18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
krzylo 2023-10-21, 0:40 1
Riikko napisał/a:

@do siebie: czarnuchow powinno sie odrazu do pieca wpierdalac i to jeszcze intensywniej niz zydow, a nie do nich krzyczec. dzisiejsza technologia pozwala na wpierdalanie tych skurwysynow dopieca jeszcze bardziej efektywnie i bez papierkowej roboty. trzeba tylko chciec.



Ja bym juz Niemcom kolejnej eksterminacji nie zlecal. Jedna juz spieprzyli 80 lat temu i teraz potomkowie ocalalych zalewaja cala Europe tym gownem.
Zgłoś
Avatar
K1Rules 2023-10-21, 0:55
Oni mają to we krwi Kiedyś znienawidzeni , teraz by się przydali.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-10-21, 1:03 1
Pyta się czy ona jeździ do Afryki i im wszystko zabiera, tak jakby tam coś mieli bo nawet wody brakuje xD
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-10-21, 3:45
Uuuu znowu się zaczyna
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-21, 4:30
VeIture napisał/a:

Niemka nie lubi małp



A kto lubi?
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-10-21, 5:04 2
Mam pytanie do ludzi którzy mieszkają w Nimeczech, bo u nas to wiadomo ze Tvny i inne ścieki lewackie które chcą imigrantów to są sponsorwane przez niemcy, a u nich kto to sponsoruje? XD kto chce rozjebać gospodarkę i spokojne życie dla nich ? Chiny ? Usa? Usa chyba nie bo mają juz tyle lewactwa ze tego się nie da zatrzymać :V
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-10-21, 7:34 1
Mówi to, co KAŻDY NORMALNY myśli. A że trafiają się lewaki, którzy uważają inaczej, to tylko świadczy o tym, że są chorzy na umyślę.
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2023-10-21, 8:53
psotna_cipka napisał/a:

I jeszcze ekologiczny prąd można z tego wytwarzać



niestety dla planety, ludzie/zwierzęta jako opał się nie nadają, są zbyt "mokre". Dlatego drzewo przed spaleniem leżakuje na słońcu/wietrze.
Jednak, gdyby do procesu włączyć zanieczyszczoną sól morską/kopalną, która jak wiemy wyciąga wodę z organizmu...
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-10-21, 9:20
Już 5 latctemu pisałem że Niemcy za dekade uruchomią mobilne krematoria xd
Zgłoś
Avatar
viper_1990 2023-10-21, 10:29 3
Tam większość ludzi zapewne tak myśli, ale nie każdy ma odwagę się odezwać bo zaraz się instytucje antyrasistowskie odpalają.
Zgłoś
Avatar
LubiePlacki84 2023-10-21, 13:23
Jebać i niemców i te małpiszony króre sobie nasprowadzali
Zgłoś
Avatar
rob-855 2023-10-21, 14:05 1
szacunek dla tej Pani
to sie nazywa Europejka
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-21, 18:39
chorym napisał/a:

Pyta się czy ona jeździ do Afryki i im wszystko zabiera, tak jakby tam coś mieli bo nawet wody brakuje xD



Gówno się im zabiera. To są leniwe w chuj pastuchy i nieroby. A największym błędem jest pompowanie w Afrykę kasy i pomocy bez opamiętania. To co zalewa Europę to efekt tych wszystkich Live Aid i w chuj żywności od Unicef. Oni się mnożą bez opamiętania, tak zawsze było, jest i będzie. Ale do tej pory wysoka śmiertelność eliminowała większość i populacja sama ulegała regulacji.
Zawsze gdy chcesz sztucznie sterować populacją dzikich zwierzą, efekt jest taki sam.
Zgłoś
Avatar
Staszec 2023-10-21, 23:06
Jakoś mi tych biednych niemiaszków nie szkoda Jeśli ktoś jest ciekaw, jaki jest plan to myślę, że warto obejrzeć:

Zgłoś