18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nie zamknął w Tesli drzwi
Goral311 • 2021-08-17, 13:11
Cytat:

Przechodzący obok nagrał Teslę Model X odjeżdżającą z zatoki parkingowej na głównej ulicy w Londynie z tylnymi drzwiami pasażera, które były nadal całkowicie otwarte. Członkowie klubu Tesli są zdezorientowani wypadkiem, ponieważ jazda z otwartymi drzwiami uruchamia alarm na desce rozdzielczej.





Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-08-17, 17:21
Hollow_Man napisał/a:

jako niezależny ekspert, fachowiec od wszystkiego i znający się na wszystkim, stwierdzam że się cos zjebało i nie zgłosiło alarmu na desce, pewnie jakiś czujnik . Dziękuje za uwagę, wątek uważam za zamknięty.



chuj nie ekspert z Ciebie. po czym wnioskujesz, że czujnik nie zadziałał?
a jak zadziałał, a gość to zignorował?
bo był najebany i spał jak auto jechało...
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-08-17, 17:39 1
z0neee napisał/a:

dziwne bo u mnie w tesli nie pojedziesz z otwartymi drzwiami ;/



W mojej się same pytają czy mogą się zamknąć.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2021-08-17, 19:21
z0neee napisał/a:

dziwne bo u mnie w tesli nie pojedziesz z otwartymi drzwiami ;/



Bo masz trabanta a nie tesle
Zgłoś
Avatar
Dhubleiddd 2021-08-17, 20:22 1
Idiocie żaden alarm nie pomoże..
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-08-17, 21:56
Dhubleiddd napisał/a:

Idiocie żaden alarm nie pomoże..



jak się ma siano zamiast mózgu to tak bywa
Zgłoś
Avatar
notak 2021-08-18, 7:51
TheAndyboy888 napisał/a:

Dzienne LED lepsze, tak. Ale te, które są już w aucie oryginalne prosto od producenta. A jak widzę tych pojebanych januszy, co to kombinują i montują te "dzienne ledy" z aliexpress za 10zł to bym skurwysynów wystrzelał, bo jedyne co to robi, to wkurwia tych nadjeżdżających z przeciwka.
P.S. A już całkiem zajebiście jeździ się na full ledach w nocy



fakt, ledy są nawet duzo lepsze niż xenony, a i przyznam że zdażyło mi się chwilkę jechać na dziennych nocą, ktore i tak lepiej dowietlaly drogę niz zwykle światla
Zgłoś
Avatar
bania88 2021-08-18, 8:30
Hollow_Man napisał/a:

jako niezależny ekspert, fachowiec od wszystkiego i znający się na wszystkim, stwierdzam że się cos zjebało i nie zgłosiło alarmu na desce, pewnie jakiś czujnik . Dziękuje za uwagę, wątek uważam za zamknięty.



Chuja tam ekspert. Baba siedziała i pewnie jeszcze fejsbusia na telefonie przeglądała. Takiej to kontrolka i piszczałka nic nie da, nawet jakby z otwartymi drzwiami prąd ją raził, to by nie zauważyła.
Tak jak moja luba - jakiekolwiek komunikaty jej na sprzętach wyskakują to klika OK, a potem ździwko, że coś nie tak.
"Czy chcesz, usunąć wszystkie dane, a potem, żeby telefon wybuch ci w rękach?" - OK.
Zgłoś
Avatar
J................k 2021-08-19, 6:49
Naprawienie drzwi jest stosunkowo tanie, a reklama na cały świat poszła - jakie fajnie drzwi otwierane do góry ma tesla Tak się robi marketing moi drodzy.
Zgłoś