18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
DzidaZawodnik 2020-07-30, 11:32 1
Driver19cm napisał/a:

@up
Już dawno nie czytałem takich bzdur. Człowieku pomijając już całą politykę i to kto za kim głosuje, akurat PIS to jest jedna z najbardziej prawicowych partii, która w 100% faworyzuje Polaków i jest całkowicie przeciwko np jakimkolwiek relokacjom emigrantów
A jeśli chodzi o Ukraińców, to wpuszczenie ich do Polski jest dla nas jedyna możliwości utrzymania produkcji i całej gospodarki. Czy się to komu podoba czy nie, to braki w siłe robocze są tak duże, że to właśnie dzięki ukraincom utrzymujemy PKB i dlaszy rozwój w podstawowych gałęziach gospodarki
I każdy z Nas powinien uczciwie przyznać, że znacząca wiekszosc Ukrow jednak przystoswuje się do naszych zasadch, przestrzega naszych reguł. Jako gosicie szanują nas jako gospodarzy. Czego na przykładzie Zachodu i jebanych muslimow przyznać nie mozna
AMEN kurwa



Boże. Kolejny frajer co wierzy politykom na słowo. Jesteś jak kobieta, która chce być okłamywana. PiS to lewica! Nie wpuścili muslimów oficjalnie, bostracili by poparcie i tyle. Ich polityka polega na udawaniu dokładni eprzeciwieństwa PO., ale wystarczy spojrzeć na ich ustawy i czyny, zeby przestać być fałszywą kurwą i głosować na lewicę pod pretekstem słąbej wiedzy i łatwowierności. PiS jest bardziej lewicowy niż było SLD. Nie jest propoolski, bo niszczy polską kulture poprzez LGBT, feminizm i inne marksistowskie ideologie. Mieli wsadzić PO do więzień i chuja zrobili. Kurwa brońcie PiS peowcy jebani.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-07-30, 15:28
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-07-30, 17:18
Nasi rodacy musza nawet za Niemcow sprzatac w ich bajzlu.

Czeczeni sobie skrobia nieco za duzo ostatnio. W moim miescie jest z nimi porzadek i na ogol sie podporzadkowuja, ale jak beda skakali, niewazne w ktorym miejscu na swiecie, to my sie przejedziemy po miescie.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-07-30, 22:49
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
A powinno być dokładnie odwrotnie. Każdy cudzoziemiec w Polsce powinien wiedzieć, że jest gościem i każdy wybryk (kradzież, bójka, jazda po alko itp), skończy się karą finansową i wydaleniem z zakazem wjazdu.
Oczywiście to samo powinno się tyczyć Polaków w innych krajach (i cudzoziemców w tych krajach). Zachowujesz się prawidłowo możesz mieszkać i pracować, łamiesz zasady? Wypierdalasz.
A jak jest wiadomo...



Mogę sie z Wami kłócić, mieć różnice zdań, ale mistrzu za ten wpis masz u mnie piwerko (o ile masz paypal, masz to daj na prv).

Jeszcze do nie dawna na Islandię trzeba było zabrać ze sobą świadectwo niekaralności z Polski.
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2020-07-30, 23:39
DzidaZawodnik napisał/a:

Boże. Kolejny frajer co wierzy politykom na słowo. Jesteś jak kobieta, która chce być okłamywana. PiS to lewica! Nie wpuścili muslimów oficjalnie, bostracili by poparcie i tyle. Ich polityka polega na udawaniu dokładni eprzeciwieństwa PO., ale wystarczy spojrzeć na ich ustawy i czyny, zeby przestać być fałszywą kurwą i głosować na lewicę pod pretekstem słąbej wiedzy i łatwowierności. PiS jest bardziej lewicowy niż było SLD. Nie jest propoolski, bo niszczy polską kulture poprzez LGBT, feminizm i inne marksistowskie ideologie. Mieli wsadzić PO do więzień i chuja zrobili. Kurwa brońcie PiS peowcy jebani.



Hhahahahahahaha Troszke ci sie pojebalo widze Ale luzik typowy wyborca PO Do Machiavelliego ci jeszcze dalego
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-07-31, 17:26
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mogę sie z Wami kłócić, mieć różnice zdań, ale mistrzu za ten wpis masz u mnie piwerko (o ile masz paypal, masz to daj na prv).
Jeszcze do nie dawna na Islandię trzeba było zabrać ze sobą świadectwo niekaralności z Polski.



Byłem w Norwegii półtora roku, zachowywaliśmy się jak ludzie i nikt na nas krzywo nie patrzył, zawsze powtarzałem chłopakom, jesteśmy gośćmi w tym kraju, ludzie są nam przychylni, pokażmy, że na tą przychylność zasługujemy.
A u nas? Co chwila jakiś ukr najebany w 3 dupy za kółkiem, kradzieże na porządku dziennym, libacje i hałasy... mam ich po sąsiedzku i jak na początku byłem przychylny, tak teraz uważam ich za dzikusów.
A gdyby było tak jak pisałem, to byłoby to bardzo wychowawcze. Jakby wiedzieli, że za byle wybryk out z Polski i zakaz np na 5 lat wjazdu, wielu by się hamowało przed rozróbami. Czytałem o ukrze zatrzymanym po pościgu z 2,5 promilami. Uciekał, bo miał zatrzymane prawko i 2 postępowania za jazdę po alko. Gdyby po pierwszym przypadku go wyjebali, pościgu by nie było, a inni by się zastanowili. Nie wszyscy by się pohamowali, ale na pewno spora część.
I nie tak, że w Polsce cudzoziemiec ma siedzieć cicho, a Polacy za granicą trzodzą, tam też powinno tak być, nie zasługujesz na przebywanie w danym kraju wypierdalasz. Minus taki, że sporo patologii by wróciło do Polski.
A za browarka dziękuję...
Zgłoś