18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Niespodzianka
Salamanca • 2014-03-20, 18:00
Po ponad roku amerykański żołnierz wrócił z misji do domu. Przez ten rok jego dziewczyna w tajemnicy zrzuciła 45 kg wagi.
Przynajmniej jedna gruba dynia wzięła się za siebie.





Przywitanie z rodziną od 1.05



Jebane feminazistki i tak stwierdzą, że tylko uległa patriarchalnemu, bezsensownego seksizmowi i szowinizmowi zamiast realizować się i żyć zgodnie z samą sobą.


z JM
Zgłoś
Avatar
manish07 2014-03-21, 8:27
ch*** prawda. musiał wiedziec ze schudla bo wcale sie nie zdziwil jak ja zobaczył. na pewno juz nie raz fapnął na skypie Ale dupka tera całkiem ruchable
Zgłoś
Avatar
użyszkodnik 2014-03-21, 8:44
Za to on przytył

Swoją drogą w tej bArmy Army pewnie czołgiem pod stołówkę podjeżdżają. Co mi przypomina:

Ruski z Amerykańcem się wymieniają doświadczeniem nt żywienia w wojsku:
A: Jaka jest u was stawka na dzień na żywienie?
R: Będzie coś $1,5...
A: Ha! A u nas jest $20!
R: Pierdolisz! Nikt nie zje tylu kartofli!
Zgłoś
Avatar
nervous-_- 2014-03-21, 10:46 1
Co za tępa dzida dziennikarka! Kurwa, gość wraca do rodziny, chce się z nimi przywitać, porozmawiać, a ta wpierdala się z mikrofonem i zabawia się w narratora, niczym Krystyna Czubówna "spójrzcie na jego córkę, chyba się jeszcze trochę boi i wstydzi". Jak można być takim nastawionym na tandetną sensację zjebem?
Zgłoś
Avatar
Sauron 2014-03-21, 12:34
na tyle dużo się ruchała że schudła
Zgłoś
Avatar
Kozar 2014-03-21, 13:31 1
Dziwne, widać że kolo się wkurwił, nie taką babę brał, a robią z tego "świetny prezent". Niektórzy wolą beczki, mój (śp) brachol wolał.
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-03-21, 14:22 1
@Kozar
To samo chciałem napisać! Skoro wziął sobie taką maciorę to widocznie lubi "puszyste" kobiety. Sądzę, że jak zobaczył teraz ten szkielet to będzie ruchać po burdelach jakieś grubaśne murzyńska
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-21, 16:30 1
MadDave napisał/a:

Piwo za Multicam - niestetyu nie sjetem w satanei napisać nić mądrzejszefo więc soorryy kurwa sadistic!!!!!! Na zawsze!! odwieczny fan ! nie chce już piwa !! kurwaaaa!!! najebałem sie ale szczerze cheociaż !! ldzie fest



Ale jesteś żałosny.
Zgłoś
Avatar
pastazkota 2014-03-21, 20:25
Reakcja mojej żonki:

- Kochanie... to może ja też pojadę do Afganistanu?
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2020-12-15, 16:44
Ciekawe ile dzieci w wieku jego córki zginęło podczas działań marines. JEBANY MORDERCA
Zgłoś