18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
🔥 Ma pań ochotę pomóc? - teraz popularne
Avatar
donkapusta 2023-06-26, 21:07 1
pankruk napisał/a:

Nadal czekamy na Mariole.



Jak nie potraficie czytać ze zrozumieniem to czekajcie dalej. Buahaaha.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-06-26, 21:16
przeciez nic sie nie dzieje bawią sie tylko
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-06-26, 21:17 4
Nie mogła ich odgonić tabliczką z napisem "refugees welcome"?
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-06-26, 21:19 13
Nie wiem jak wy ale ja tego w Polsce nie chce. Wiem że tolerancja tolerancją, ale jak to pierdole, nie mam zamiaru się zastanawiać wieczorem czy nie dostanę w łeb. Polska to generalnie piękny i spokojny kraj i chce żeby taki pozostał.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-26, 21:35 3
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wiem jak wy ale ja tego w Polsce nie chce. Wiem że tolerancja tolerancją, ale jak to pierdole, nie mam zamiaru się zastanawiać wieczorem czy nie dostanę w łeb. Polska to generalnie piękny i spokojny kraj i chce żeby taki pozostał.



Patrz zatem na kogo głosujesz i edukuj bliskich
Zgłoś
Avatar
kinio7777 2023-06-26, 21:41 4
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wiem jak wy ale ja tego w Polsce nie chce. Wiem że tolerancja tolerancją, ale jak to pierdole, nie mam zamiaru się zastanawiać wieczorem czy nie dostanę w łeb. Polska to generalnie piękny i spokojny kraj i chce żeby taki pozostał.



O to się bać nie musisz, w Polsce taki dobrobyt, że nawet małpy nie chcą tu mieszkać, a Polacy spierdalają za granice:)
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-06-26, 22:15
Siriuz napisał/a:

Patrz zatem na kogo głosujesz i edukuj bliskich



A na kogo trzebaby głosować, żeby tego uniknąć? PiS miał nie wpuszczać, a zerknij w statystyki co i ile się najechało. Konfa już zapowiada koalicję z PISem więc wiadomo, że chcą tylko się cichcem nachapać przy "dojnej zmianie". PO i lewica już nie wspomnę nawet, bo to byłaby masakra. Kto zostaje?
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-06-26, 22:25 1
babazwozu napisał/a:

A na kogo trzebaby głosować, żeby tego uniknąć? PiS miał nie wpuszczać, a zerknij w statystyki co i ile się najechało. Konfa już zapowiada koalicję z PISem więc wiadomo, że chcą tylko się cichcem nachapać przy "dojnej zmianie". PO i lewica już nie wspomnę nawet, bo to byłaby masakra. Kto zostaje?



Jak ktoś wierzy politykom to proponuje przykłąd "Kukiza" ... zaczynał jako "Jak ja was Kurwy nienawidzę". Tylko zdrowe prawo, zdrowe media, i świadomi obywatele a nie obiecanki.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-06-26, 22:30 1
Noż kurwa, ale się zawiodłem. Po sylwetce krowy już miałem cichą nadzieję, że to Merkelowa-bękart hitlera. A tu jakiś inny szwabski kaszalot. Nawet czarnuchy jej nie chcą dymać, taka to piękna rasa.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-06-26, 22:50
traf napisał/a:

co ona taka nietolerancyjna?



No właśnie ani portek sobie ani im nie zdjęła...
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2023-06-26, 23:01
ibrahim napisał/a:

Noż kurwa, ale się zawiodłem. Po sylwetce krowy już miałem cichą nadzieję, że to Merkelowa-bękart hitlera. A tu jakiś inny szwabski kaszalot. Nawet czarnuchy jej nie chcą dymać, taka to piękna rasa.



przez przypadek dalem piwo
Zgłoś
Avatar
Rick83 2023-06-26, 23:14
traf napisał/a:

co ona taka nietolerancyjna?



Nie każda jest jak Twoja stara i bierze wszystko do japy

Zgłoś
Avatar
Gregigregi 2023-06-27, 8:11
Ruchanie w języku migowym?
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2023-06-27, 9:17 3
babazwozu napisał/a:

. Konfa już zapowiada koalicję z PISem więc wiadomo



Wiadomo tyle, że twoim jedynym źródłem informacji jest TVP vel onet czy inne gówno. Tępa pizda ha tfu.
Zgłoś
Avatar
barniak 2023-06-27, 9:32
Niemka - dlatego jej nie ruchali na serio.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie