18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Janko 2024-07-20, 14:34
Musiała mieć twarde gnaty
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-20, 14:54
Pred napisał/a:

Mam usunieta sledzione bo pekla podczas wypadku i zszokuje cie, ale zyje



Bo trafiłeś do szpitala, gdybys poszedł do domu spać to pewnie byś się rano nie obudził
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-20, 19:40
Zaabsorbowała spotkanie z ziemią na całe swoje ciało (spadła plackiem jak żaba) może nie każdy to wie, ale to jest szansa nie przeżycie nawet na beton choć można mieć połamane wszystkie kości to jednak możesz przeżyć tylko trzeba pamiętać o zabraniu zębów z betonu bo wypadają. Też kiedyś spadłem z paru metrów (jakoś wysokość 3piętra) biegając po starej cegielni tak z dupy znalazła się roślinka która rosła przy krawędzi a końcówkę miała sciągnętą do łodygi - lol jak oczko w które miałem wpaść i jebłem na beton i papę plackiem, otrzepałem się i nawet nie poczułem upadku tylko mialem gwoździa w kolanie . Tak czy siak jeśli chcesz przeżyć skacz na żabę.
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-07-20, 20:01
pazuzu napisał/a:

To że żyła chwilę po upadku nie znaczy że przeżyje kolejna godzinę. przy peknietej wątrobie, śledzionie, polamanych żebrach, stłuczonych płucach może się przekręcić za pół godziny



Jak żebra, to ma szanse przeżyć, przy złamanych się leży i to tyle z leczenia.
Zgłoś
Avatar
jjjocker 2024-07-20, 22:23 2
psotny_fiutek napisał/a:

Czyli jednak to prawda....
że wchodząc na rusztowanie czy drabinę, dla własnego bezpieczeństwa lepiej sie srogo najebać wódy....wtedy nic ci się nie stanie.
Człowiek uczy się całe życie.



Podobno Pan Bóg takim poduszki podkłada
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-20, 23:34
Należy wysłać ją na specjalistyczne badania, bo ma coś wspólnego z kotem...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-21, 11:43
W trawie czai się jakiś zakamuflowany stwór
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2024-07-21, 19:40
Odbiła sie jak piłka xD
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-21, 23:13
pazuzu napisał/a:

To że żyła chwilę po upadku nie znaczy że przeżyje kolejna godzinę. przy peknietej wątrobie, śledzionie, polamanych żebrach, stłuczonych płucach może się przekręcić za pół godziny



Z bloku baba wypadła z 4 piętra. Zmarła, ale kilka lat później na marskość wątroby...
Zgłoś