18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
skival 2011-06-03, 9:34 2
WPIERDOL....WPIERDOL...WPIERDOL....WPIERDOL...kurwa bachorowi....na poczatku myślałem ze mały skurwiszon jest wampirem bo wyszedł na słońce i skwierczy ale widze ze mial inny powód skurwiały chujek
Zgłoś
Avatar
egzeqtor 2011-06-03, 12:43
CarolOtyła napisał/a:



Nie ma co współczuć, przynajmniej jego bachory będą się cieszyły z byle gówna ;D Zrobi im np. Łabudka z korków po wódce i już radocha będzie.



co to kurwa jest "Łabudek"??? i od kiedy to wódka jest korkowana?
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-06-03, 14:21 3
Taaa mistrzowie wychowania się znaleźli. Was chyba też starzy batem po ryjach lali, skoro takie bzdety wypisujecie. Zresztą ciężko, żeby dzieci wychowywały dzieci, więc z łaski swojej... mordy w kubeł.
Zgłoś
Avatar
RalfuSs 2011-06-03, 18:08
kurwa karny jerzyk na dożywocie !!!!!!!!! xD
Zgłoś
Avatar
Muffin 2011-06-03, 19:09 2
dziczek91 napisał/a:

taki mały dzieciak nie zdaje sobie sprawy z tego, że zachowując się w ten sposób sprawia przykrość rodzicom.. fakt - to nie jest już niemowlę ale jeszcze nie rozumie takich wartości. Dla takiego małolata wystarczyło że chciał ten rowerek z naklejką taką a nie inną albo akurat czerwony a nie niebieski i jest ryk ;p wyrośnie z tego. Trochę śmieszy mnie pierdolenie niektórych z was, że już nic z niego nie będzie, "rozpieszczony bachor" itp itd. Z was też pewnie były niezłe szczyle za młodu a teraz każdy uważa, że był dobrym dzieckiem.



Mimo to, mój bachor dostał by klapsa.
Zgłoś
Avatar
Mystical user 2011-06-03, 20:12
Bezstresowe wychowywanie kurde...

Dupa nie szklanka - nie zbije się.
I nie jest tu mowa o jakiś biciu i znęcaniu się. Jak się kiedyś przesadziło to dostało się w tyłek nie raz. Często wystarczyło tylko spojrzenie ojca xD

A teraz... to dzieci wychowują rodziców. I to już od maleńkości
Zgłoś
Avatar
Lalique123 2011-06-03, 23:49
Drze japę jakby mu kij w dupsko ładowali. Ja bym mu k**wa młotek gumowy kupiła. Inne dzieciaki nawet nie marzą o rowerze albo o czymkolwiek na dzień dziecka a ten jeszcze może staremu wpie***li za ten rower.
Zgłoś
Avatar
pawlonkon 2011-06-04, 15:52
Kurwa no fajny taki krzykacz wyjebał się i wrzeszczy ja bym mu ten sam rower codziennie pokazywał ciekawe czy codziennie by tak ryczał
Zgłoś
Avatar
egzeqtor 2011-06-04, 21:09
Super Ruchacz napisał/a:

Taaa mistrzowie wychowania się znaleźli. Was chyba też starzy batem po ryjach lali, skoro takie bzdety wypisujecie. Zresztą ciężko, żeby dzieci wychowywały dzieci, więc z łaski swojej... mordy w kubeł.



jak dla mnie to ty ty jesteś dzieckim
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-06-05, 0:37 1
egzeqtor napisał/a:



jak dla mnie to ty ty jesteś dzieckim



w dupie byłeś, gówno widziałeś.
Zgłoś
Avatar
egzeqtor 2011-06-06, 10:37
Super Ruchacz napisał/a:



w dupie byłeś, gówno widziałeś.



zaraz po tobie...
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2011-06-07, 23:19
Muffin napisał/a:

Mimo to, mój bachor dostał by klapsa.



mój też ;p
Zgłoś