18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Roszp 2010-12-14, 16:36 1
Nataliaa napisał/a:

Żałosne. Na sadistic'u nie ma "współczucia" ale to zaliczam do kategorii znęcania się.


No nie ma - na kolana i do gały.
Zgłoś
Avatar
m................l 2010-12-14, 16:40
to ma być kot? to taki kot jak maciuś z klanu człowiek
Zgłoś
Avatar
s................f 2010-12-14, 16:58
Faktycznie szkoda kota - gdy zdechnie zestresowany jest zbyt łykowaty i rosół nie jest należycie tłuściutki.
Zgłoś
Avatar
N................a 2010-12-14, 17:22 1
Buliusz napisał/a:

oj Natalko, nie pierdol...


Sam nie "pierdol" ułomie. Nie wiem jak takie rzeczy mogą bawić ludzi. Życzę takim idiotom czegoś na czego widok równo jeden za drugim będą srać w gacie ze strachu.
Zgłoś
Avatar
Achajka 2010-12-14, 17:23 1
Niech tam ręke włoży cwaniak, a nie kota!
Zgłoś
Avatar
N................a 2010-12-14, 17:27
Roszp napisał/a:


No nie ma - na kolana i do gały.


Marzy ci się co?! Żeby ktoś ci obrobił zamiast samotnie "fapować" przed monitorem.
Zgłoś
Avatar
Cypisek_ 2010-12-14, 17:35 3
Następna moralizatorka z wykopu czy onetu?
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2010-12-14, 17:39 1
Popierdolone jest tylko to, że jak się przyda zwolnione tempo to akurat nie dają.
Zgłoś
Avatar
N................a 2010-12-14, 18:06 1
Czcij Pandę napisał/a:

Następna moralizatorka z wykopu czy onetu?


Nie lubię prawić morałów i tego nie robię. Nie dam się po prostu jakiemuś śmieciowi obrażać ;/
Zgłoś
Avatar
B................z 2010-12-14, 18:22 6
Nataliaa napisał/a:


Sam nie "pierdol" ułomie. Nie wiem jak takie rzeczy mogą bawić ludzi. Życzę takim idiotom czegoś na czego widok równo jeden za drugim będą srać w gacie ze strachu.


Grzeczniej, nie rozmawiasz ze swoim tatą. Po wieku wnioskuję, że masz w maju maturę. To bardzo odpowiedzialna sprawa, wielu ludzi na ciebie liczy i może wiążą z tobą jakieś plany. Po co więc tu siedzisz, skoro - będąc zarejestrowaną od października - znasz ideę tej strony i zamiast uczyć się do matury oglądasz filmy, które - jak sądzę po twoim pierwszym poście - sprawiają ci ból i duchowe cierpienie?
Pewnie jeszcze nie zdążyłaś pomyśleć oglądając ten film. Znęcanie? Szczur (czy tam inny gryzoń) znęca się nad kotem? To jakby powiedzieć, że antylopa znęca się nad gepardem, bo mu ucieka. Wracaj do książek.
Zgłoś
Avatar
Turek. 2010-12-14, 18:30
@Nataliaa Ci się chyba w głowie dziewczyno pomieszało. Pomyliłaś demoty z sadolem, i pokój z kuchnią... Jak nie pasi że na sadistic.pl przesiadują sadyści to pozdrawiam rodziców.
Zgłoś
Avatar
N................a 2010-12-14, 18:34
Buliusz napisał/a:


Grzeczniej, nie rozmawiasz ze swoim tatą. Po wieku wnioskuję, że masz w maju maturę. To bardzo odpowiedzialna sprawa, wielu ludzi na ciebie liczy i może wiążą z tobą jakieś plany. Po co więc tu siedzisz, skoro - będąc zarejestrowaną od października - znasz ideę tej strony i zamiast uczyć się do matury oglądasz filmy, które - jak sądzę po twoim pierwszym poście - sprawiają ci ból i duchowe cierpienie? Codziennie na świecie giną miliony ludzi, czy im też współczujesz? Że się z tego śmiejemy? A co nam zostaje?

Na początek - moją maturą się nie interesuj i grzeczniej nie będę ( za kogo ty się uważasz ? O_o ).
Gdyby człowiek oglądał to co mu pasuje, jego horyzonty były by bardzo wąskie. Nie miałby własnego zdania. Nie wiedział by o świecie nic. Wyraziłam tylko swoją opinie, a paru "zjadaczy wszystkich rozumów" ujawniło swą prawdziwą stronę. Nie pozwolę sobie w kasze dmuchać, tylko dlatego, że mnie tego rodzaju filmiki nie bawią.
Zgłoś
Avatar
Turek. 2010-12-14, 18:42 1
Nataliaa napisał/a:

Żałosne. Na sadistic'u nie ma "współczucia" ale to zaliczam do kategorii znęcania się.



Dziewczyno, gdzie twój rozum? Czy to jest twoja opinia o filmach czy o użytkownikach sadola? Nie wspominając o tym jak idiotyczny to komentarz
Zgłoś
Avatar
B................z 2010-12-14, 18:51 1
Nataliaa, przecież jesteś od października, więc co cię skłoniło, żeby wyrazić swoje zdanie akurat teraz, kiedy do tej pory było na głównej dużo mocniejszych filmików? Wyraziłaś swoje zdanie? Spróbuj na forum koneserów wina napisać, że "wino jest chujowe, bo jest stare i jebie". Jak myślisz, jaki to odniosłoby skutek? Podobnie jak Ty napisałaś tutaj, że "to, że kot wystraszył się gryzonia" - co jest śmieszne, jest haniebne i odrażające. Widzisz, wyraziłaś własne zdanie, zobaczyłaś, jaki to odniosło skutek, "nie dałaś sobie w kaszę dmuchnąć" wyzywając wszystkich jak gimnazjalistka i w ten sposób poszerzyłaś swoje wąskie horyzonty.
Zgłoś
Avatar
Turek. 2010-12-14, 18:57
@UP spokojnie, mi to wyglada na okres, bedzie dobrze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie