18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
merh 2015-10-10, 10:18
tak pewnie wyglada wiekszosc patologicznych zwiazków.Chcą maczo,ale płaczą w tv,że ich maltretują.
Zgłoś
Avatar
Desper 2015-10-10, 10:39
JOE_internet napisał/a:

u mnie w bloku to trzeba na palcach chodzić bo zaraz pały walą do drzwi a jak bym darł tak kopare jak ten typ to o kurwa nie wiem chyba zielona karta czy tam niebieska chuj wie

tacy sąsiedzi jebani gumowe uszy

kurwa remont robiłem to zadzwonili po pały ze coś sie dzieje nie tak u mnie

ja juz się boje coś głośniej powiedzieć a przeklnąć ooo kurwa zawiasy

pierdzielonne kury domowe z gumowymi uszami kafle rozbijalem tozadzwonili bo według nich talezami napierdalałem



Weź wieśniaku patologiczny pierdolnij se ziemiankę i tam mieszkaj.
Zgłoś
Avatar
kaziupir 2015-10-10, 12:00
No ale żeby nalać na deskę to trzeba być upośledzonym. Deskę się podnosi (przynajmniej cywilizowani ludzie tak robią).
Zgłoś
Avatar
James.B 2015-10-10, 13:49 6
Desper napisał/a:



Weź wieśniaku patologiczny pierdolnij se ziemiankę i tam mieszkaj.


następny kurwa ja już nic z tego nie rozumię przecież to był tylko remont
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-10-10, 18:01 6
JOE_internet napisał/a:

u mnie w bloku to trzeba na palcach chodzić bo zaraz pały walą do drzwi a jak bym darł tak kopare jak ten typ to o kurwa nie wiem chyba zielona karta czy tam niebieska chuj wie

tacy sąsiedzi jebani gumowe uszy

kurwa remont robiłem to zadzwonili po pały ze coś sie dzieje nie tak u mnie

ja juz się boje coś głośniej powiedzieć a przeklnąć ooo kurwa zawiasy

pierdzielonne kury domowe z gumowymi uszami kafle rozbijalem tozadzwonili bo według nich talezami napierdalałem



Od godziny 6 do 22 możesz sobie robić remonty jakie chcesz, a jeśli policja puka do twoich drzwi to dlatego, że musi. Musi cię odwiedzić skoro było zgłoszenie i sprawdzić co robisz, jeśli działasz zgodnie z prawem, to ci mogą naskoczyć i sami dobrze o tym wiedzą, a jeśli mieli jakieś "ale" to tylko dlatego, że byli źli na tą osobę co ich wezwała a na tobie się po prostu "wyżyli".

Znam przypadki gdzie policja, która otrzymała zgłoszenie sama przyznała osobie, której zrobili "nalot", że oni muszą przyjść i sprawdzić bo mają taki obowiązek i sami dobrze wiedzą, że ta osoba co ich wezwała ma nie równo pod sufitem i co chwila wydzwania na policję.

Chuj ci mogą zrobić i tyle.
Zgłoś
Avatar
James.B 2015-10-10, 18:14 1
@up dokładnie tak było śmiali się z tego zgłoszenia a jak to przy remoncie czasem się przeklnie wiadomo

a robiłem od 10 do 16
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2015-10-11, 20:10 1
Ja mam wyjebane na sąsiadów a oni na mnie Także sporów nie mamy. Każdy może napierdalać jak chce i gdzie chce. Ale w Niedziele ma być spokój ! Tego się trzymamy
Zgłoś