0:21
Do hools'ow: to tylko impreza sportowa, tymczasem zachowujecie sie jakby byla to conajmniej wojna. A jak wpadacie do jakiegos miasta i robicie rozpierduche to tak jakby dac w gebe gospodarzowi. Do ultrasow nic nie mam, przynajmniej jest widowisko, a to czesto ciekawsze od meczu (;
Zgłoś
Avatar
a................l 2009-12-09, 1:01 2
Trzeba mieć wyjątkowo smutne życie żeby jakąś laske zlać po twarzy za to, że miała szalik jakiegoś innego klubu. Laska pewnie nosi szalik, bo jej chłopak kibicuje, pewnie też nie rozróżnia spalonego od karnego, a taki kmiot jej przyjebał w twarz. Kurwa jebane śmieci, won do biedaszybów.
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-12-09, 1:07
aexalven napisał/a:

No i ni słuchasz HH


kiedyś słuchałem, a i teraz wybiórczo mi się zdarza
Zgłoś
Avatar
a................l 2009-12-09, 1:10
a reszta głąbów, co się rozpisuje nad tym, że skoro założyła szalik to powinna się liczyć z tym, że oberwie, widać że o zasadach kibiców chuja ma pojęcie, są pewne niepisane zasady których się trzymamy, nie tłuczemy np. kolesia z innej ekipy, choć buźka nam znana kiedy idzie ze swoją laską... ale tu widać motłoch chyba z rosji więc tam zasady w dupe sobie wsadzic mozna.
Zgłoś
Avatar
i................e 2009-12-09, 10:52
~yarzapp - po chuj jej szalik jak jest ciepło?
Zgłoś
Avatar
blacksider 2009-12-09, 11:10
co Wy kurna z tym szalikiem?
ona sprowokowała tym że pokazała środkowy palec do tego kolesia.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2009-12-09, 14:34
kurwa ja uważam że słusznie
i tak pewnie inne "szalikuwy" by jej wpierdoliły
i nie było by problemu ,
ale jak facet to odrazy damski bokser ...
Zgłoś
Avatar
Flo 2009-12-09, 14:52
jak ktoś wspominał równouprawnienie
a tak już całkiem serio, nie wiem czy ktoś zauważył, ale ostatnimi czasu zwiększył się procent agresywnych dziewcząt i co wtedy poradzić, gdy jest się obrażanym, uderzanym, drapany? Nie każdy ma nerwy ze stali.
Jasne, że typki to debile i napinatorzy, ale z drugiej strony czemu dziewcze mądrzejsze nie było? I wcale nie mówię tutaj o założeniu szalika, niech każdy chodzi w czym i gdzie chce. Mówię o tym fucku, zagwizdał ok, mogła go olać, ale nie pokazała jaka zaczepna jest i gość jako że nie był inteligentem chciał podreperować swoje ego.
Szalik rzecz nie droga mogła oddać, nie dostałaby wtedy liścia.
Z drugiej strony bardziej kibicowskiej szacunek że się nie dała i nie oddała ;]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie