18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Niesamowita walka.
Alex_1 • 2012-01-02, 20:49
Jedna z najlepszych walk w historii MMA. Tylko patrzeć i podziwiać umiejętności Grapplingowe tych panów. Klasa sama w sobie.

Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-02, 23:54
japonczyk troche sie wkurwil
Zgłoś
Avatar
Fabek69 2012-01-03, 0:08
@~Tytanowy Janusz
tak to mialem na mysli , ale zajebalem babola
Zgłoś
Avatar
Alex_1 2012-01-03, 0:15
Tuiq napisał/a:

I kto wygrał?



Daisuke Nakamura
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-01-03, 0:24
A co jak połamiesz rywalowi rękę/nogę to kto wygrywa?
Zgłoś
Avatar
avenger1 2012-01-03, 0:29
tarzanie się w parterze jak i ten cały grappling jest kurewsko pedalski
Zgłoś
Avatar
Dradax 2012-01-03, 0:57
Powiem Ci ze obalenia z BJJ sa na tyle ciekawe ze jak pierdolniesz o glebe takim delikwentem na ulicy to juz nie masz sie z kim bic. =] A co do MMA bez parteru nie ma po co tam wchodzic. A Ci dwaj panowie naprawde gumowe rece i nogi. Przy 1 skretówce bym odklepal.
Zgłoś
Avatar
Sorien 2012-01-03, 1:03
Jak dla mnie to ciężko to nazwać sztuką walki. Co prawda doceniam trening i wygimnastykowanie, ale... z całym szacunkiem dla tych którym się podoba- jak dla mnie sztuka walki powinna mieć w sobie jakiś wdzięk i klasę. Widok dwóch niezbyt ubranych facetów leżących na ziemi i w coraz to dziwniejszych pozycjach ocierających się jajami nie budzi to we mnie podziwu.
Zgłoś
Avatar
tomkill411 2012-01-03, 1:15
Takie koziołki to ja w przedszkolu robiłem, aż dziwię się że można być takim gibkim w takich walkach. Chłopaki mogą w duecie startować do mam talent jako ludzie gumy:)
Zgłoś
Avatar
Cryan 2012-01-03, 10:10 2
BurbonPL - na ulicy atakują tylko pizdy, które nie potrafią rozwiązać problemów inaczej. Chcesz pokazać, że jesteś kozakiem - przybież zasady i w uczciwej walce pokaż, że masz dobrą technikę i kondycję.
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2012-01-03, 12:04
@Burbon nie sądzę, że po wypracowaniu pozycji i wykluczeniu Twoich rąk przez przeciwnika nadal sądziłbyś, że to bezużyteczne. Wtedy mógłby Ci oklepać twarzyczke z każdej strony, a Ty nie potrafiłbyś wyjść; szczególnie, że nie doceniasz tej płaszczyzny walki i nie trenowałeś technik parterowych.
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2012-01-03, 14:58
Piękne umiejetnosci w parterze, ale kto wygrał calą walkę?
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-01-03, 15:11
nie lepiej bylo rzucic na ring pistolet ?
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-01-03, 17:05
sztuka walki = sztuka zabijania, po to została obmyślona ileś tam wieków temu - ktoś mnie atakuje - szybka likwidacja przeciwnika i dziękuje dobranoc. A nie ściskanie się po podłodze. Fakt, panowie wyżej mają zajebistą technikę brazylijskiego dżu- dżitsu ( ) i spoko się na to patrzy, ale robienie ze SZTUKI WALKI sportu to najgorsza głupota jaka spotkała tę dziedzinę..
A jak chcecie mnie hejtować co ze mnie za kozak itd to całujcie mnie w rzyć
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-01-03, 18:19
Tak tak MMA chujowe bez polotu nie budzi podziwu to napierdolcie jeden z drugim leżącego Mameda.
Tak was chłop poprzytula że kolejną noc będzie wam NFZ sponsorował.
Zgłoś
Avatar
CzłowiekZwanyTatar 2012-01-03, 18:36
"naprawdę nie rozumiem tego parteru..jak można dążyć do niego? Na ulicy nic to nie da bo nie bd się tarzał z gościem bo betonie albo cholera wie czym. Zamiast się lać po mordach to turlają się i przytulają..." Już widziałem jak bokserzy sobie radzą na ulicy kiedy ich gościu ogarniający parter położy xD słychać tylko czaskanie kości. Inna sytuacja kiedy to nie jest walka 1 na 1 ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie