18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
EmpTy212 2011-12-24, 15:08
Ta... Zbyt zbajerowali reklamę.. Na polskim rynku(nie chodzi mi o bazar) da się zakupić noże które zrobią to samo.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2011-12-24, 17:38 1
Pewnie że na rynku da się kupić nóż który zrobi to samo, pewnie że kuchennym też tak można.. Tutaj nie chodzi "co można" bo upierdolić głowę można zaostrzonym kijem jak się ktoś uprze. Tutaj chodzi o jakość wykonania i gatunek stali. Tanie noże kuchenne są robione ze stali o oznaczeniach 420, 420J2, 420HC i paru innych. Da się nimi zrobić to samo, tylko że potem nadają się do wyrzucenia. Takie noże nie trzymają ostrości, są kruche, mało wytrzymałe i miękkie - czyli o kant dupy rozbić.

Ten nóż jest ze stali AusA8 (chyba tak), stal ta jest średniej klasy, ale nieporównywalnie lepsza niż ta do tanich kuchennych kling.
Komu się może taki nóż przydać? Gryllsowi.. A tak na poważnie - ludziom, którzy noża potrzebują, prawda? Począwszy od survivalowców, przez artystów, rzeźników i budowlańców zakończywszy na bandytach (tym ostatnim głównie do straszenia albo kaleczenia samych siebie).

Więc, jak "Bóg" wam da, to nie pierdolcie więcej "zrobię to samo kuchennym" i temu podobne bzdury, skoro nic o temacie nie wiecie.
Zgłoś
Avatar
grzyb430 2011-12-24, 20:55
Z takiej stali to lepiej by mi lemiesze do pługa zrobili albo bijaki do śrutaka więcej pożytku by było.... ;]
Zgłoś
Avatar
mati2907 2011-12-24, 22:05
jak następnym razem ktoś zapyta mnie co wziąłbym na bezludną wyspę,to mam gotową odpowiedź
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-12-24, 23:38
Chujowy ten nożyk, jest w Polsce jest kilku kowali którzy wykonają nieporównywalnie lepszy nóż od tego hamburgerskiego gówna, którego kształt głowni wzorowany był na Japońskim sztylecie sprzed 700 lat.

@fejzez
Łał ale fajnie, rozjebał podróbkę miecza Japońskiego karabinem, tylko że miecz nie był zrobiony do odbijania pocisków, więc można było się tego spodziewać od samego początku.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2011-12-24, 23:57
ile kosztuje kupię sobie na teściową ???
Zgłoś