18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Nie wszystkim jest obojętne życie kotka
o................n • 2013-07-08, 6:37
To miłe, że nie wszystkim jest wyjebane. Propsy dla strażaka
Dobry materiał, nie sugerujcie się stacją



A tak nawiasem to HWDSP - Tylko Bóg może gasić pożary!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-07-08, 13:03 5
Jarrt napisał/a:

Gówno prawda, to jest prowokacja TVN i zakłamanie prawdy!!!!! Tak naprawdę to był pies, którego uratował kontroler MZK za pomocą kabli od akumulatora z autobusu!!!!! Nie wierzcie w te kłamstwa!!!! Czytajcie tylko niezależne strony internetowe narodowców!!!!



popraw jarmułkę, bo chyba cię w głowę uciska
Zgłoś
Avatar
jonek00 2013-07-08, 13:39
zabieranie kilku minut czasu antenowego kosztującego krocie, żeby powiedzieć, że jakiś koleś, gdzieś w ameryce uratował kotka. codzienna porcja najważniejszych informacji dnia.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-07-08, 13:43
siriah_pl napisał/a:



Ciężko zrozumieć, że to żart, prawda? Że to nabijanie się z postawy Amiszów czy innych Mormonów, wg których jak chorujesz to nie możesz iść do lekarza. Masz leżeć i czekać - przeżyjesz czy umrzesz - za jedno - Bóg tak chciał.



Pudło. Zarówno mormoni, jak i większość amiszów korzysta z normalnej pomocy medycznej. Tyle, że Ci ostatni nie biegną do lekarza z byle przeziębieniem, tylko z poważnymi chorobami.
Zgłoś
Avatar
kt 2013-07-08, 13:44
Ja pierdole. No rzeczywiście!
Zgłoś
Avatar
Duath 2013-07-08, 13:46
Rok temu miałem podobny przypadek . Tyle że mój kot postanowił skończyć ze sobą i się powiesił za łóżkiem o jakaś wystającą nitkę . Oczywiście reanimacja przebiegła pomyślnie i kot przeżył .
Zgłoś
Avatar
Michster 2013-07-08, 13:52
"W Polsce też mogłoby się udać."
/watch?v=JDq4rHzPYv4
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-07-08, 13:52
Ok fajnie szacunek dla strażaka ale co to mnie kurwa obchodzi ze uratował kota strazak zza oceanu
Zgłoś
Avatar
Mourning Birth 2013-07-08, 14:02
Za HWDSP piwa nie ma. Straż Pożarna to jedyna służba mundurowa zasługująca na szacunek.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-08, 14:37
Mourning Birth napisał/a:

Za HWDSP piwa nie ma. Straż Pożarna to jedyna służba mundurowa zasługująca na szacunek.



Ta, bo codziennie cię rzetelnie ratują. A może to po prostu obiegowa opinia, którą wyznajesz ze względu na fakt, że pan Mirek i pani Jadzia do znudzenia powtarzają tego typu slogany?

Ja kocham służbę zdrowia - o tyle, o ile moja ciotka jest lekarzem. Analogicznie z klasą policjantów, polityków i jeszcze tak dalej.

teken napisał/a:

Jak zwykle rzetelne informacje, dawka tego co naprawdę ważne w Polsce i na świecie !



Nie nudzi ci się ta paranoja? Przecież Newsy w wszelkiego rodzaju programach informacyjnych to około 10 min - reszta to zapychacze. A to był klasyczny przykład zapychacza.

Drogi są dwie: alboś idiota, co w każdej informacji szuka zbawienia świata, albo, co wydaje się bardziej prawdopodobne, gdybyś zobaczył i transmisję sportową nadawaną przez TVN, uznałbyś, że to manipulacja.
Zgłoś
Avatar
songoss 2013-07-08, 14:38
Dobra. Powiem wam ku*wa tak. H*j tam ile to kosztowało i kogo to interesuje wszystko można przeżyć, ale kiedy u mnie na wsi widzę jak corocznie wydupca się około 100 kotów(nie wiem dokładnie ile tak strzeliłem, ale coś koło tego), bo się ku*wy puszczają, gdyż właściciele nie mają czasu na ich pilnowanie min. najpopularniejszą metodą jest topienie-wrzucasz małego kotka tuż po narodzinach do jakieś beczki z wodą no i się tam topi, zaś drugą metodą, która znacznie w ostatnich latach zdobyła uznanie właścicieli kotków, bo jak to przeciez topić kotka to zabójstwo, jest wywożenie do lasu- a h*j, wyjeb*e go do lasu i niech sobie tam zdycha, a co, h*j z nim - i tak jest cały ku*wa czas, nonstop nabierząco jak w taśmociągu jakimś. Ale h*uj tu jest TVN i jest temat do podjęcia i trzeba dać chłopakowi nobla bo uratował dachowca. H*uj. Może i dobrze zrobił, ale ja nie jednego uratowałem, widząc jak jakaś tępa strzała zostawia kota w lesie, zabierałem go i odwoziłem śledząc gdzie pojedzie właściciel. I jaki z tego morał? a taki ze sie napisałem, a i tak h*ja z tego bede miał. Dziękuje. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-08, 15:48 4
Mourning Birth, rysiek0





Tylko Bóg i papjesh mogą mi gasić dom!!!11

Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-08, 17:03
@songoss
Nawet dostaniesz wielkiego murzyńskiego chuja za tą pierdoloną cenzurę!
Czytać się tego nie da z tymi pierdolonymi gwiazdkami!

Mo*e w*z*scy zacz*iemy cen*urować każ*e s*owo?

A co do kota to bzdura jak chuj.
Zwykły sierściuch. Ten gość w tym filmiku wypowiada się z taką podnietą i ekspresją jak by co najmniej prezydenta uratował.

Ps.
CHWDPW!
Zgłoś
Avatar
SemirN 2013-07-08, 17:12
Bylo już nagranie z Polski dostępne w tym temacie

Ale oczywiscie tusk vision network pokaze nam wielkich hamerykancow ratujacych malego kotka.

TVN =
Zgłoś
Avatar
songoss 2013-07-08, 17:17
@SZAJBA, jak zauważyłeś tępa dzido, kurwo jebana w dupe przez kozojebców, napełniana kozim serem cenzurowałem tylko wulgarne słowa więc zamknij kurwa ryj. zgniń spłoń przepadnij. amen
Zgłoś
Avatar
Pawelmix1 2013-07-08, 19:38
Fajne ma usta ta Kinga
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie