18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
e................s 2023-12-18, 1:43 3
Gdy pracowałem jako motorniczy, to raz wypierdolił mi się taksówkarz na torowisko z podporządkowanej. Ostro zahamowałem, bo bym zmiótł gościa z tego świata. Chwilę potem wyskoczył do mnie naburmuszony pasażer, że się prawie przeze mnie przewrócił. Coś się pultał, że mi wypierdoli i gdyby nas nie dzieliły drzwi kabiny, to już bym miał nos złamany. Jak wyszedłem z kabiny i zobaczył moją niesympatyczną aparycję oraz to, że jestem od niego może i niższy, ale ze dwa razy szerszy, to nagle zluzował. Na szczęście reszta pasażerów okazała się być bardziej inteligentna od typa i wręcz go wyśmiali za to, że to do mnie miał pretensje, ale niestety raz na stu klientów trafi się jakiś pojeb. Była raz nawet sytuacja, że do motorniczej wyskoczył typ z łapami, ale harda cipa była i wyjebała mu gonga w nos, to też się zawinął i poszedł. Ale niestety to nieliczne szczęśliwe zakończenia, bo zazwyczaj to kierowcy i motorniczowie są na przegranej pozycji - albo to kobiety, albo jakieś dziadki, do tego często jest strach przed konsekwencjami, bo przecież mogłeś przyjąć na ryj, a potem grzecznie zadzwonić po patrol i czekać.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2023-12-18, 11:45

P.s I teraz połowa gówniaków z sadola szuka co to jest i jak wyglada Nokia 3210


zaraz jakiś któremu udało się wygooglować wyskoczy z tekstem że Nokia 3210 nie miała aparatu xd
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-12-18, 21:39
psotny_fiutek napisał/a:

Zgadza się, z tym że to nie gościu a spasiona karyna. Na czym ty to oglądasz ? Na Nokii 3210 ?
P.s I teraz połowa gówniaków z sadola szuka co to jest i jak wyglada Nokia 3210



a ta druga połowa dziadersów zacznie się zastanawiać, skąd wiadomo, że ma na imię Karina
Zgłoś