18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
Kefux 2015-09-29, 22:10
Dokładnie tak. Obstawiałem na tego w białej koszulce, ale jak już widziałem ustawienia nóg tamtego typa to wiedziałem kto wygra
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2015-09-29, 22:53
No i w pizdu wylądował.
Zgłoś
Avatar
Pielun 2015-09-29, 23:15
nauka dla sadoli, jak sie na nogach ustawia tzn. że szykuje sie do ciosu
Zgłoś
Avatar
busek 2015-09-29, 23:23
Moca172 napisał/a:

Patrząc na nogi tego w sukience można było zauważyć, że kick-boxer



powiedz mi jedno, na jakiej podstawie twierdzisz ze kickboxer? trenowałem ponad 2 lata kickboxing, teraz ponad 1,5 boks i naprawdę nie wiem dlaczego uważasz, że to KB a nie inny stójkowicz
Zgłoś
Avatar
Moca172 2015-09-29, 23:35
Pisząc to myślałem też o boksie, ale strzeliłem sobie, że to kick-boxer, bo właśnie to trenuje O boksie słyszałem, że coś tam inne ustawienie nóg jest, ale chyba źle usłyszałem, bo skoro Ty to trenujesz 1,5roku to wiesz lepiej
Zgłoś
Avatar
simonov 2015-09-29, 23:38 1
chocby było ich szesnastu mam koszulke z everlastu
Zgłoś
Avatar
dziarski 2015-09-30, 0:00
prawdopodobna wymiana zdań:

-chcesz w ryj?
-no dawaj

i dostał, koniec tematu
Zgłoś
Avatar
SPAWACZ-UNIGRUNT 2015-09-30, 0:49
pirdole nie wierze, tutaj specjalisci jak ja pierdole sie pojawiaja, poltora roku kickboxing, a tam jakis pionek minute rozkminial jak typowi zajebac 2 strzaly, wyglada jak jakis wyblakly murzyn albo chuj wie co (pewnie z domu nie wychodzi) i ma jeszcze biale trampki i pedalski plaszczyk albo jakis kurwa szlafrok. Zaraz mistrz ninjutsu kutasinu napisze, ze to kurwa jego tajne techniki i on kurwa wcale nie jest kickboxerem albo boxerem tylko jego telepatycznym uczniem z drugiego konca planety
Zgłoś
Avatar
t................� 2015-09-30, 1:48
SPAWACZ-UNIGRUNT napisał/a:

pirdole nie wierze, tutaj specjalisci jak ja pierdole sie pojawiaja, poltora roku kickboxing, a tam jakis pionek minute rozkminial jak typowi zajebac 2 strzaly, wyglada jak jakis wyblakly murzyn albo chuj wie co (pewnie z domu nie wychodzi) i ma jeszcze biale trampki i pedalski plaszczyk albo jakis kurwa szlafrok. Zaraz mistrz ninjutsu kutasinu napisze, ze to kurwa jego tajne techniki i on kurwa wcale nie jest kickboxerem albo boxerem tylko jego telepatycznym uczniem z drugiego konca planety



Nie poruchałeś dzisiaj, czy jak?
Zgłoś
Avatar
SPAWACZ-UNIGRUNT 2015-09-30, 2:08 1
@up
Twojej mlodszej siostry dzis poprostu nie bylo w szkole ;/
Zgłoś
Avatar
busek 2015-09-30, 5:02
Moca172, ustawienie jest takie samo, raczej kwestia balansu ciała, w KB bardziej przenosisz masę ciała na nogę z tyłu by szybko móc zablokować lowy nogą wykroczą
Zgłoś
Avatar
czarnykutas 2015-09-30, 13:07
SPAWACZ-UNIGRUNT napisał/a:

pirdole nie wierze, tutaj specjalisci jak ja pierdole sie pojawiaja, poltora roku kickboxing, a tam jakis pionek minute rozkminial jak typowi zajebac 2 strzaly, wyglada jak jakis wyblakly murzyn albo chuj wie co (pewnie z domu nie wychodzi) i ma jeszcze biale trampki i pedalski plaszczyk albo jakis kurwa szlafrok. Zaraz mistrz ninjutsu kutasinu napisze, ze to kurwa jego tajne techniki i on kurwa wcale nie jest kickboxerem albo boxerem tylko jego telepatycznym uczniem z drugiego konca planety


Co ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
rzem 2015-09-30, 17:37
klasyczny plomby w klasycznego kolo w Everlaście
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2015-10-01, 18:55
jak by nie był w sukience to jeszcze kopa by mu sprzedał
Zgłoś