18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BueR_MadasS 2009-12-26, 20:45 3
DeMonica kot pierdoli blaznic sie 'za kość' duma mu nie pozwala a za to że jest najgenialniejsza istota to i tak nawet nic nie robiac bedzie doskonalszy i bardziej wielbiony od tfu psa



Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2009-12-26, 21:00 8
BueR_MadasS napisał/a:

DeMonica kot i tak nawet nic nie robiac bedzie doskonalszy i bardziej wielbiony od tfu psa



a to dobre

Zgłoś
Avatar
obrotowy 2009-12-26, 21:02
kot nawet jakby chciał to by się prędzej zesrał niż to zrobił
Zgłoś
Avatar
Modliszka 2009-12-26, 21:08 3
BueR_MadasS napisał/a:

DeMonica kot pierdoli blaznic sie 'za kość' duma mu nie pozwala



To nie duma MadasSku lecz nieudolność
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-12-26, 21:19
Modliszka nie chce ciagnac tego offtopu wiec konczac (przynajmniej z mojej strony) powiem ze jesli 'udolność' do wytresowania zwierzecia ma sie wiazac z duma to wybacz
choc to bardziej swiadczy o slabosci charakteru czlowieczego niz o samym zwierzaku

no i tradycyjnie

Zgłoś
Avatar
tielan 2009-12-26, 21:29
mógł na nim kickflipa zrobić
Zgłoś
Avatar
Salvador 2009-12-26, 22:30
BueR_MadasS napisał/a:

ma sie wiazac z duma to wybacz



Powiedz mi, od kiedy to zwierzetom przypisujemy cechy ludzkie? Moze w brydza z nim jeszcze grywasz?
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-12-26, 22:34
Salvador napisał/a:


Powiedz mi, od kiedy to zwierzetom przypisujemy cechy ludzkie?


Antropomorfizacja.
Zgłoś
Avatar
Salvador 2009-12-26, 23:02
Prosze, przekonaj mnie, ze nie odnosisz zabiegu jezykowego do rzeczywistosci.
Zgłoś
Avatar
filthy666 2009-12-26, 23:55
jak dla mnie to psa wytrenować się da, gdyż ponieważ dlatego że jest na tyle ufny/naiwny jak zwał tak zwał ze i tak będzie do Ciebie merdał tym ogonkiem nawet jak masz go w dupie... a taki kot to akurat właściciela ma w dupie i tyle... nie zagłębiając się już w to który z futrzaków miałby być "inteligentniejszy" mhroczny kotek lepszy niż upierdliwy pies bądź co bądź
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2009-12-27, 0:06
Chcesz żeby Cię ktoś kochał naprawdę? Kup sobie psa lub zrób dziecko (przy czym dziecko kocha bezinteresownie mniej więcej do 15 roku życia)
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-12-27, 0:07
Odwieczne dylematy, kurna... Pies czy kot? Mickiewicz czy Słowacki? Kawa czy herbata? Ile można, ludzie.
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-12-27, 0:57 3
Kurwa to już wiem co robi mój pies jak zwieje na spacerze...
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2009-12-27, 11:04
Baalp napisał/a:

Kurwa to już wiem co robi mój pies jak zwieje na spacerze...



o wlasnie,a propos walki koty vs psy i ucieczek psow ze spacerow przypomniala mi sie jedna historia z moim psem,kiedy to kilometr~ od domu mi zwial (jeden z pierwszych jego spacerow na dworze) zalamany szukalem go okolo 20 minut po okolicy az w koncu zadzwonila do mnie matka i mowi ze siedzial pod furtka od domu i wyje zeby go wpuscic.wydaje mi sie ze ta historia jak i wiele innych udowadnia ktore ze zwierzat w tej "walce" jest madrzejsze,bo watpie aby jakis siersciuch znalazl sam droge do domu,w wieku kilku miesiecy,no,chyba ze z przydomowego ogrodka

Zgłoś
Avatar
.................. 2009-12-27, 12:52
Goner napisał/a:

bo watpie aby jakis siersciuch znalazl sam droge do domu


Przykre to ale cóż, dalej żyj w niewiedzy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie