18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Wychodzę z mieszkania a tu wszędzie krew - na półpiętrze, korytarzu a nawet i w windzie (już utleniona więc lekko pomarańczowa)

więcej fotek z "miejsca zbrodni" w komentarzach. Pewnie jakiś polak robak zapomniał zabić karpia we wtorek, to zrobił to dzisiaj
Zgłoś
Avatar
ame 2013-12-28, 12:30
Pizkes napisał/a:

Ale serio: zadzwoniliście na Policję? To jest dość poważna sprawa, bo najprawdopodobniej doszło do bijatyki/napadu. Po ścianie widać, że ofiara próbowała się"ewakuować", więc mogła zdechnąć gdzieś w krzakach. Jeżeli taki był scenariusz, to takim telefonem mógłbyś bardzo pomóc w śledztwie. Co prawda mało prawdopodobny scenariusz, ale jednak szansa jest.

No chyba, że wiesz, że to sąsiad sobie z kumplem mordę obił i wszystko git.



co ja kurwa czytam
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-12-28, 12:48
Trzeba było zeskrobać i sobie kaszankę zrobić.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-12-28, 13:08
ame napisał/a:



co ja kurwa czytam



Poczytaj słownik i podręczniki do polskiego, bo tyle błędów w jednym zdaniu, to już, kurwa, dawno nie widziałem, jełopie.
Zgłoś
Avatar
qen007 2013-12-28, 13:35 2
EwelinyStara napisał/a:

co trenujesz? balet? pilates? skoki o tyczce? czy zwyczajnie dostawanie w pizdę?



przynajmniej cos trenuje, nie to co ty - pisanie postow, palce pewnie sprawne
Zgłoś
Avatar
Big_Macintosh 2013-12-28, 14:07
Na ścianie, na tym zdjęciu ze schodami, gdzie jest zarys jakiejś twarzy to Jezus się objawił?
Zgłoś
Avatar
szkrabik 2013-12-28, 15:44 1
youtube.com/watch?v=rr3cAp07VRU
Wuwunio - Pierwszy kawałek drogi od 00:45 do 2:30
Zgłoś
Avatar
ame 2013-12-28, 16:03 1
Pizkes napisał/a:



Poczytaj słownik i podręczniki do polskiego, bo tyle błędów w jednym zdaniu, to już, kurwa, dawno nie widziałem, jełopie.



to, idź, na, policje, haha przecinek
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-12-28, 17:34
No widzisz, jełopku: pomimo tego, że w tym zdaniu kilka przecinków wystąpiło blisko siebie, to są one postawione poprawnie, biedaku umysłowy.
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2013-12-28, 17:38
qen007, Ha! I tu się pomyliłeś.. 8 rok krav magi Ale już niech Ci będzie.. pocisnąłem Ci trochę na siłę, będąc głodnym piw jak coś trenujesz to nie przestawaj, tylko zdzieraj łokcie na macie! Pozdro
Zgłoś
Avatar
Treter 2013-12-28, 21:13
Teraz prawie wiemy gdzie mieszkasz i jak wyglądasz...
taa.... >
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-29, 0:56
Kobyle Caco,

już nie kłam, wyruchali Cię w dupę i stąd ta krew
Zgłoś
Avatar
S................T 2013-12-29, 2:13 1
ipag napisał/a:

Diabeł tkwi w szczegółach:




Nie dziękuj mi tylko spierdalaj póki możesz



To sam Lenin mu się objawił na klatce. Ogarnijcie sygnaturę autora i się wszystko będzie zgadzać.
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2013-12-29, 13:48
SADSHIT napisał/a:



To sam Lenin mu się objawił na klatce. Ogarnijcie sygnaturę autora i się wszystko będzie zgadzać.



strachłem
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2013-12-29, 14:11
apokalipsa zombie, kurwa zaczęło się...
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2013-12-31, 18:29
Człowieku to jest nic !!!
Kiedyś wychodzę z mieszkania, godzina 5:00 - więc ciemno na zewnątrz. Światło na klatce zapala się na czujnik i nagle metr przede mną scena jak z horroru. Leży facet w kałuży krwi. Krew na ścianach, na schodach, gęsta czerwona kurwa mać, jakbyś wylał wiadro całe.

Okazało się, że sąsiad najebany wychodził po schodach i orła wywinął.

Uwierzcie, że można się w takiej chwili mocno wystraszyć.
Zgłoś