18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BongMan 2012-01-24, 18:05 1
Xenomorph08 napisał/a:

Ale ta Olejnikówna to nawet z twarzy i z gadki wredna suka jest.



Co nie zmienia faktu, że jak na swój wiek (55 lat) wygląda zajebiście. No ale to pewnie w głównej mierze dzięki charakteryzacji.
Zgłoś
Avatar
oGOALoneYaYo 2012-01-24, 18:28
Bawią mnie ludzie, którzy wymyślają miliony zalet legalizacji czy depenalizacji, tak jakby ich wprowadzenie miałoby być kurwa kiedykolwiek możliwe.
lone_wolf ma racje. Są ważniejsze sprawy którymi te skurwysyny powinni się zająć.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-01-24, 18:32
Ruch Podatarcia Palikota czyli co mówić i jak pajacować, żeby zdobyć elektorat, niekoniecznie zbyt lotny.
Zgłoś
Avatar
słoik_dziegciu 2012-01-24, 18:42 1
'Ostatnie badania metodą radiowęglową C14 wykazały, że Olejna jest tak stara, że mogła przeprowadzać wywiad z wynalazcą koła'
Zgłoś
Avatar
sanger 2012-01-24, 18:45 1
@oGOALoneYaYo W holandii, czechach było możliwe, więc czemu nie u nas. Przestańcie pie*****! Poza tym 10 tys ludzi siedzi za posiadanie a ich utrzymanie kosztuje ciebie i mnie. To nie jest wymyślanie argumentów tylko fakty. Palikot może takimi rzeczami się zajmować bo jest w opozycji więc nie da rady przeprowadzić żadnych reform to zadanie rządu a nie jego i w dodatku szedł z tymi hasłami do wyborów więc nie rozumiem czemu wszyscy macie pretensje, że stara się je realizować! Realizuje obietnice - jest chyba jedynym politykiem, który na razie to robi
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2012-01-24, 18:50
Przecież Ruch Podtarcia się nawet nie zaciągnął.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-01-24, 18:56
Szkoda że jej nie zajebał : >
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-01-24, 19:23
Janusz jestem z Tobą! (nie jaram i nie jestem gejurem).
Zgłoś
Avatar
cys23 2012-01-24, 19:48
'Mam dla pana marihuane' brzmi tak jakos ku**wsko propagandowo...Kiedys slyszalem pytanie 'czy bierzesz marihuane?'

Telewizja robi ludziom puree z mozgu i ludzie mysla ze jointy sie w kanal laduje...

Palikot tez kozak, nawet sie zaciagnac nie umie...
Zgłoś
Avatar
tinio 2012-01-24, 21:09 2
Nawet nie chciał sie zaciągać, też nie pale tego syfu, tylko zielone
Zgłoś
Avatar
lone_wolf 2012-01-24, 21:47 1
@rockface123
@sanger

Akcyza akcyzą, podatki podatkami.

Zauważcie moi kochani, że akcyza rośnie na wszystko i jakoś apetyt państwa rośnie w miarę jedzenia.
Dziura budżetowa istnieje praktycznie od zawsze. A te "wasze" (bo to Wasze twierdzenie) podatki zostaną zagarnięte do budżetu państwa nie po to, aby obniżyć podatki, zwiększyć socjal, ulgi itp. Tylko na podwyżki pensji dla urzędasów. Bo przecież oni nie będą robili za minimalną.

Reasumując - nieważne ile pieniędzy wpłynie do budżetu i tak nie będzie to ku polepszeniu dobrobytu społeczności (bezpośrednio, bo owszem, pośrednio może na coś to tam wpłynie) a raczej na napędzanie machiny biurokracji.

Nie jestem za PO, PiS'em, RPP, czy czymkolwiek. Po prostu nie istnieje żadna sumienna i dobra partia. Nie ma takiej. Każdy porządny człowiek omija politykę z daleka.

Tu nie chodzi o wpływ. Chodzi o wypływ. Zmniejszmy wydatki, nie będziemy musieli gonić ich przychodami.
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2012-01-24, 21:51 1
sanger napisał/a:

@lone_wolf Zobacz jak wielkie zyski są z akcyzy na papierosy! gdyby opodatkowali marihuanę to nie dość, że byłyby zyski do budżetu ( i można by obniżyć akcyzę np na paliwo) to dałoby to nowe miejsca pracy (sklepikarze z coffieshopów, rolnicy - uprawy ) plus narkoturystyka z osciennych państw - ci ludzie też by wwieźli do nas kasiorkę. Ja widzę same plusy i to wcale nie jest taka błahostka jak starasz się nam wmówić



Jest jeszcze ktoś w tym kraju kto wierzy że zwiększenie wpływów do budżetu naszego pięknego państwa = jakiekolwiek zniżki, ulgi, przywileje dla obywateli?
Ile by dochody nie wynosiły w Polsce zawsze będzie to za mało i z przeciętnego człowieka zawsze na każdym kroku będzie ściągany haracz w maksymalnym wymiarze i na pewno on nie zmaleje.
Zgłoś
Avatar
.kmn 2012-01-24, 21:51
Zyski dla budżetu czysto iluzoryczne. Gdyby wprowadzono jakąkolwiek szerszą formę legalizacji to większość palących zasadziłaby po kilka krzaków na balkonie/działce i z palcem w nosie miałaby zapas na cały rok.

I gdzie tu wcisnąć akcyzę?

Samodzielne zaspokojenie indywidualnego popytu na alkohol a tym bardziej papierosy jest znacznie bardziej problematyczne (tytoniu trzeba więcej i jest znacznie bardziej wymagający w uprawie, warzenie piwa czy destylacja wódki to jednak sporo zachodu i troszkę sprzętu).
Narkoturystyka - tu się zgodzę.

Polskie społeczeństwo jest jednak dosyć konserwatywne i nieufne wobec nowych rzeczy. I generalnie nieprzywykłe do środków odurzających (poza alkoholem). Na zachodzie jest do nich odmienny stosunek, bo mieli większe swobody obyczajowe (hipisi, popularna marihuana, LSD, grzyby, kokaina itd).
U nas była tylko komuna i heroina.
Dlatego większości Polaków narkotyki kojarzą się ze strzykawkami i heroinistami żebrzącymi na dworcach.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-01-24, 22:57
lone_wolf napisał/a:

Benza po 6 złotych niedługo



Niedługo? Jakieś nieaktualne dane masz.
Zgłoś
Avatar
Maxwell 2012-01-24, 23:22
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie