18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Jesuz 2013-10-28, 18:33
Jak sama data na zdjęciu wskazuje, zapytujesz dwa lata za późno. Rozumiem, że lubisz archeologię, ale kurwa bez przesady...
Zgłoś
Avatar
TeHaCjusz 2013-10-28, 18:38 6
To ja się wypowiem jako ekspert.

Zdjęcia są prawdziwe ale przedstawiają dwie różne bramy Torii.
Górna jest z Nagasaki, a dolna z Ōtsuchi. Miasta są położone w odległości 1300 km od siebie.
Data zrobienia zdjęć jest poprawna.

do poczytania:
pl.wikipedia.org/wiki/Torii
hoax-slayer.com/nagasaki-arch-hoax.shtml
Zgłoś
Avatar
Lexus23K 2013-10-28, 20:32 1
To dzięki bogu ! Allah Akbar!!!
Zgłoś
Avatar
ortodonta 2013-10-28, 20:43
postwił to janusz z POLSKI gość po piędziesiątce a o 8 był juz po setce o jedenastej po litrze:D

dodam żę znam go osobiście bo mi dom stawia:D
Zgłoś
Avatar
KrzychuSnk 2013-10-28, 20:53 3
Spoiler:

Zgłoś
Avatar
Seboolek 2013-10-28, 21:23
Siła Buddy ją chroni
Zgłoś
Avatar
loth1 2013-10-28, 22:04 1
eh to teraz ci powiem tak
jak wskakujesz do wody na glowke to tak fajnie sie doń wslizgujesz prawie nie czujesz oporu
a jak pierdolniesz na deche to boli...

to teraz powiedz jaki opór moze postawic slupek a jaki sciana ?
Zgłoś
Avatar
Drożdżó 2013-10-28, 22:16 3
Wybudowałem pomnik trwalszy niż ze spiżu.
~Horacy
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-10-28, 22:17 2
loth1 napisał/a:

eh to teraz ci powiem tak
jak wskakujesz do wody na glowke to tak fajnie sie doń wslizgujesz prawie nie czujesz oporu
a jak pierdolniesz na deche to boli...

to teraz powiedz jaki opór moze postawic slupek a jaki sciana ?





Rozumiem, że możesz mieć swoje omamy pozbawione logiki, ale żeby się tym od razu dzielić...

Jeżeli to jest twoje "racjonalne" wytłumaczenie, to ci współczuję. Powiedz, jak to się odnosi do np. drzewa, które mają żywy pień, dużo bardziej elastyczny i głęboko sięgają ziemi? Do stalowych latarni, które są dużo cieńsze i "nie czują oporu"? albo do chociażby anten telewizyjnych/radiowych etc?

Osobiście nie kupuję twojej teorii, która jest prawdziwa przy rzucaniu kamieni do wody, ale nie przy wybuchu bomby atomowej. Prędzej uwierzę w nadprzyrodzoną moc japońców którzy zamieszkują takie hacjendy.
Zgłoś
Avatar
Szerokikarq 2013-10-28, 22:28
A moja teoria jest taka, że w Japonii buduje się z drewna i papieru, bo jest to teren aktywny sejsmicznie i w razie trzęsienia straty są mniejsze. Łuk zrobiony pewnie z żelbetu dlatego przetrwał. Trudno, żeby deski obszyte papierem czy tkaniną stawiały jakiś opór podczas trzęsienia ziemi, czy wybuchu bomby.
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-10-28, 23:45
Ta to jakies swiatynne bramy ktorych jest mnostwo w japoni maja one dla nich duchowe znaczenie.
Zgłoś
Avatar
bartousz 2013-10-29, 20:38
Najlepsza Tori to Tori Black.
Zgłoś