18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
lukasz343343 2014-02-03, 22:28
Tak w Austrii nieużytki nie istnieją! A w naszym pieknym kraju dają dopłaty do zalesień jebani PSL-owcy i durny wieśniak oczywiście skorzysta. Już niedługo staniemy się importerami żywności.
Zgłoś
Avatar
K................h 2014-02-03, 22:40 1
>Niestety ale tylko pozazdrościć.

tu się zgadzamy

>W te 20 parę lat cofnęli nas "nasi" rządzący w epokę kamienia łupanego.
>Stoczni niet, kopalni niet, cukrowni niet itd. itp. bo się państwu polskiemu nie opłacało...

no niestety, produkt trzeba produkować, ale też sprzedać. Popyt na statki drastycznie spadł, rynek się nasycił i w danym okresie nie opłacało się produkować

>Balecerowisz, Mazowiecki [ na szczęście ten robak już gryzie piach ] Wałęsa, Kwaśniewski, Tusk, Kaczyński, >Komoroski i wszyscy im usługujący, powinni wisieć lub sp***alać do SHiTzraela.

Nie prawda. Gdyby nie zrobili niektórzy z tych panów reform, dalej miałbyś tu komunę za której były wielkie zakłady, produkowało się że ho ho, ale nikt nie chciał tego kupować , albo szło do sojuza. Powiedz mi, dlaczego Autosan upadl a Solaris wysyła autobusy w świat? Bo jeden jest prywatny, a drugi państwowy, zarządzany przez takich ludzi jak ty, myślacych że jak już coś robią to znaczy ze komus jest to potrzebne. Tak nie jest. Zastanów się też czy to wina tych panów , czy nie przypadkiem paru milionow ludzi , ktorzy nie potrafia nic robic, nie potrafia nawet kierowac swoim zyciem, tylko ciagle wyciagaja lape do Panstwa. Wszyscy pluja na Tuska ze podwyzsza podatki, ale jednoczesnie jak małpy chca zasilkow na rodzine, na 3cie dziecko, doplate do hektara i ch. wie co jeszcze. Zapamietaj raz na zawsze :

>>> Politycy sa na samym koncu rządań spolecznych. <<<<<

I teraz wracamy do punktu wyjscia , panowie Balcerowicz i Mazowiecki , zrobili to czego nie chcialo spoleczenstwo, a co bylo jedynym logicznym rozwiazaniem. Zgadza sie, bardzo bolesnym, ale polska w 1989 byla jak po wojnie i z gigantycznymi dlugami i gdyby tego nie zrobili miałbyś tu drugą Ukraine.

>Bo miejsce takich pokrętnych kurew jest właśnie w ziemi zapiździałej.

oj nieladnie tak pisac tak malo rozumiejac.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-03, 22:50 3
timmy napisał/a:

>Niestety ale tylko pozazdrościć.

tu się zgadzamy

>W te 20 parę lat cofnęli nas "nasi" rządzący w epokę kamienia łupanego.
>Stoczni niet, kopalni niet, cukrowni niet itd. itp. bo się państwu polskiemu nie opłacało...

no niestety, produkt trzeba produkować, ale też sprzedać. Popyt na statki drastycznie spadł, rynek się nasycił i w danym okresie nie opłacało się produkować

>Balecerowisz, Mazowiecki [ na szczęście ten robak już gryzie piach ] Wałęsa, Kwaśniewski, Tusk, Kaczyński, >Komoroski i wszyscy im usługujący, powinni wisieć lub sp***alać do SHiTzraela.

Nie prawda. Gdyby nie zrobili niektórzy z tych panów reform, dalej miałbyś tu komunę za której były wielkie zakłady, produkowało się że ho ho, ale nikt nie chciał tego kupować , albo szło do sojuza. Powiedz mi, dlaczego Autosan upadl a Solaris wysyła autobusy w świat? Bo jeden jest prywatny, a drugi państwowy, zarządzany przez takich ludzi jak ty, myślacych że jak już coś robią to znaczy ze komus jest to potrzebne. Tak nie jest. Zastanów się też czy to wina tych panów , czy nie przypadkiem paru milionow ludzi , ktorzy nie potrafia nic robic, nie potrafia nawet kierowac swoim zyciem, tylko ciagle wyciagaja lape do Panstwa. Wszyscy pluja na Tuska ze podwyzsza podatki, ale jednoczesnie jak małpy chca zasilkow na rodzine, na 3cie dziecko, doplate do hektara i ch. wie co jeszcze. Zapamietaj raz na zawsze :

>>> Politycy sa na samym koncu rządań spolecznych. <<<<<

I teraz wracamy do punktu wyjscia , panowie Balcerowicz i Mazowiecki , zrobili to czego nie chcialo spoleczenstwo, a co bylo jedynym logicznym rozwiazaniem. Zgadza sie, bardzo bolesnym, ale polska w 1989 byla jak po wojnie i z gigantycznymi dlugami i gdyby tego nie zrobili miałbyś tu drugą Ukraine.

>Bo miejsce takich pokrętnych kurew jest właśnie w ziemi zapiździałej.

oj nieladnie tak pisac tak malo rozumiejac.



Cały Twój wywód na tematy tych "panów" z kwituję jakże symboliczną

"grubą kreską" robaka Mazowieckiego.
By stare nowe się stało.
I żarło z koryta jak żarło do tej pory.

Naprawdę naiwne masz podejście, a wiedza marnej jakości bo wklepana przez TV.
Mnie na takie myki nie nabierzesz. Misiu miki.

A pierdolenie o ludziach co to jak ich określasz "ktorzy nie potrafia nic robic" jest tak betonowe jak cały Twój wpis.
Każdy człowiek ma swój instynkt samozachowawczy. Czy on jest zgodny z moralnością czy nie to materiał na inny temat.
Twój wpis jest jeszcze słabszy niż tylko mizerny. Mizerota betonowa.
Może jakiś inny beton Ci przyklaśnie.
Na mnie nie licz.

Żegnam, bo nie widzę cienia szansy na to żebyś zrozumiał te kilka frazesów, sloganów.
Zgłoś
Avatar
Cembrowina 2014-02-03, 22:59 1
@up Popieram
Chcieliście demokracji to macie, a my dalej swoje robimy.....
Zgłoś
Avatar
BoxxxerMan 2014-02-03, 23:00
Hehe lamusy, nie stać ich na maszyny tylko traktorami jeżdżą hehe
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-03, 23:03 1
Cembrowina napisał/a:

@up Popieram
Chcieliście demokracji to macie, a my dalej swoje robimy.....



Rozumiem że jesteś pociotkiem jakiś PRLowskich skurwysynów.
żydołaczek z obywatelstwem polskim?
Zgłoś
Avatar
Krwawy Opiekacz 2014-02-03, 23:09
Ktoś powinien im pokazać technologię, którą drogowcy zastosowali do budowy drogi w Olkuszu. Za 170 mln złotych.
Zgłoś
Avatar
yohnell 2014-02-03, 23:26 1
Kolega ma rację, to Austria nie Niemcy. Co do języka to jest różnica pewna, choć języki są prawie identyczne. Lecz u nich a wymawia się jak o.
Druga sprawa Austriacy nienawidzą niemców tak jak my. Historycznie i mentalnie. Nazywają ich MOFs (Ludzie Bez Przyjaciół). Ramen
Zgłoś
Avatar
asdefo 2014-02-04, 0:04 1
Sorry chłopaki - ale przed 89 byliśmy w takiej czarnej dupie, że tylko resortowi prominenci i ich dzieci mogli cokolwiek mile wspominać - reszta marzyła o pieprzonym maluchu na którego czekało się po 20 lat. Nawet krajem trzeciego świata wtedy nie byliśmy... gdyby nie Balcer, któremu jakimś cudem się udało wprowadzić gospodarkę w miarę rynkową, to byśmy tańczyli w zależności od tego jakie gazy się wydobywają z Putina, tak jak Ukraina, Białoruś albo reszta ich republik.
Zgłoś
Avatar
K................h 2014-02-04, 0:30 4
Cały Twój wywód na tematy tych "panów" z kwituję jakże symboliczną

>"grubą kreską" robaka Mazowieckiego.
>By stare nowe się stało.
>I żarło z koryta jak żarło do tej pory.

Rząd Mazowieckiego był u włądzy rok i cztery miesiące. Potem Wałęsa zastąpił go swoimi ludźmi. Tamten rząd skłądał się z elity intelektualnej, która wiedziała jak prowadzić państwo ku dobrobytowi. Lechu jednak oferował 100 milionów, co jak już wspominałem doskonale odpowiadało na zapotrzebowanie społeczne Nie wiem czy pamiętasz ale do drugiej tury przeszadł Stan Tymiński... tak , to był wybór narodu!

>Naprawdę naiwne masz podejście, a wiedza marnej jakości bo wklepana przez TV.
>Mnie na takie myki nie nabierzesz. Misiu miki.

Nie miałem takiego zamiaru, jeden post nic nie zmieni, ja tylko bazuje na faktach

>A pie**olenie o ludziach co to jak ich określasz "ktorzy nie potrafia nic robic" jest tak betonowe jak cały >Twój wpis.Każdy człowiek ma swój instynkt samozachowawczy. Czy on jest zgodny z moralnością czy >nie to materiał na inny temat.

Nie rozumiem, to znaczy że instynkt nauczy Cie obsługi frezarki numerycznej? To po co są szkoły? Po co jest kultura? Dlaczego przesiedleńcy z ziem odzyskanych nie potrafili korzystać z niemieckich maszyn? Cała sciana wschodnia to jeden wielki lament i tęsknota za komuną. Głosują za "solidarną Polska" , czyli taką w której ktoś za Ciebie zarobi i się tym podzieli. Oczywiście nie wypada mówić ze solidarna znaczy socjalistyczna, stąd taki wygibas językowy.

>Twój wpis jest jeszcze słabszy niż tylko mizerny. Mizerota betonowa.Może jakiś inny beton Ci przyklaśnie.
>Na mnie nie licz.

nie liczę na poklask, tylko na rozsądek i obiektywizm

>Żegnam, bo nie widzę cienia szansy na to żebyś zrozumiał te kilka frazesów, sloganów.

Nie wiem dlaczego tak do mnie piszesz, ja Cie nie obrażam. Próbuje tylko żebyś zrozumiał jak funkcjonuje świat. To co się stało w Polsce po '89 ma swoje korzenie w kredytach Gierka. To on uzależnił Polske od banków zachodnich. To prawda że miały one w drodze ustępstw różnych rządów łatwe wejscie na nasz rynek i kontrolę nad nim, ale to my zaciągaliśmy ten kredyt. Fabryki o których pisałeś wlaśnie powstały dzięki tej kasie, niejendokrotnie budowane ponad stan i zapotrzebowanie. Ale my jesteśmy mistrzami udowadnianiu swiatu jakimi jesteśmy kozakami, zamiast budować choćby takie małę dróżki jak helmuty i racjonalnie dawkować kasę i rozwój. Wystarczy spojrzeć na nasze stadiony i piłkarzy...
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2014-02-04, 3:28
Szron napisał/a:

Niestety ale tylko pozazdrościć.

Jak można było tak Polskę rozpierdolić i gospodarczo i mentalnie...
20 lat z kawałkiem, panowania podłożonych "ludzi", sprzedawczyków.
W te 20 parę lat cofnęli nas "nasi" rządzący w epokę kamienia łupanego.

Stoczni niet, kopalni niet, cukrowni niet itd. itp. bo się państwu polskiemu nie opłacało...

Balecerowisz, Mazowiecki [ na szczęście ten robak już gryzie piach ] Wałęsa, Kwaśniewski, Tusk, Kaczyński, Komoroski i wszyscy im usługujący, powinni wisieć lub spierdalać do SHiTzraela.
Bo miejsce takich pokrętnych kurew jest właśnie w ziemi zapiździałej.



Najlepsze jest to ze wimieniles 6 centro i lewicowych politykow i tylko jednego prawicowego....na ktorego oprocz slow "on napewno jest chujowy bo tamci sa" nie masz zadnego haka.
I zanim odezwie sie gownoburza ze kocham pis czy cos....to nie zastanawialiscie sie czemu nigdy nie bylo afery z Kaczynskim? to poczytajcie zastanowcie sie a nie lykacie jak pelikany masowke i propagande, jak powiedzial kiedys Napoleon "Szkalujcie, szkalujcie a na pewno coś się przyklei" a wy lykacie jak Sasha Grey
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2014-02-04, 9:16
timmy napisał/a:

Cały Twój wywód na tematy tych "panów" z kwituję jakże symboliczną

>"grubą kreską" robaka Mazowieckiego.
>By stare nowe się stało.
>I żarło z koryta jak żarło do tej pory.

Rząd Mazowieckiego był u włądzy rok i cztery miesiące. Potem Wałęsa zastąpił go swoimi ludźmi. Tamten rząd skłądał się z elity intelektualnej, która wiedziała jak prowadzić państwo ku dobrobytowi. Lechu jednak oferował 100 milionów, co jak już wspominałem doskonale odpowiadało na zapotrzebowanie społeczne Nie wiem czy pamiętasz ale do drugiej tury przeszadł Stan Tymiński... tak , to był wybór narodu!



kolego Tobie się chyba rząd mazowieckiego (chuja) z rządem Olszewskiego pomylił

btw. gdy przeglądaliśmy jakiś rok temu dane dotyczące finansów naszego kraju okazywało się, że jeszcze najlepiej jak do tej pory Polsce miało szansę powodzić się za.... PiS'u ba dum tssss. Nie po drodze mi z reformami ekonomicznymi pisiorków bo są też z lekka nazbyt opiekuńcze, ale daje to do myślenia. Rządzili oni dość, krótko i choć w tym krótkim czasie udało im się coś tam zdziałać to nic na tyle, byśmy my szarzy ludzie to odczuli, ale wystarczyło by cała machina tusk vision network rozkręciła kampanię strachu i do sejmu wszedł nasz donald, który teraz rozkrada wszystko.

W zasadzie ogarnia mnie pusty śmiech, że też uległem po części tym nagonkom i śmiałem się z CBA, ale prawda taka, że właśnie takie CBA przydałoby się w tym kraju jak w mało którym. Oczywiście przy założeniu, że pracowali by tam ludzie wierni jakiejś wyższej idei. Zobaczcie dziś, pracy nie ma, a podejrzewam, że każdy z nas zna kogoś kto ma znajomych wśród polityków mniejszego szczebla jakichś radnych itp i z pracą problemów nie ma. Sam znam 3 takie przypadki. Szczerze powiedziawszy krew mnie zalewa i szlag trafia widząc tych gościu paradujących sobie w modnych ciuchach i jeżdżących ekstra samochodami, a tymczasem są oni głupsi niż przeciętny gimbazjalista. Przydałoby się by w końcu ktoś zrobił z tym porządek, dlatego przede wszystkim GŁOSUJCIE, a jak już głosujecie to MĄDRZE. Przy okazji nie zaszkodzi też dać w ryj jakiemuś lewakowi zanim dojdzie do urny wyborczej pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-04, 15:06 1
8Preacher8 napisał/a:



kolego Tobie się chyba rząd mazowieckiego (chuja) z rządem Olszewskiego pomylił



Nie, nic nie pomyliłem

Wikipedia mówi dokładnie co Mazowiecki robak głosił:

Wyrażenie gruba kreska – slogan polityczny wywodzący się z przemówienia Tadeusza Mazowieckiego w sejmowym exposé premiera w 1989. Powiedział on:

Cytat:


Rząd, który utworzę, nie ponosi odpowiedzialności za hipotekę, którą dziedziczy. Ma ona jednak wpływ na okoliczności, w których przychodzi nam działać. Przeszłość odkreślamy grubą linią. Odpowiadać będziemy jedynie za to, co uczyniliśmy, by wydobyć Polskę z obecnego stanu załamania.



Ja to bym sobie i pozostałym Polakom życzył żebyśmy nie musieli zaglądać do sprawozdań finansowych.
Chciałbym żeby stanowiska ministrów piastowali odpowiedni, odpowiedzialni ludzie, eksperci.
Anie złodzieje żydowscy, lub polscy sprzedawczykowi.
Żeby w końcu było normalnie.
Polak, Polaka szanował i nie dawał po Polakach jeździć.
To wcale takie trudne nie jest. Tyle że masa ludzi dała się wciągnąć w polityczne gierki, które mają tylko na celu podzielenie społeczeństwa.
A wiadomo że jak naród podzielony to jest zniewolony.

Neokomuchów, lewaczków-prostaczkówi ich dzieci winno się porozwieszać na najwyższych drzewach.
Ku przestrodze innych durni.
I to już 20 lat temu.
Ale jest takie fajne polskie powiedzenie:
"co się odwlecze to nie uciecze"
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2014-02-04, 17:16
Szron napisał/a:



Nie, nic nie pomyliłem



Joj bracie ja cytowałem tego drugiego gościa, timmy'ego (o ile dobrze pamiętam), który napisał, że w rządzie Mazowieckiego zasiadała "inteligencja" z Tobą się zgadzam
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-04, 17:50
8Preacher8 napisał/a:



Joj bracie ja cytowałem tego drugiego gościa, timmy'ego (o ile dobrze pamiętam), który napisał, że w rządzie Mazowieckiego zasiadała "inteligencja" z Tobą się zgadzam





Cytat:

"inteligencja" zasiadła



Owszem zasiadła "inteligencja" złodziej i sprzedawczyków.
Jak i żydoklexów tak i polaczków.
O tak, teraz słowo "polaczek" nabiera prawidłowego kształtu i ukierunkowania.
Polaczek to nie ten co chce dobra dla swoich braci, sióstr, dla całego narodu polskiego.
A ten co w rodzime gniazdko sra, kradnie jest polaczkiem, który powinien wisieć.
Np. polaczkiem jest dla mnie taki pajac z USA Trevistron czy jakoś tak lub Polish Adam.
To jest dla mnie 100% polaczka.
Wyjechał liznął dolara i struga... Szkoda czasu na to bydło.

Timmy po prostu zapomniał dodać dwóch rzeczowników określających tą że "inteligencję"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie