18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Niewierne suczyskO
Areczos • 2014-11-18, 16:49
Szukając po necie natrafiłem na małe wpierdol w Brazylii.
Gościu pałuje swą kobietę.Nie znalazłem żadnej wstawki dlaczego dostała lanie ,ale podobnoć była niewierna tak wynikało z komentarzy
Zgłoś
Avatar
Majkel290 2014-11-19, 16:00
Dziwny fetysz.
Zgłoś
Avatar
chitlerowiec 2014-11-19, 19:21 5
Testował dachłatę na babie. Ma wytrzymać 25 uderzeń, wytrzymała 26 czyli więcej niż wymaga ich izba inżynierów budowlanych. I tak każdą łatę trzeba przetestować na łacenie 100m2 dachu.
Zgłoś
Avatar
Starger 2014-11-20, 1:14
kurwa po przeczytaniu komentarzy nie wstaję przez tydzień
Zgłoś
Avatar
puszka12345 2014-11-20, 2:01
to nawet jak byla nie wierna ,to trzeba niepierdalac ja decha ? zamiast po prostu zostawic.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-11-20, 19:44 1
@up. trzeba. A potem zostawić.
Zgłoś
Avatar
jendrol18 2014-11-20, 20:08
zaz drade to sie jej nalezalo a tym bardziej ze lysa !!!
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-11-20, 22:24
No dobra wszystko fajnie ale dlaczego do chueja pana ona jest łysa ??
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2014-11-21, 12:01
Każda kurwa która zdradzi powinna dostać taki łomot, profilaktycznie. Następnym razem pomyśli jak będzie wypinać kuciapę poza domem. Teraz to baba z atestem
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2014-11-21, 23:40
ale czemu drze tak te morde...
Zgłoś
Avatar
modoc 2014-11-23, 8:08
Kurwa u mnie jest odwrotnie
Zgłoś
Avatar
cibi 2015-01-04, 17:16
Zapłon mam niesamowity, przeglądam sobie sadisticzka i patrze na te nagranie. Tyle ludzi się wypowiada, że suka, że zdradziła. Prawda jest taka, że to jest niania która znęcała się nad jego dzieckiem. Ta brudna czarna baba skakała po jego dziecku jak nie chciało jeść i rzucała nim jak lalką po chacie. To jest zemsta - baba jest teraz niepełnosprawna i jeździ na wózku, ale w pierdlu bo jeszcze trafiła do pierdla za to co zrobiła. Tyle w temacie, autor tematu niech następnym razem dokładnie przeczyta o co chodzi w filmiku. Pozdrawiam po dwóch miesiącach
Zgłoś
Avatar
loo84 2015-01-11, 0:51
to jest opiekunka ktora wczesniej skatowala facetowi dziecko
Zgłoś
Avatar
TakieWonsy 2015-01-20, 2:20
To nie było za zdradę... cała akcja poszła o opiekunkę do dziecka którą była ona, facet który ją bije jest ojcem maltretowanego dziecka, które właśnie ona w sadystyczny sposób traktowała... Reasumując internet pokazuje jedną sytuacje w wielu odsłonach by zrobić wielki szał wśród internautów.
To tyle ode mnie a watro także zobaczyć w takim razie drugi filmik pod innym tytułem , jak rozżalony ojciec wymierza karę tej kurwie najpierw obcinając jej włosy na łyso (gdzie w filmiku widać że wszędzie ich pełno wokół nich) a potem NAP..RDALA ją czym popadnie miłego szukania i oglądania w razie czego ^^
Zgłoś
Avatar
s................s 2015-01-21, 15:42
A wszyscy chuja wiecie, co źródło, to co innego piszą. Najpierw ktoś jebnął że za zdradę, bo to pierwsze co jego kreatywny inaczej umysł mu podsunął... Potem niby że niania, a tu mit z nianią już obalili. Teraz pierdolą po internetach, że to dealer narkotykowy.
Wkurwia mnie niesamowicie to, że każdy wypisuje debilizmy jakie mu się wyśnią, inni to łykają, dodają trochę głupot od siebie i takie gotowe historie się po necie sprzedają. Zamiast pierdzielić skwary i siać dezinformację, załączcie sobie "Dziwny Jest Ten Świat" Czesława Niemena, otwórzcie chrupki i oglądajcie.
Zgłoś
Avatar
Areczos 2015-02-02, 5:15 1
Kurwa nie spodziewałem się, że jeszcze znajdziecie powód za co w pizde dostała. Normalnie się poczułem jakbym był na stronce faktów czy życie na gorąco. Ja pierdole leją czarną, jesteśmy na hardzie, to chyba nie ważne za co tylko ważne jakie pierdolnięcie co nie???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie