18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Niemcy przeciw Islamowi
Asmord • 2014-12-17, 18:47
Czyżby Europa powoli zaczęła sie budzić? Ale czy nie jest juz za późno?

Cytat:

Ponad 10 tysięcy mieszkańców Drezna wyszło na ulice, aby wziąć udział w manifestacji, która jest protestem przeciwko islamizacji Zachodu.

Jak pisze portal naTemat.pl poniedziałkowa manifestacja była kolejną, która okazała się frekwencyjnym sukcesem. Zorganizował ją prawicowo-populistyczny sojusz Pegida - Patriotyczni Europejczycy przeciwko Islamizacji. Uczestników wsparli politycy eurosceptycznego ugrupowania Alternatywa dla Niemiec (AfD).

Demonstracje orgazniowane są co tydzień w innym mieście. Liczba uczestników tych marszów stale rośnie. Jak pisze naTemat.pl Jednym z powodów jest wzrost liczby uchodźców z Syrii i Iraku, którzy przyjeżdżają do Niemiec. W tym roku ich liczba ma przekroczyć 200 tys.





Jestem bezczelny więc bezczelnie zajumane stąd: Polska Niepodległa
Szukałem po tagach nie znalazłem, jak było to do piekła.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-12-18, 1:00
To może niech namówią Anglię wraz z USA na małe bombardowanie? Kiedyś nie było oporów moralnych, teraz może też zrobią. Wcześniej niech nieciapaci pojadą na wczasy za miasto, a ciapaci zostaną w kolejkach po zasiłki.
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-12-18, 1:01 1
Magnic

My powinniśmy Niemcom (i w sumie to Polak-robak robi) buty pucować. Nigdy nie osiągniemy ich poziomu, nigdy nie osiągniemy ich precyzji. Niemiec w piątek o 1 po południu już w domu siedzi. Polak-robak przyjedzie by zarobić, to będzie zapierdalał za 5 Niemców od 7 do 22 i dostanie wypłatę 70% jednego Niemca.

SAM osobiście, gdyby dajmy na to Polska była na miejscu Niemiec, a Niemcy na miejscu Polski, czułbym wstręt i odrazę dla tego biednego, pełnego złodziei i dziadostwa narodu. Pewnie typowy Niemiec tak ma I MA PEŁNE DO TEGO PRAWO.
A polaczek, co pisze o Niemcu "jebany szwab" to tylko.... polaczek niestety.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-12-18, 1:25
Nigdy nie jest za późno! Pociągnąć za spust zawsze zdążymy...
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-12-18, 2:09 6
Duke77 napisał/a:

Chuj was sytuacja nie w waszym kraju obchodzi? Mało macie własnych problemów? Wiecie, czemu tutaj jest tak źle i beznadziejnie? Nie dlatego, że rządzący są kiepscy/umyślnie źli itp. lecz dlatego, że interesujecie się absolutnie wszystkim, tylko nie sytuacją na waszym podwórku. Nie protestujecie w pracy, gdy pracodawca próbuje was wykorzystać. Każdy myśli tylko o własnym nosie i w dodatku ma się za spryciarza, bo rodaka na 500 zł oszukał. Słabszemu dał w zęby. To nie wina rządzących, tylko beznadziejnych obywateli, którzy nigdy (absolutnie nigdy) nie stworzyli w swojej historii prawdziwego państwa. Ominęły nas wszystkie procesy społeczne, które od czasów Jagiellonów do współczesności występowały w zachodnich społeczeństwach. A po drodze zabory i komuna. Praktyczny brak rewolucji przemysłowej.. Brak rozwoju prawa i związanej z nim twardej państwowości. A wy pierdolicie o jakichś terrorystach, pedałach, których jest tu 0.3% i "asymilacji obcej kultury". Państwo jest dla obywateli, a nie obywatel dla państwa i dopóki nikt sobie nie zda tutaj z tego sprawy, dopóty w urzędach będą ze wstrętem czyścić alabastrowe blaty po śladach waszej bytności. Zero w was poczucia solidarności, cywilnej odwagi i troski o wspólne dobro.



Hmmm, ogólnie bardzo trafnie, spodobał mi się ten komentarz, sporo racji, chociaż rewolucja przemysłowa nas liznęła, inna sprawa, że byliśmy już pod zaborami i naszych zaborców nie interesowała kwestia rozwoju Polski, no przynajmniej nie na południu i wschodzie, tak? I nie chcę zwalać całego nieszczęścia na zabory, bo to też nie przyleciało z kosmosu milion lat bardziej zaawansowane od nas. Prawda jest taka, że zawsze byliśmy skłóceni wewnętrznie, kto się tylko do władzy dorwał, to robił czystki u przeciwników politycznych, a jak stawało mu się kuku, to pisał do wrogich państw o pomoc [czasami ją uzyskiwał, a czasami nie]. Nikt nigdy nie powiedział "Biedne te Niemcy, tyle lat pomiędzy Francją a Polską". Umiejętność negocjacji, polityki zagranicznej - znowu,- bolączka Polaków. Czy zdajemy sobie w ogóle sprawę, że w III RP nie mieliśmy nigdy żadnego ministra spraw zagranicznych, który by działał [umyślnie bądź nieumyślnie] w interesie Polski. Przykładem takich podejrzanych są dla mnie p. Bartoszewski, jawnie związany z lobby żydowskim, jego lista grzechów jako ministra nie ma końca. Ja podam taki mały, ale skandaliczny, kiedy będąc w Niemczech [historyczna wizyta] przekonywał, że Polakom żadne duże odszkodowania z racji II WŚ się nie należą, po czym w reichstagu podawał jakieś bzdurne statystyki, zmniejszając liczbę ofiar w Polsce kilkakrotnie, marginalizując zniszczenia. Oczywiście dzisiaj się tylko mówi, że dostał owację na stojąco. NO NIC DZIWNEGO. Mógłbym iść po kolei, ale warto pokazać, że [moim zdaniem] to było od [nie chcę użyć tego słowa z uwagi na prawo] nieżyczliwego-nam, po nieudacznika. I tak np. Fotyga to był nieudacznik, a Sikorski to w moim mniemaniu ten-nieżyczliwy. Żona z żydowskich magnatów Applebaumów, Sikorski miał jakieś kontakty MI6, nie wiem w jakim stopniu, potem szybki awans dzięki koneksjom, polityka wasalska wobec Niemiec, ale na uwagę zasługuje jego wywiad w amerykańskiej prasie z żydowskim dziennikarzem, gdzie wyjawia jakieś kosmiczne tajemnice, a potem się śmieje od ucha do ucha i miesza w kraju. Teraz szefem MSZ jest Grzesio, Grzesio lebiega,- nieudacznik. Oczywiście przed Fotygą to była cała kolejka ludzi zasłużonych hmm niekoniecznie RP. Cimoszewicz, Geremek [lobby żydowskie], Olechowski [SB], Rosatti [złote dziecko PRL? No cóż]. Oczywiście to jest słabość wewnątrz kraju, skoro wylewa się ona na zewnątrz. Mnie naprawdę już nie interesuje WIELKA PRZYSZŁOŚĆ POLSKI. Nie jest mi z wami Panowie po drodze. Po drodze jest mi z kochaną kobietą i moimi dziećmi, nic już nie dam rady zrobić w tym życiu, angażowałem się politycznie w setki projektów, marnowałem czas na jakieś pierdoły i nauczyłem się jednego:

Może i kiedyś uda się zrobić jakieś reformy, tylko po to, by ocalić kraj przed bankructwem, którego teraz nikt jeszcze nie dostrzega, pomimo symptomów niczym wrzody rakowe [kradzież rezerwy demograficznej, kradzież kasy z OFE, totalna kradzież kasy z OFE, podniesienie wieku emerytalnego, dokręcanie śruby fiskalnej, kasacja pierdyliarda ulg, obowiązek szkolny dla coraz młodszych dzieci]. Nawet jeśli pojawią się jakieś kosmicznie inwazyjne reformy, to jak one będą wyglądać? My i nasze dzieci i nasze wnuki będziemy spłacać kac-kupę jaką wysrała elita rządząca w tym kraju po 50 latach balangi. Nie mam sumienia skazywać moich wnuków na taki los - ciężkiej pracy za takich skurwysynów jak [tutaj sobie wpiszcie kogo chcecie], którzy w tym czasie będą na Antylach klepać młode murzynki po dupach.

Tylko co z tego? Nawet jak coś się kurwa uda, to zaraz wyjdzie na jaw, że 10x kosztem, a nawet jak nie, to zaraz ktoś to sprzeda za 1/10 ceny, a nawet jak nie, to zaraz ktoś to zniszczy. Ludzie nic nie czytają, a nawet jak czytają, to nie rozumieją, a nawet jak zrozumieją, to zaraz zapomną. To jest strasznie, ale to strasznie męczące, spalam się w cuglach jak widzę debili. Spokojna debata nie ma sensu, najchętniej bym w mordę lał...ale nie chcę, po co. Ludzie, którym zależy MUSZĄ zacząć lać w mordę. Nie chodzi mi o sam fizyczny akt, ale o brutalną prawdę i prosty język. Ile można pierdolić o nieprawidłowościach w sprawie Pana Nowaka? Czy ludzie naprawdę nie słyszeli tych taśm, gdzie URZĘDNIK skarbowy obiecuje, że poprzykrywa jego machlojki? Ile można pierdolić o tym, że Państwo Kwaśniewscy zrobili jakieś przekręty w Polsce ze swoimi Willami? Czy sprawa nie jest ewidentna? Ile można gadać o dekomunizacji sędziów i prokuratorów? Nigdy nie zrzucimy tego raka, bo kuracja byłaby już zbyt inwazyjna. Jestem mega pesymistą, moim zdaniem jest już dawno po ptakach. Polska miała swoją szansę w latach 90, ale zamiast ją wykorzystać, to przekazała władzę oszustom, którzy dorobili się na majątku państwowym, defraudując setki miliardów złotych, którzy doprowadzili do totalnego kryzysu, by zamrozić kurs dolara i wydrenować państwo do reszty, a gdy tylko Polska zaczęła się odradzać naprawdę ciężką pracą obywateli, to pchnęli nas w ramiona socjalistycznej unii, byśmy przypadkiem naprawdę nie stanęli na nogi jako silny kraj. Teraz leżymy pod kroplówką dotacji unijnych i nikt nie widzi, że jedną rurką leci nam coś do organizmu, a tymczasem nam kurwa wycinają organy.

Słodkich snów sadole.
Zgłoś
Avatar
merh 2014-12-18, 7:55
NAzisci i kibole wyszli na niemieckie ulice?
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-12-18, 9:04 1
No, szczególnie ten w wełnianej czapce naziol i kibol. Swoją droga to ciekawe jak lewactwo w czysto faszystowski sposób próbuje nazywać każdego z kim się nie zgadza faszystami. Coś jakby jedna dziwka drugą dziwkę od kurew wyzywała...
Zgłoś
Avatar
jackalski 2014-12-18, 10:01
Wczoraj na TVP Historia było historyczne (duh) wydanie Wiadomości, z roku bodajże 1990, a w nich o antypolskich protestach w NRD ...
Warto pomyśleć czym były spowodowane te protesty, czy były słuszne, czy protestujący mieli racje, komu wtedy zależało na tym wtedy i... komu zależy na tym teraz...
Zgłoś
Avatar
Psowa 2014-12-18, 21:54
Nie pierdolcie, że ześlą ich do nas, bo o ile nie nastąpi jakiś cud nad wiejską to nie przetrwaliby z socjalu tutaj, o życiu na poziomie jak w UK po zrobieniu paru bachorów nie wspominając. Wiem że urzędasy lubią mniejszościom, złodziejom i innemu ścierwu (ciągnie swój do swego) robić laskę i rozdawać chałupy, ale pomimo wszystko to i tak skąpe ścierwa (w tym wypadku wyjątkowo to dobrze) i muslimy jako typowe pasożyty nie dadzą się tak łatwo wydymać (jak to mawiają w "kupie" siła).
Zgłoś
Avatar
trabus 2014-12-18, 22:04
Ludzie! Czy was pojebało? Piszecie referaty na stronę a4 co najmniej zamiast normalnie obrzucać się na wzajem gównem! Nie wygłupiać się i wracać go normalnego trybu rozmowy!
Zgłoś
Avatar
RakMozgu 2014-12-19, 10:30
zielak300 napisał/a:

Trzeba wam tępaki tłumaczyć, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści/ekstremiści? Imigranci z krajów arabskich mogli by wzbogacić nasz rynek pracy i pchnąć ten zacofany kraj do przodu.


Kurwa 11% bezrobocie a religijne nieuki które potrafią tylko jebać kozy i brać zasiłek, mają uratować nasz kraj? no kurwa nie sądzę.

Ciekawy jestem czy nazistów też tłumaczysz ,że nie wszyscy byli źli.
Zgłoś