18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-06-12, 9:49 3
sothis napisał/a:

Brak kultury u skośnych?
Zawsze to czyste, dzień dobry, do widzenia, drzwi przytrzyma etc. Nigdy nie hałasowali, nie robili żadnych problemów etc.



Jak byłem u nich, to też jadłem ośmiornice i bekałem przy stole.
Mówili, że jestem miłym kulturalnym człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
Lupa 2024-06-12, 9:53
Nie ma co wybrzydzać. Świeższe nie będzie.
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2024-06-12, 10:09
To Koreańce wcinaja ośmiornice , a nie Chinole...oni nie wiedzą co to jest ?!?!?
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-06-12, 10:13
Oby też go coś na żywca wpierdoliło
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-12, 10:56
Mógł chociaż chochlą jebnąć aby ją otumanić.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2024-06-12, 11:23
Strasznie pierdolicie o tym że Azjaci jedzą wszystko. Na całym świecie je się bardzo dużo obrzydliwych rzeczy nie tylko w Chinach. Stan rzeczy jest spowodowany głodem, nie tym w obecnych czasach ale na przestrzeni odkąd ludzkość istnieje. Dzięki temu powstała ogromna ilość smacznych, choć niekiedy obrzydliwych rzeczy. Więc oglądając ludzi jedzących dziwne rzeczy, powinniśmy czuć wdzięczność, że testują to za nas.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-06-12, 11:43
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz te kurwy zeżrą wszystko co nie spierdoli w niebo .....



Fake, nietoperze też wpierdalają xD
Zgłoś
Avatar
0x_F_I_L_O_Z_O_F_x0 2024-06-12, 15:00 1
Na bank Korea bo tam wpierdalają żywe macki a gościu poszedł o krok dalej i wiebał całą
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-06-12, 18:13
Smakuje jak kotlet schabowy to niech wpierdala. Smacznego kotleta ośmiornicy.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-06-12, 19:53
Oni nas kiedyś wpierdolą.
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-06-12, 20:15
Jakoś filmik się dziwnie urywa przed momentem, w którym to wypluje, albo się udławi.
Zgłoś
Avatar
kefir123pl 2024-06-12, 23:52
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz te kurwy zeżrą wszystko co nie spierdoli w niebo .....



e... kilka lat temu nietoperza ktoś od nich wpierdolił
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-06-13, 3:59 1
sothis napisał/a:

Brak kultury u skośnych?
Mieszkało tego trochę kolo mnie, bo obok było ich handlowe zagłębie. Zawsze to czyste, dzień dobry, do widzenia, drzwi przytrzyma etc. Nigdy nie hałasowali, nie robili żadnych problemów etc. Zawsze do pracy/szkoły i spowrotem. Kilkanaście rodzin w moim pionie mieszkało.
Więc albo pierdolisz bez sensu bo to internety, albo bardzo dziwnie trafiłeś ze taką masz opinie.



Na początku roku miałem przyjemność mieszkać z kilkoma ludkami. Ukraina, Hindusi, Estońcy, Słowacy, Erytrejczyk i Chinol. Wschód robił oborę, ale po skończonym gotowaniu i spozywaniu było tak jakby nikogo nie było. Erytrejczyk po za tym ze wszystko jadł paluchami z gara, to tez porządek trzymał. Hindusi byli spoko. Morda im się nie zamykała, ale pomocni i grzeczni. Słowacy pojawiali się i znikali . I zostaje Chińczyk... łap po kiblu nie mył i z kibla po nim juz nikt nie skorzystał az do nastepnego sprzątania. Dobrze, ze ekipa sprzątająca była codziennie. Jak zabierał się za gotowanie, to syf wszędzie dookoła jak jasny uj. Jak zabierał się za jedzenie, to jak świnia. Jeśli od ryja coś odpadło, to zostawało tam gdzie spadło. Miał swoje rzeczy, ale lubił korzystać z cudzych. Potem mieszkałem z Kameruńczykami, Ukrainą, Litwinami i Łotyszem lub Litwinem oraz Fin, a po sąsiedzku Kenijczycy. I z całego tego tygla tylko ten Chińczyk robił największy syf, którego palcem nigdy nie tknął. Takze nigdy nie wiadomo kto na kogo trafi. Ty masz zdanie super, ale nas juz jest dwóch.
Zgłoś
Avatar
Thralsai 2024-06-13, 15:06
Ja w pewnym materiale widziałem, jak jakiś gościu wpierdzielał ośmiornicę, a ona mackami przykleiła mu się do gardła i gość się udusił.
Zgłoś