18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
Nietoperz
k................k • 2012-11-13, 12:49
Takiego oto zwierzaczka znalazlem dzisiaj u mnie rano w pokoju.

w temacie jeszcze fotki

film niestety wgral sie tak ze obrocilo obraz







Zgłoś
Avatar
Panfel 2012-11-15, 7:26
ponury windziarz napisał/a:

nie film się źle wgrał, tylko kolega nie wie jak się trzyma telefon przy nagrywaniu filmów

a te trzaski to proteza miednicy Ci przeskakuje? czy nietoperzowi sie potencjometr na aparacie do echolokacji przekręcił?



Zjebał to zjebał, po chuj drążyć temat.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-15, 8:05 1
Batman był a ten zamiast autograf brać to go szczotą napierdala :/
Zgłoś
Avatar
ghen 2012-11-15, 8:21 3
Miałem takiego na korytarzu, wisiał na firance do góry kołami i myślałem już, że odwalił kitę, ale po jakimś czasie ruszył się kilka centów w bok, więc mu odpuściłem. Korytarz wspólny dla czterech mieszkań, zamknięty, musiał gacek wbić, jak ktoś właził. Charczał tak z dwa tygodnie i zniknął. Myślałem, że spierdolił, wkładam nogę do buta i coś tam jest... Wkładam łapę i wyciągam małego skurwiela, żywy, aż dziw, że ze smrodu nie pierdolnął Wypuściłem na korytarz, poleciał w chuj, może to ten sam
Zgłoś
Avatar
chujmistrz 2012-11-15, 8:26
ale masz burdel na balkonie
Zgłoś
Avatar
K................o 2012-11-15, 8:52
za nadupcanie nietoperka miotła piwa nie ma i mam Cie głęboko w poważaniu.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-11-15, 9:47
A batman na to
"nas bohaterow, miotla ?!"
Zgłoś
Avatar
Cinuseczek 2012-11-15, 9:55 1
za to trzeszczenie i za miotłe powinieneś dostać kotwicą w plecy. Boisz sie nietoperka? Niech powpierdala sobie pająki ^^
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-11-15, 10:19
Miotłą pozbądź sie syfu, a nie nietoperza
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-11-15, 10:24
Czy ty aby przypadkiem ostatnio nie wyganiałeś z kuchni dwóch agresywnych i niebezpiecznych gołębi? To jest Netoperek i niegroźny - bierzesz go jak chomika w łapy i zostawiasz na balkonie by sobie później odleciał. Ale kurwa znalazłeś sobie oręż - miotła.
Zgłoś
Avatar
rado01 2012-11-15, 10:50
Na harda z tym.
Zgłoś
Avatar
keyq 2012-11-15, 11:28 8
Gdyby ktoś w przyszłości miał podobną sytuację to mała rada: nietoperze spokojnie można złapać w rękę (ale ostrożnie jest mała szansa że mogą przenosić jakieś cholerstwo typu wścieklizna) trzymamy i przenosimy w ten sposób:


Ważna uwaga: nie głaszczemy nietoperzy po głowie bo się wkurwiają.


(fotki moje )
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-15, 11:48 5
Jak jeszcze mieszkałem na wsi, to taki zimował u mnie w piwnicy:

Moja rozmowa z bratem i/lub sama sesja nieco rozbudziła naszego koleżkę, więc wystawił ucho w tle paru stałych mieszkańców piwnicy, a było ich tam dużo więcej
Zdjęcia robione w marcu, bodajże na drugi dzień nietoperka już nie było.
Zgłoś
Avatar
Panasiux2 2012-11-15, 12:07
Ten gatunek to borowiec wielki. Można go złapać jak zaprezentowano powyżej, albo zadzwonić po chiropterologa. On zajmuję się takimi przypadkami i o ile pamiętam robi to nie odpłatnie ( chyba Urząd Miejski się z nim rozlicza). A i radzę nie trzymać, spory odsetek ma nietoperzy ma kleszcze, pchły i inne paskudztwa oraz wściekliznę.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-11-15, 12:34 5
Mi się sikorki do pokoju regularnie wpierdalają
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-11-15, 12:43 1
Standardowo:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie