18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tommitmx 2014-10-15, 13:58
laska się chłopowi nalęży
Zgłoś
Avatar
mazin 2014-10-15, 17:00
Powinien jej jeszcze plaskacza zasadzić, żeby się utrwaliło.
Zgłoś
Avatar
smoluchy 2014-10-15, 19:14 3
Pierdolicie o naturalnej sekelcji wy internetowe cwaniaki. Jakby Twoją matke czy kogos z rodziny samochod pierdolnal to tez na pewno bys tak na pogrzebie gadal jebany cwelu co chce byc fajny.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-10-15, 21:33
Zdążyła by czmychnąć
Zgłoś
Avatar
C................I 2014-10-15, 22:21
Niby że ratował, a w sumie to chciał zaruchać
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-10-16, 3:06
lekkim huje zdążyła by przejechać supermenowi się pojebało
Zgłoś
Avatar
boskigry 2014-10-25, 10:22
@Hitch - To do Ciebie idioto. Jakim imbecylem trzeba byc zeby powiedziec cos takiego. Stanislaw Lem mial racje, ze dopiero jak wszedl do internetu zobaczyl ilu idiotow jest na swiecie. Nie zycze ci zebys sie zasluchal kiedys w walkmanie i przeszedl ulice bez spostrzezenia.

Ten filmik interesuje mnie z jednego powodu. Koles ktory ja uratowal mial nieslychane przeczucie chwili. Ocenil predkosc samochodu i predkosc kobiety na rowerze i zlapal ja w ostatnim momencie. Gosc po lewej stronie zdazyl jedynie obrocic glowe, tez wiedzial. Ale to znaczy tylko jedno. To jest dla mnie swiatelko, ze mamy zaprogramowane w glowach dbanie o innych. I o to wlasnie chodzi! I jesli macie jakiekolwiek mysli w glowie, ktore mowia wam, ze jakakolwiek osoba na swiecie nie jest warta takiego zachowania - macie wyklad tu na tym filmie, ze to bledne myslenie! Ewolucja wlasnie dala nam taka troske o innych. Kropka.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-05-15, 16:32
Nie zdążyłaby.
PeterZ napisał/a:

Zdążyłaby przejechać, a koleś po prostu chciał zobaczyć jej majtki.

Zgłoś