18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
T................y 2019-11-03, 15:14 2
Cudze favele chwalicie, a swoich nie znacie.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-11-03, 20:37
Ja naprawdę nie chcę już mieszkać w Polsce
Zgłoś
Avatar
Jaco88 2019-11-04, 0:59 1
krasnal_hałabała napisał/a:

Ja naprawdę nie chcę już mieszkać w Polsce



Zgłoś
Avatar
e................s 2019-11-04, 2:18
Teraz pomyślcie, że taki ktoś też ma prawa wyborcze...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-04, 8:52
Dziewczyny nie okazały zbyt wielkiej uwagi. Chyba jego plan poszedł w pizdu i nie zaimponował im za bardzo.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-11-04, 12:26
@Jaco88

Ktoś kto ma w nicku "88" i na hasło "Nie chcę już mieszkać w Polsce" wstawia hajlującego Adiego nie jest ani dla mnie ani dla nikogo o zdrowych zmysłach autorytetem w dziedzinie wypierdalania z Polski wyimaginowanych przez nacjonalistyczne umysły zdrajców.

Powiem więcej, gdybym mógł wyjechać z tego kraju to z pewnością zastosowałbym się do twojej sugestii już tak dawno że w czasach w których bym wyjechał twój tata nie wystrzeliłby cię jeszcze z jajek.
Zgłoś
Avatar
Jaco88 2019-11-04, 23:44
@krasnal_hałabała

Eh no tak.. bo 88 w ogóle nie może oznaczać rocznika urodzenia tylko kwyłącznie HH
Zdjęcie to tylko żartobliwa odp na twoje płaczki i skamlania o tym jak to Ci źle i jak bardzo nie chcesz tu mieszkać.
btw mam głęboko wbite czy będziesz marudził tu czy gdziekolwiek indziej na ziemi czy innym kosmosie.

Ogólnie to proponuje wyluzować trochę majty Panie krasnal - Wszystkiego dobrego życze ! 5iona!

P.S
Ten Pan poniżej też ma Ci coś do przekazania



Zgłoś