18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne


Mężczyzna został aresztowany po tym, jak w czwartek próbował zastrzelić Cristinę Fernández de Kirchner, wiceprezydent Argentyny i byłą prezydent Argentyny, przed jej domem w Buenos Aires.

Oficjalna agencja prasowa Argentyny, Télam, zidentyfikowała mężczyznę jako 35-letniego obywatela Brazylii, Fernando Andre Sabaga Montiela.
Argentyńskie Ministerstwo Bezpieczeństwa potwierdziło, że broń użyta w incydencie była bronią palną .380 z amunicją w magazynku.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-09-03, 12:39
Koleś przed akcją życia nie sprawdził giwery... Ja pierdole te brazylijskie gangusy to jakiś wielki żart czasami... Kantówką pewnie by ja zajebał
Zgłoś
Avatar
support3 2022-09-03, 17:21 4
NataliaW napisał/a:

Szkoda że jej nie odjebali, za korupcję powinna być jedna kara.



Zacznij się interesować tym co się w kraju dzieje bo o korupcji w Argentynie wiesz a na przekręty PISowskiego ścierwa jesteś ślepa.
Zgłoś
Avatar
Chopin1969 2022-09-03, 19:04
brudasydogazu napisał/a:

Nie chce mi sie szukać ale podobno jebana to wyszystko ustawiła żeby z siebie zrobić ofiare. W argetnynskich mediach mieli faila i wypusicili newsa o ataku na nią 6h przed calym zdarzeniem.



Pierwsze co pomyślałem.
Jebie fejkiem na 10000km.
W Bytomiu czuć

Halo kurwa gdzie wy jesteście wszyscy
Zgłoś