18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Avatar
c................x 2014-03-29, 11:33
Już się bałem, że ciapaki tylko jarają się paskiem z ponad 100 kozami mechanicznymi, a jednak perełka na końcu. Krzyk ciapaka jakby go osioł za jaja ugryzł Jedyne czego żałować to, że zamiast auta na poboczu nie stała tam załadowana naczepa ciężarówki.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-03-29, 11:42
Kopcio napisał/a:

samochód za miliony


To chyba Kopiejek albo Dongów.
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2014-03-29, 12:42 1
190 kurwa chyba na oponach 13 cali. Nie jestem może jakimś ekspertem, nie mam Ferrari żeby wiedzieć co to szybkość, ale przy 190 to koleś nie miałby się co zastanawiać nad odbiciem w bok, tylko by się wjebał w tego dostawczaka, ew. zrobił by salto dzięki poboczu. 120 max.
Zgłoś
Avatar
logicoperation 2014-03-29, 21:43 1
@Kutas Szatana to faktycznie nie masz pojęcia o prędkości Śmigam po Polsce dzień w dzień i na autostradzie przy 190-200 jesteś w stanie bezproblemowo przewidywać zagrożenie i zmieniać pasy ruchu no chyba że jedziesz stjuningowanym smartem... na filmie widać droga szybkiego ruchu więc kierowca tira który był wyprzedzany leciał na tempomacie 87km/h więc nie pieprz farmazonów jak pan kleks że miał 120max
Zgłoś