18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kazio 2011-03-27, 21:42
BMW = Bolid Młodzieży Wiejskiej
Zgłoś
Avatar
darksun 2011-03-27, 21:49
na chuj się tym pickupem pchał, "prawa strona wolna"
Zgłoś
Avatar
Jaszczomp6666 2011-03-27, 22:01
A ja widziałem tą bumkę, niestety po fakcie.
Zgłoś
Avatar
Benus559 2011-03-27, 22:04 1
lecimy po 1: Zlot w Bagiczu
po 2: właściciel Doge'a miał troche wypite
po 3 BMW to naprawde zajebiste autka ale tylko w dobrych rękach. Jeżeli przykladowo taki wieśniak jeżdżący całe życie w starej renówce lub maluchu, wyjeżdża sobie na 2 miechy zbiorów do niemiec i jak wraca stać go na dojebane e36, nie majac pojecia o prowadzeniu auta z tylnym napedem z silnikiem minimalnie 1.8 (jak tu jakiś baran napisał "potocznie zwane 318" przy czym sie uśmiałem, no ale widocznie dzieci bez wiedzy praktycznej też odwiedzaja sadistica) to oto sa efekty takiej a nie innej jazdy.
Innymi słowy BMW nie dla bezmózgich wieśniakow!!!!!

Troche mnie poniosło...
Zgłoś
Avatar
Gwiazdormma 2011-03-27, 22:23 1
Lecimy po pierwsze gówno to kogo obchodzi gdzie ten zlot.
po 2 Właściciel "Doge'a" to Waszka G, więc ma wyjebane, bo zakłada kominiare jak idzie na robote.
po 3 BMW to naprawde zajebiste autko dla wieśniaka. Ktoś kto ma klase i trochę poczucia właśnej wartości kupi sobie, choćby Mercedesa (również z napendem na tył).
BMW = bajer młodego wieśniaka . nie ważne czy to e36 czy m5 turbo itd.
benus 559 chuj z Tobą.
Zgłoś
Avatar
p................n 2011-03-27, 22:37
powiem wam jedno... dzisiajn bylem w podczelu i sie ladnie nastukalem... nie mialem stluczki bo po pijaku nie jezdze
Zgłoś
Avatar
Benus559 2011-03-27, 22:38 1
Gwiazdormma.... prawdziwy z Ciebie kozak ;] Pewnie Ty posiadasz jakiś super hiper wogole mega w kurwe wyjebany w kosmos samochod... wiec szacun dla Ciebie ;] a tak na marginesie nie każda osoba posiadajaca BMW jest wiesniakiem pozdrawiam kozaku
Zgłoś
Avatar
Deyvid 2011-03-27, 22:44
Ale pierdolicie, że aż śmiać się chce.. BMW to zajebiste samochody, tylko że mają pecha co do właścicieli(bynajmniej w większości te starsze i tańsze modele). Wiadomo, że takie E36 jest tyrane przez takich łorów co się dorobili na najtańsze i w sumie najpopularniejsze w stawce auto i większość postrzega ta markę przez taki pryzmat. Ale przewieźcie się taką np. M5 E39 na którą już nie stać kogo popadnie i zobaczycie jakie to auto jest magiczne na swój sposób.
Zgłoś
Avatar
ama_g 2011-03-28, 0:30
odpierdol się cwelu ja też mam e36 a nie jestem bez mózgim dresem !!!
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2011-03-28, 4:03
Ktoś kto ma klase i trochę poczucia właśnej wartości kupi sobie, choćby Mercedesa (również z napendem na tył).

tak kurwa z napeNdem.. idź stąd kurwa natychmiast. Nawet cie nie stać na taka bete a pierdolisz.. Np BMW z serii 7 jest znakomite i byle wieśniak nie kupi fury za 200 tysiecy.. Takze zamilcz.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-03-28, 9:12
Benus559 napisał/a:


Jeżeli przykladowo taki wieśniak jeżdżący całe życie w starej renówce lub maluchu, wyjeżdża sobie na 2 miechy zbiorów do niemiec i jak wraca stać go na dojebane e36, nie majac pojecia o prowadzeniu auta z tylnym napedem



A maluch to ma niby napęd na bok a nie na tył?
Zgłoś
Avatar
alkoboy 2011-03-28, 11:24
a ja zawsze myślałem wieśniaki jeżdzom więśvagenami zwłaszcza w golfie lub passacie
ciekawe co powiedzą w ubezpieczalni? że mgła była ?
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2011-03-28, 11:44
Cóż widać po ludziach w tym tłumie że to dresiarskie szmaty. Dobrze im i czekam na więcej tego typu filmików, bo lubię patrzeć na tych debili. Bez rżnięcia samochodu też można zrobić dobry i sympatyczny zlot. Ale ich to chuj obchodzi, tępy tłum chce tępej rozrywki.

Wolałbym ambitny drift albo już nawet od biedy draga.
Zgłoś
Avatar
DwaiD 2011-03-28, 12:08 2
BMW to bardzo fajne autka, ale mają złą opinię przez kierowców
Nie jestem drechem, nie jestem wieśniokiem a mam BMW. Każdy kto chociaż raz przejedzie się tą marką to się zakocha w niej:-) A sugerować się tym co mówią ludzie? Ja znalazłem w dobrym stanie BMW, nie skatowaną, nie katuję jej na każdej proste i da się
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-03-28, 12:35 1
Gwiazdormma napisał/a:

po 3 BMW to naprawde zajebiste autko dla wieśniaka. Ktoś kto ma klase i trochę poczucia właśnej wartości kupi sobie, choćby Mercedesa (również z napendem na tył).


Zamiast myśleć o napĘdzie samochodów, powinien skończyć podstawówkę... Zostałem rozbawiony
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie