18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~tip.top 2011-09-26, 15:05 3
Cytat:

Metale i dutstetowcy - 100 chujow wam w dupe . I kotwice w plecy .


zapomniałeś jeszcze o technozjebach i hip-hopowcach
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-09-26, 15:10
d(-_-)b~ napisał/a:


zapomniałeś jeszcze o technozjebach i hip-hopowcach


jeszcze bym dorzucił disco polowców
Zgłoś
Avatar
pisage 2011-09-26, 15:13 13
@up up
i jeszcze o jazzmanach-nierobach, przygłuchych miłośnikach klasyki, brudasach z Woodstocku i fanach Zbyszka Wodeckiego.
Może wszystkim miłośnikom muzyki wsadźmy coś w dupę.
Czego ty słuchasz skoro uważasz się za lepszego?
Zgłoś
Avatar
A................t 2011-09-26, 15:17 2
Wy nie trawicie dubstepu a ja nie trawie metalu. Jestem tolerancyjny ale tolerancja tez ma swoje granice.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2011-09-26, 15:17
Ani to śmieszne ani sadystyczne... Strata czasu. Może jednak wrócicie na wykopy czy coś tam z takimi wrzutami?

I znowu ten wieśniacki dubstep
Zgłoś
Avatar
A................t 2011-09-26, 15:28
Widze, ze inteligencja niektorych uzytkownikow nie przekracza sredniej ludzi uziemionych na oddzialach zamknietych
Zgłoś
Avatar
pisage 2011-09-26, 15:31 1
Wyszło na to, że opieprzyłem moderatora
A miało być do perwersyjnego chama o głupim nicku...
Zgłoś
Avatar
w................w 2011-09-26, 15:40 3
Zabawne, tyle już wstawek zatytułowanych "dubstep" tu widziałem, ale prawdziwego dubstepa z oldschoolową domieszką dubu to tutaj ani razu nie słyszałem, ciągle to wybajerzone dzwiękami, komercyjne gówno wstawiacie a potem nie dziwota co ludzie piszą, że to zjebane i dla pedałów, wstawcie wkońcu coś rasowego z dubem to chociaż sadolowcy sobie woofery porządnie przetestują, bo z tego co tu słyszę nie ma żadnego pożytku.

Z poważaniem kurwa

Słuchacz Dubstepu, a nie gównokroczku...

P.S. ten taniec, nie wiem do czego jest, ale do dubstepu to jest rytmiczna bujanka, bez użycia paralizatora jak to na filmiku pokazano.
Zgłoś
Avatar
D.Hume 2011-09-26, 16:15
Dubstep to gówno, powinno się zabić tego kto to wymyślił.
Zgłoś
Avatar
Perwersyjny_cham 2011-09-26, 16:36 1
Metale , dutstety jeden chuj - wszystko pedalskie rzezenie .

Dawno temu byly zespoly takie jak Depeche Mode . Cwierc taktu dowolnego kawalka Depeszow jest bardziej wyszukane niz dowolny kawalek dubstepowy . I zeby kurwa nie bylo - obserwowalem ewolucje dubstepow i grimeow od mniej wiecej 2004 i z czysatym sumieneim moge stwierdzic ze niestety dubstep sie zjebal . Nakladanie fuzzow na wobble w stu milionach kawalkow i chujowe bity . Z wyjatkiem skreama i bengi .

A metale to wiadomo - niedomyte zule .

I jeszcze jedno - taki 16bit to zwykli brytyjscy dresiarze na jedno pierdolniecie .
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-09-26, 16:45 1
Żaden z was hejterów nigdy nie słuchał DUB'a na porządnych głośnikach czy słuchawkach a pierdolicie, że dubstep jest dla pedałów. Dubstep to najmniej pedalski - najbardziej konkretny jebotliwy gatunek ever.
Zgłoś
Avatar
SinceAge 2011-09-26, 16:52 4
Perwersyjny_cham napisał/a:

Metale i dutstetowcy - 100 chujow wam w dupe . I kotwice w plecy .



tylko dlatego ze ktos lubi inną muzyke niz Ty??? zrób przysługe społeczenstwu i shut the fuck up
Zgłoś
Avatar
Khaelisto 2011-09-26, 16:55
Jaka dyskusja się rozwiązała na temat "komu chuj w dupe i kto jest pedałem zależnie od tego czego słucha"
Jestem jednak tolerancyjny w dalszym ciągu, odpalam głośniki i nakurwiam na przemian dubstepem i hip-hopem. Chuj wam w pysk hejty
Zgłoś
Avatar
Perwersyjny_cham 2011-09-26, 16:55
NIe , nie dlatego . Dlatego , ze ich nie lubie . A wiesz dlaczego ? BO MOGE .
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-09-26, 17:09 3
Eh przestańcie rozmawiać o swoich gustach jebane matoły trochę kultury kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie