18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Niezawodny test
Mizantrop • 2013-04-19, 12:24
Służby imigracyjne Wielkiej Brytanii opracowały niezawodny test sprawdzający kulturalne, gospodarcze i edukacyjne przygotowanie ludności napływowej. Ma on zapewnić bezproblemową integrację z rozwiniętym społeczeństwem. Jest to tak zwana „próba kanapki z boczkiem”.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-04-19, 23:52
!Timon napisał/a:



Mogliby wypierdalać



Niestety nie masz racji.
Ja od kilku lat zdrowo się żywię, i takiego gówna jak mięso nie jem, i omijam szerokim łukiem. Dodam że jestem zdrowszy od czasu kiedy przestałem jeść mięso.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-04-20, 0:34 1
Wegetarianie to taka sama sekta jak każda inna grupa funkcjonująca w oparciu o wyimaginowane idee i stawiająca się ponad innymi (patrz - ja zdrowo się żywię, a wy mięsożercy jecie gówno). Życie powinno składać się z przyjemności, bo jaki sens umierać zdrowym po chujowej wegetacji. Jesz zdrowo a nie dla przyjemności nowych doznań smakowych. Mięsko jest super i nic nie zastąpi zrazika, przypieczonego bekoniku czy pętka kiełbaski własnej roboty. Zgadza się, że to co nazywamy mięsem w sklepach to totalny syf i to może nie smakować, bo niestety nie składa się z mięsa. Warzywka i owoce też są dobre ale lubię urozmaicone jedzenie, a nie kotlety z soi, rolada z soi, pasztet z soi (i to jeszcze pewnie GMO).
Zgłoś
Avatar
68mustang 2013-04-20, 1:54
Obejrzyjcie Ali G Indahouse :] Fajne rozwiązanie selekcyjnej imigracji
Zgłoś
Avatar
truskawkowabuba 2013-04-20, 11:21 1
halles napisał/a:

@ truskawkowabuba
i pamietaj! wzdluz, nie wszerz!



wiem, wzdłuż "ulicy", nie można przechodzić, pamiętam, mama mnie uczyła .

eligurf napisał/a:

Wegetarianie to taka sama sekta jak każda inna grupa funkcjonująca w oparciu o wyimaginowane idee i stawiająca się ponad innymi (patrz - ja zdrowo się żywię, a wy mięsożercy jecie gówno).



właśnie chuja warte . proszę nie mylić popierdolonych wegetarianów w tymi normalnymi. ja nie jem mięsa, ale nie chodzę i nie wmawiam wszystkim tym co jedzą mięso, że pójdą do piekła. szanujmy się nawzajem.

eligurf napisał/a:

Życie powinno składać się z przyjemności, bo jaki sens umierać zdrowym po chujowej wegetacji.Jesz zdrowo a nie dla przyjemności nowych doznań smakowych.



ale dla mnie jedzenie mięsa nie jest przyjemnością ani próbowaniem nowych doznań smakowych . może dla ciebie jedzenie samych roślinek to wegetacja, ale dla mnie to normalny sposób odżywiania się i to w dodatku bardzo smaczny.

eligurf napisał/a:

Mięsko jest super i nic nie zastąpi zrazika, przypieczonego bekoniku czy pętka kiełbaski własnej roboty.



blee .

eligurf napisał/a:

Zgadza się, że to co nazywamy mięsem w sklepach to totalny syf i to może nie smakować, bo niestety nie składa się z mięsa. Warzywka i owoce też są dobre ale lubię urozmaicone jedzenie, a nie kotlety z soi, rolada z soi, pasztet z soi (i to jeszcze pewnie GMO).



ja akurat nie jem niczego z soją. mi wystarczy kasza, ryż, makarony, owoce, warzywa, zupy, itede itepe i jestem zdrowa i szczęśliwa . i mam świadomość, że mój organizm nie jest śmietnikiem dla padliny i tego całego... obrzydliwego tłuszczu, no.

pis end low, szanujmy się nawzajem, serio .
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-20, 15:02
up, sprawdź czy cie nie ma w kuchni
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-04-20, 19:26 1
@truskawkowabuba

Jeśli jesteś wegetarianką to jedyne co może Cię uratować w oczach sadoli to fajne cycki.
Zgłoś