18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
HejterSadola 2012-08-02, 0:12
jedyne co to sówka była godna uwagi
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-08-02, 0:53
Jak to mówią,dziwki to nie chuje.
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2012-08-02, 1:09 1
Loaloa, ten chłopak śpiewał "Pytasz mnie" Andrzeja Rosiewicza
Zgłoś
Avatar
MrKakao222 2012-08-02, 1:32
Ten od strony Zamoscia to tak przy okazji trafił do tej michy? Ciekawe kto go zaprosił?

Nie doszukuj się tam niczego - to przywara na nasz polski naród, nowoczesna jakby trochę i uczyć sie historii by trzeba...
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-08-02, 1:44
To gówno na końcu filmika, co się pyta czy dumę czuję to ta dziwka Jacykówna jest? Pierdplona propaganda.
Zgłoś
Avatar
Sir Cover 2012-08-02, 8:45 1
Nie no kurwa najlepiej, to wgl nie śpiewać patriotycznych piosenek tylko Justina Bibera, flagi Polskie zakopać, albo wsadzać w gówno, a jak nas zapytają kim jesteśmy to odpowiadajmy, że hamerykanami. I jeszcze słuchać, tego pedała Pieroga, który ma tu jeszcze coś do powiedzenia ... "Czujesz dumę?" - Tak kurwa! Czuję dumę, że jestem Polakiem! Chociaż by za obchodzenie wczorajszej daty! 68 lat temu, nasi dziadkowie, zwykli ludzie przelali krew za ten kraj, pokazali męstwo i odwagę! A Ty pierogu jebany wiesz tylko w którą dziurę u faceta swoją szabelkę włożyć. Mężczyzna... Pierwszy by spierdolił do Izraela jak Ci jebani żydzi... Kraj piękny! Tylko, żeby się w nim żyło lepiej. Nigdy nie wyprę się tego, że jestem Polakiem!
Zgłoś
Avatar
ska 2012-08-02, 9:01
ja Sławek
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-08-02, 9:59
Nasz kraj się staje kupą przez gównianą władzę niestety.... a ci co widzą jak gówniany jest system srają na to wszystko. Suma sumarum gówno zrobimy. Patriotyzm poszedł się jebać, bo ludzi dupa już boli od tego jak władza nas jebie i to nie tylko polska władza... A co do historii uczenia i w związku z tym patrzenia na kraj. Co jest ważniejsze, to co dzisiaj i jutro, czy to co nie wróci? większe znaczenie miało to gdzie nas nie było i nie widzieliśmy czy to gdzie żyjemy i co możemy zmienić? To co było nie wróci, a to co będzie można zmienić. Życie przeszłością nigdzie nie prowadzi, tu i teraz jest chujowo, a ludzie siedzą na dupie. Cóż z tego, że naród waleczny był kiedyś jak dzisiaj w większości pizdy.
Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-08-02, 10:37 2
@rockface123
Za takie komentarze powinieneś wpierdalać te gówno.
Tak poza tym nie wiem po chuj te brawa na widowni banda osłów kurwa siedzi cieszy się z największych głupot i beznadziejnych tekstów.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-08-02, 16:10
odróżniacie flagę od horągiewki?
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-08-02, 16:26
anonymousm napisał/a:

Wszyscy chcą bić tego, kto zwraca nam uwagę, że mamy obsrany kraj, nikt nie sprzątnie kupy. Typowo po polsku.


Aha czyli to taka metafora była, nieprawdopodobne. Szkoda, że ludzi którzy maja dostęp do mediów nie stać na więcej.
Zgłoś