18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Rivside 2013-12-19, 20:08
Thevenin napisał/a:

Przynajmniej telewizor się uratował, bo jego upadek został zamortyzowany.

Racja, a CRTka już nie dostaniesz w sklepie, a działać będzie dłużej niż plazmy, lcd i ledy razem wzięte
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-12-19, 20:10
Kto nagrywa ekran żeby zassać film z neta? Amerykanin oraz debil.

@Tafariel
No chyba siniak.
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2013-12-19, 21:18
Kurwa szkoda, że to mniejsze nie było jeszcze ustawione bardziej po telewizorem. Do konca mialem nadzieje, ze jakos zahaczy o tego niemowlaka
Zgłoś
Avatar
ArcziManYea 2013-12-19, 22:27
Miód dla moich oczu
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-19, 23:17
ja pierdole jaki glupi bachor

rozne rzeczy czlowiek robil za bachora ale litosci, jak mozna byc tak zjebanym zeby zrzucic se na leb tv?
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-12-19, 23:37 1
pin napisał/a:



No właśnie nie. Dziecko nie jest świadome ciężaru przedmiotów na podstawie jego wielkości. Dlatego np. mnie na kursie prawa jazdy na ciężarowe uczulali, żeby szczególnie uważać na dzieci, bo dla nich to nie jest samochód ciężarowy, tylko "coś bardzo dużego", czego do końca nie obejmują nawet wzrokiem. I dla nich nie gra roli czy to samochód czy budynek - potrafią wybiec na drogę, bo to "coś duże" im zasłania widok na jezdnię. Owszem potrafią nazwać, że to jest "ciężarówa", ale za tym nie podąża świadomość tego czym ona tak na prawdę jest.

Z resztą, dorośli często nie rozumieją, że zatrzymanie ważącej 7 - 40 ton maszyny, to nie jest na zasadzie "depnij hamulec to się zatrzyma". A potem oglądamy na hardzie jak koleś w osobówce wymusza pierwszeństwo na "tirze" a potem ma urodziny 1 listopada.



a sranie w banie... ja w wieku tego szczylusa wiedziałem ,że coś duże jak mnie jebnie w głowę to bedzie bolało. Nigdy bym takiego czegoś nie zrobił. Brat również. Zaufaj mi - dziecko debil - w genach :]
Zgłoś
Avatar
adek1983_83 2013-12-20, 1:24
Selekcja naturalna.
Zgłoś
Avatar
Blackbull85 2013-12-20, 11:22
Zgłoś
Avatar
A................C 2013-12-20, 12:47
To jest przykład głupiego szczeniaka. Mądre dzieci mają instrynkt samozachowawczy typu nie podnoś bo za ciężkie, nie podchodź do pieca jak gorący..
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2013-12-21, 23:47
to to chuj. Ja w chodziku po schodach zjechałem na bańce
Zgłoś