18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
eXo^^ 2016-01-20, 20:00 2
@up większość - Wy ćpuny podłe i tak sądzę, że jajca sobie robił z mąki ^
Zgłoś
Avatar
C................a 2016-01-20, 20:03 2
nvuiehnfvcj napisał/a:

sciema jak huj, co to za koks/speed z grudami ? w życiu mu tyle i takie przez dziury nie przejdzie. Gimbaza łyka jak pelikany !



- Próba bycia fajnym ćpunem z sadola - WASTED

Cytat:

@sam się doucz pedrylu



- Próba bycia cool i wygadanym sadolem - WASTED

Cytat:

Nauczcie sie kurwy czytać ze zrozumieniem Cipy jebane sadolowe od kresek



- Próba "śmiesznego" ratowania swojej pozycji, żeby nie wyjść na skończonego cymbała, a tylko na cymbała - WASTED

Słuchaj dzieciuchu. Nigdy nie miałem do czynienia z koksem, ale nawet ja wiem, ze jak masz sypki towar to to jest na 99% chujoza. Jak sie zna mniej więcej proces powstawania i stan "po gotowaniu" to trzeba być totalnym ignorantem, albo jak ty - gówniarzem, co chciał błysnąć przed internetowymi ludzmi - żeby gadać takie dyrdymały.

Na litość boską wystarczy obejrzeć parę odcinków "Breakin Bad" (chociaż nie stąd moja wiedza)

Wróć do klocków lego dziecino
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2016-01-20, 20:38 2
co to za serial "wciąganie na śniadanie"

i wzrok skierowany do kamerzysty "coś ty kurwo najlepszego narobił"
Zgłoś
Avatar
wujekjarek 2016-01-20, 21:46
hahhahah cisnienie wygrało ale co jak co trzeba chłopa pochwalic za szczura:DD
Zgłoś
Avatar
MisiekPB 2016-01-21, 8:31
Smisznie sie czyta te wasze spiny o koks
A na prawde żadnen nigdy nie widział tego na oczy i cisnie że wszystko wie najlepiej.

Przecierz to widać że to jest cukier puder grubo mielony i gośc odmierza idealną porcję za pomoca karty kredytowej bo mu się waga elektroniczna popsuła, a ta kasa obok to połóozył aby ktos szybko do sklepu pobiegł po wage i ja kupił. A później ten jego gupi usmieszek jak go kamera nakryła to przez to że źle odmierzył porcje i cały świat sie będzie z niego śmiał że źle kreske cukru pudru odmierzył
\
ehhhhhh gimbazja wszędzie

sory za błędy ale nie chce mi sie ich poprawiać i c****
Zgłoś
Avatar
Ksenon 2016-01-21, 13:30
Matush5 napisał/a:

Widzę kolega zaprawiony w boju z 2 g szczura walić ma zamiar. Dzioba nieźle musi przepalonego



Raczej towar mało czysty, czyli chujowy.
Zgłoś