18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Kto chce zobaczyć jak wygląda nieudany stopal przy jakiś 100 km/h to zapraszam do oglądania. Soczystości dodaje uchwycenie tego momentu przez 4 kamery!

Co tu dużo pisać... Poszedłem k*rwa fest!

Dla tych co zastanawiają się po co wpadłem na tak idiotyczny pomysł przy takiej prędkości, umieszczam w komentarzach filmik z tego co robiliśmy parę chwil wcześniej i jak ogólnie lubimy się bawić na motocyklach Jest gleba, jest ból, powinno się spodobać.


Zgłoś
Avatar
atha 2014-03-24, 20:41 1
Chujowo trafił. Sam bawiłem się trochę w motocross tyle że w terenie ale dałem sobie spokój bo jednak trochę szkoda zdrowia. Ogólnie żeby jeździć wyczynowo trzeba sporo trenować np. biegać, pływać, chodzić na siłownię bo inaczej stawy trafi szlak.
Zgłoś
Avatar
lukedevil 2014-03-24, 20:46
brac nerki , watrobe i serce . poki dawca sie rusza
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-24, 20:55
jakie to modele, właśnie się przymierzam do supermoto. Myślę nad jakimś 450cc albo max 650cc
Zgłoś
Avatar
TheGrzywacz 2014-03-24, 21:22
Poszedł jak dzik w kapustę!
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-03-24, 21:22
Paczta ich kurwa jakie gangsterskie życie! Twarze na 1 filmie pozakrywane jak by coś złego robili stojąc na chodniku
A tak po za tym toś Ty jest bandyta drogowy! A gdyby tam szła matka z dzieckiem! Albo jakiś murzyn? Albo starsza pani? No zastanów się teraz nad swoim życiem! Czy warto je ciągnąć?!
Zgłoś