18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Oritfx 2009-11-06, 21:16 1
Z innej beczki: krytykiem filmowym to ja nie jestem, ale swoją działkę kina grozy obejrzałem i sądzę, że w twórcach tego spotu jest jakiś potencjał... Popatrzcie tylko na pomysł (niewidzialne, zmasakrowane trupy), na charakteryzację (jak klientka mówi kolesiowi, żeby zwolnił i nagle okazuje się, że jest poharatana, potem jest tylko lepiej) i efekty specjalne (człowiek zmiatany przez samochód na przejściu)! To ma dla mnie lepszy klimat niż wiele hollywoodzkich produkcji.
Zgłoś
Avatar
Rampage_ 2009-11-06, 21:24
Chyba tych niszowych produkcji Pooglądaj sobie 6 zmysł albo Donnie Darko
Zgłoś
Avatar
johnny 2009-11-06, 23:19
przemawia....
Zgłoś
Avatar
MsScarlettlove 2009-11-07, 11:42
a jak dla mnie to żenada taka jak wszystkie te spoty, pomijając fakt, że jak zobaczyłam opis to spodziewałam się czegoś o piractwie internetowym
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-11-07, 13:01
MsScarlettlove, sprecyzuj proszę dlaczego uważasz to za żenadę.

Co do odblasków, to nie ma co przesadzać. Oczywiście, że światełka odblaskowe przywieszone na odzieży czy plecaku rzeczywiście nie wyglądają za ciekawie, ale są też opaski odblaskowe czy wręcz kurtki i plecaki z wszytymi elementami odblaskowymi, które wcale nie rzucają się w dzień w oczy, a nocą doskonale spełniają swoje zadanie.
Sam akurat idąc nie mam elementów odblaskowych, ale za to korzystam z latarki. Natomiast przy jeździe rowerem światła uważam za obowiązkowe. Pewnie niektórzy mnie zlinczują, ale przydałoby się więcej mandatów dla rowerzystów za brak świateł.
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-11-07, 14:11
Agaliarept napisał/a:

przydałoby się więcej mandatów dla rowerzystów za brak świateł.



O tak... Najgorzej jest o świcie albo o zmierzchu, wtedy rowerzystę bez świateł i odblasków widać dopiero 20-30 metrów przed autem.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2009-11-07, 14:38
filmik fajny, nawet ma klimat (jak dzieciak poharatany chwycił dziewczynkę), ale...

... hasło "OFIARY WYPADKÓW. NIE WIDZISZ ICH, NIE OSTRZEGĄ CIĘ"?

no po prostu żenada! Cały filmik robi się przez to hasło śmieszny
Zgłoś
Avatar
greyanna 2009-11-07, 17:25 1
Dziewczynka nie zginęła ;/
Zgłoś