18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Nieudany napad
Marian_Koniuszko • 2023-01-07, 16:12
Klient zastrzelił podejrzanego, który rabował innych klientów w restauracji w Houston.
Według Departamentu Policji w Houston klient, który zastrzelił podejrzanego, opuścił miejsce zdarzenia i chcą go przesłuchać. Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny, z którym chcą porozmawiać, oraz jego pojazdu, pickupa z lat 70. lub 80 Strzelanina została zgłoszona około 23:30 w czwartek.
Policja twierdzi, że restauracja była otwarta, a klienci jedli, kiedy podejrzany wszedł w czarnej masce narciarskiej i rękawiczkach i zażądał pieniędzy od klientów.
Według policji podejrzany wycelował pistolet w klientów. Policja na miejscu zdarzenia powiedziała, że ​​​​broń mogła być plastikowa, airsoft lub wiatrówka, chociaż dochodzenie było nadal prowadzone.
Departament policji twierdzi, że podejrzany zbierał pieniądze od klientów, a następnie jeden z pozostałych klientów wyjął własną broń i wielokrotnie strzelił do podejrzanego.
Policja twierdzi, że strzelec zabrał skradzione pieniądze podejrzanemu i oddał je klientom. Urzędnicy mówią, że on i inni klienci odeszli.
Na miejscu stwierdzono zgon podejrzanego.
Policja powiedziała, że ​​właściciel restauracji i pracownicy byli jedynymi, którzy pozostali na miejscu zdarzenia.
Śledczy proszą strzelca i ofiary, które opuściły miejsce zdarzenia, o skontaktowanie się z wydziałem zabójstw HPD pod numerem 713-308-3600 w celu złożenia zeznań dotyczących incydentu.







[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-01-08, 12:06 ]
pełne wideo
Zgłoś
Avatar
Icepick 2023-01-07, 19:49 3
Nie pojmuję. Chwast odjebany, sprawa do umorzenia.
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2023-01-07, 21:51 1
Icepick napisał/a:

Nie pojmuję. Chwast odjebany, sprawa do umorzenia.



Dokładnie. Nikt normalny nie będzie pchał się na siłę do sądu. Sam kiedyś miałem taką akcję, że dostałem wezwanie na świadka. Pojechałem na komendę - czekałem godzinę aż jakiś pies się pojawi (chociaż byłem na czas), a potem przyszedł kundel, spisał moje zeznania i odprawił do domu. A po miesiącu dostałem wezwanie na sprawę jako oskarżony, bo jak się potem w sądzie okazało, pan spóźniony pies pomylił papiery XD
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-07, 23:24 1
Łysy odjebał konkurencję. Widać doświadczone ruchy i wyczucie akcji, dlatego oddalił się, bo by go poznali
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-01-07, 23:57 7
Nagranie lepszej jakości:

Zgłoś
Avatar
Bakkuren Shen 2023-01-08, 1:30
Wzorowo uratował ludzi.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-01-08, 2:22
"Śledczy proszą strzelca i ofiary, które opuściły miejsce zdarzenia, o skontaktowanie się z wydziałem zabójstw HPD pod numerem 713-308-3600 w celu złożenia zeznań dotyczących incydentu"

I to jest właśnie różnica między wolnym i cywilizowanym krajem jak USA, a postkomunistycznym kurwidołkiem jak Polska. W Polsce facet już pewnie dostałby dożywocie za odjebanie tego chwasta i zostałby wrogiem publicznym numer 1 ku uciesze gawiedzi, w USA uprzejmie proszą go o zgłoszenie się na posterunek w celu złożenia wyjaśnień dotyczących, tu uwaga "INCYDENTU."
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2023-01-08, 10:59 2
JebacPis100procent napisał/a:

"Śledczy proszą strzelca i ofiary, które opuściły miejsce zdarzenia, o skontaktowanie się z wycie za odjebanie tego chwasta i zostałby wrogiem publicznym numer 1 ku uciesze gawiedzi, w USA uprzejmie proszą go o zgłoszenie się na posterunek w celu złożenia wyjaśnień dotyczących, tu uwaga "INCYDENTU."



Jesteś naprawdę naiwny jeżeli myślisz, że chcą tylko spisać wyjaśnienia i wręczyć mu medal.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-01-08, 19:21 1
JebacPis100procent napisał/a:

"Śledczy proszą strzelca i ofiary, które opuściły miejsce zdarzenia, o skontaktowanie się z wydziałem zabójstw HPD pod numerem 713-308-3600 w celu złożenia zeznań dotyczących incydentu"
I to jest właśnie różnica między wolnym i cywilizowanym krajem jak USA, a postkomunistycznym kurwidołkiem jak Polska. W Polsce facet już pewnie dostałby dożywocie za odjebanie tego chwasta i zostałby wrogiem publicznym numer 1 ku uciesze gawiedzi, w USA uprzejmie proszą go o zgłoszenie się na posterunek w celu złożenia wyjaśnień dotyczących, tu uwaga "INCYDENTU."



no tak, zapytają czemu go dobił z premedytacją i powiedzą, że może już iść na zakupy!
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2023-01-08, 20:27 1
I tu się sprawdza powiedzenie kto mieczem wojuje od miecza ginie,murzyn nie był ostrożny. W europie mógłby latać po knajpach i zbierać kasę bezprawnie w stanach to nie przejdzie broń może mieć nawet łysy dziadek.
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2023-01-08, 20:36
Muzyka:
Los Tigres del Norte
¿Qué Tal Si Eres Tú?

"Co, jeśli to Ty?", śmierć ma różne przeboje na swojej liście.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2023-01-08, 21:50
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-01-09, 0:14
odjebał chwasta
Zgłoś
Avatar
kowboj 2023-01-13, 11:25
Był mu postawił kratę piwa za odstrzelenie ścierwa. W Polsce niestety tego by nie docenili i by dostał 25 lat za przekroczenie granic obrony koniecznej
Zgłoś