18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
n................e 2012-11-19, 20:16 7
@up spierdalaj ciągnąć swojemu chłopakowi

A co do filmiku kamerzysta musi być sporym gościem, bo kozaczek od razu zmiękł jak do niego podszedł, a potem powalił go jednym ciosem trzymając kamerę
Zgłoś
Avatar
jedrolus 2012-11-19, 20:49
sprzedawał majeranek to i się doigrał;d
Zgłoś
Avatar
macko3339 2012-11-19, 23:10
Ja sie pytam po co ? Ktos chce brac niech kupuje i bierze. Wiekszosc ludzi bierze czasami dla rozyrywki i tyle zawsze znajdzie sie pare cpunow co juz musza a i tak w tedy to tylko ich wybor.
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2012-11-20, 0:35
narkotykom powiedział 'nie', ale nie posłuchały
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-20, 1:10
nieodwracalne napisał/a:

@up spierdalaj ciągnąć swojemu chłopakowi



uuu, chyba trafiłem w czuły punkt nygusie.
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-11-20, 1:33
DUST DEVIL napisał/a:

Kurwa, jak zwykle homofobia kwitnie... Co ciekawe, większość "bojowników" antygejowskich najczęściej jest kryptogejami i z powodu nierozumienia swoich uczuć zaczynają zachowywać się agresywnie w stosunku do ludzi, którzy przyznają się do bycia gejami.

Kurwa, założę się, że 99% debili piszących "zabić gejów", "jebać homosiów" itp. NIGDY nie spotkała geja, a poglądy wyciągnęła z domu w którym katolicki tatuś i pobożna mamusia godzinami dyskutują jaką rolę odegrała w ich życiu Biblia, jak bardzo kochają wszystkich ludzi i jak bardzo chcieliby się pozbyć gejów -_-

Ja rozumiem - sadistic, ale serio, czasami przesadzacie



Ta jasne, większość bojowników antygejowskich jest kryptogejami - ok jasne że tacy się zdarzają, ale po chuj wyolbrzymiasz czerwony ścierwojadzie. Od razu widać jak lewaki kochają manipulacje danymi.

Jestem narodowcem i napisze że większość lewaków używa wibratorów analnych z wizerunkiem stalina
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-20, 3:28
Defect napisał/a:



Ta jasne, większość bojowników antygejowskich jest kryptogejami - ok jasne że tacy się zdarzają, ale po chuj wyolbrzymiasz czerwony ścierwojadzie. Od razu widać jak lewaki kochają manipulacje danymi.

Jestem narodowcem i napisze że większość lewaków używa wibratorów analnych z wizerunkiem stalina



O kurwa, masz absolutną rację! Kocham Związek Radziecki, na ścianie mam portret Marksa i stalina i codziennie przebieram się za Lenina i trzępię przed lustrem wyobrażając sobie jak jadą radzieckie czołgi T-34 na Berlin.

A tak na serio to mam komunistyczne znaczki bo to sadistic i mogę, nie biorę odpowiedzialności za to co piszę i ogólnie uwielbiam przyprawiać o ból dupy takich pajaców jak ty, którzy nie mają dystansu do rzeczywistości i pomylili sadistic, na którym każdy prowokuje każdego z jebanym kwejkiem na którym wrzuca się obrazki z JP2.

Powiedziałbyś lepiej skąd ta nienawiść do gejów to może postawię ci piwo (a postawiłem tylko jedno piwo, więc naprawdę warto)
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-11-20, 12:06
Już odpowiadam! Nie mam nic do homoseksualistów, pod warunkiem że żyją sobie jak każdy inny obywatel, kryjąc sprawy seksualności za ścianami swojego mieszkania. Zwyczajnie nienawidze w kurwe jak takie pajace wychodzą na ulice i próbują mi wmówić że to co robią jest normalne, krzyczą głośniej od Boga że należą im się większe prawa i przywileje, tylko dlatego że promują dewiacje (no chyba inaczej tego nazwać nie można). Homoseksualiści - ok. Pedały - won. Jeszcze próbują mi wmówić, że to ja jestem nienormalny, że ich nie akceptuje Niejeden bardziej kumaty gej, poszedł do psychiatry i został nawrócony - to chyba o czymś świadczy

A tak p.s. znak sierpa i młota został wg. prawa zrównany ze swastyką
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-20, 16:21
@Defect niestety nie będzie piwa bo nie było "cliffhangera" No i to nawracanie jest trochę przereklamowane (tak samo jak leki, które rzekomo leczą homoseksualizm), ale rozumiem Twoją argumentację i szanuję twoje zdanie.

Co do mojego wesołego "loga":

"Prawnicy wyjaśniają, iż samo noszenie koszulki z sierpem i młotem nie jest przestępstwem propagowania totalitarnego ustroju komunistycznego. Byłoby nim, gdyby łączyło się z jego gloryfikowaniem."

Źródło: prawo.rp.pl/artykul/886671.html

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-11-22, 2:35
DUST DEVIL napisał/a:

@Defect niestety nie będzie piwa bo nie było "cliffhangera" No i to nawracanie jest trochę przereklamowane (tak samo jak leki, które rzekomo leczą homoseksualizm), ale rozumiem Twoją argumentację i szanuję twoje zdanie.

Co do mojego wesołego "loga":

"Prawnicy wyjaśniają, iż samo noszenie koszulki z sierpem i młotem nie jest przestępstwem propagowania totalitarnego ustroju komunistycznego. Byłoby nim, gdyby łączyło się z jego gloryfikowaniem."

Źródło: prawo.rp.pl/artykul/886671.html

Pozdrawiam



E tam, mi na piwie nie zależało. Co do tego młotka i sierpa, to równie dobrze można by powiedzieć że noszenie koszulki ze swastyką powinno być legalne. Z resztą, sam już nie wiem czy Ty swoją postawą na forum bardziej prowokujesz, czy serio masz takie poglądy. Opcja 1: brawo, 2: chuj ci w pysk

P.S. jeśli informacje w Twojej kartotece są prawdziwe, to przebywasz obecnie jakieś 100km ode mnie. Ot taka ciekawostka
Zgłoś