18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
S4ndal 2015-04-03, 20:03 2
Ciekawe, ile razy to jeszcze tutaj bedzie. WIdac internetyz wiatrem zalecialy w najdalsze zakatki Polski.
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-03, 20:27
Ale zasady pisowni to do ciebie nie zaleciały.
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2015-04-03, 20:40
dalej głosujcie na popissldpsl i się KURWA dziwcie!!!
Zgłoś
Avatar
Dziwkaallaha 2015-04-03, 20:49
Który już to raz internet zatacza koło?
Zgłoś
Avatar
CbK 2015-04-03, 21:37
Mr_Blonde napisał/a:

jakie to jest stare, ja pierdole, po chuj wrzucac cos co ma kilka lat


S4ndal napisał/a:

Ciekawe, ile razy to jeszcze tutaj bedzie. WIdac internetyz wiatrem zalecialy w najdalsze zakatki Polski.



Dziwkaallaha napisał/a:

Który już to raz internet zatacza koło?



Już tłumaczę: na serwerach sadistica właśnie tworzony jest backup dosłownie całego internetu (jako dowód spójrz na autora ostatnich 500 tematów w dziale "Dokumentalne"). Stąd też przez ostatnich kilka lat mogły występować problemy z odtwarzaniem filmów z sadolowego playera.
Cała akcja służy głównie ciągle napływającej młodzieży, która niestety nie miała okazji jeszcze oglądać takich produkcji jak np. "Clinton Fucker", "W obronie kobiety", czy też reklamówek "FOX regional sports report". Starsi przy okazji mogą sobie przy okazji powspominać. Dzięki temu nie trzeba również korzystać z takich adresów jak Kwejk, Jebzdzidy, Joemonster i co tam jeszcze jest - Sadistic stał się takim indeksem internetów.
Oczywiście istnieje filtr takich tematów, po kliknięciu jednego znaczka filtrują się wszystkie badziewia i zostaje sama esencja sadistica. Ta ikonka to mały krzyżyk - o tam, w prawym górnym rogu.
Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-04-03, 21:53
kurwa za kurwą kurwę pogania
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-04-03, 22:13
zielonydarian napisał/a:

dalej głosujcie na popissldpsl i się KURWA dziwcie!!!



Jak Korwin wygra wybory, to do tych 30m dobuduje brakujące 300km.
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2015-04-03, 22:18
Z wiedzy o przepisach dotyczących dróg:

Garby spowalniające można kłaść JEDYNIE na drogach asfaltowych, w miejscu gdzie nie przebiega linia transportu publicznego.
(podstawa do wypierdolenia w kosmos 70% spowalniaczy w Polsce).

Żeby postawić tego garba zgodnie z przepisami, musieli dać ASFALT.

... tylko po chuj?
Zgłoś
Avatar
Magicalan 2015-04-03, 22:18 2
Toż to stary filmik, zresztą już go tu widziałem kiedyś..
Zgłoś
Avatar
favi_fav 2015-04-03, 22:46
*martwy policjant
Zgłoś
Avatar
chetek 2015-04-03, 22:56
@Magicalan

Ćsiii, bo dostaniesz warna, chociaż masz 100% racji, bo ten film był wrzucony na pewnym portalu na s... Tylko odnaleźć się go tam nie da.
Zgłoś
Avatar
Bierki 2015-04-04, 1:38
Kurwa ja jestem mloda dupa ale chyba juz z 3 pokolenie na sadolu widze. Co pare lat te same filmiki ktore budza o dziwo ciagle nowe emocje
Zgłoś
Avatar
Gr00baz 2015-04-04, 1:55
Pewnie zapierdalały tam regularnie jakieś cwaniaki i po jakiejś grubszej akcji się wkurwili i zdecydowali się postawić progi żeby się ktoś nie zabił.
Zgłoś
Avatar
Gambi 2015-04-04, 3:15
Ale po so kurf jez tn ghjgosksmf...
Zgłoś
Avatar
Sithios 2015-04-04, 7:57
Grzegorz.C napisał/a:

Więcej kurew się nie zmieściło u prostaczka? Sam sobie odpowiada logicznie na pytania i nadal wkurwiony. Chory gość.



Ty pewnie też kurwami sadzisz jak Cię w lolu zabiją.

Pierdolicie że typ się wkurwił, a co ma się cieszyć z takiego absurdu? W naszym pięknym kraju takie absurdy są na każdym kroku, tylko przed komputerem tacy wyczilowani jesteście.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie