18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
KoniecZartow 2022-12-16, 11:45
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Wary glonojada i dziary na łapach, czyli prosty szlauf bez wykształcenia, poza obciąganiem pewnie nic nie potrafi.



Jakby Ci chuja zębami obtarła albo suchym ryjem to zmieniłbyś zdanie. Do niczego się to to nie nadaje
Zgłoś
Avatar
av4cs 2022-12-16, 17:35 1
Kto zobaczyl w 0:07 sekundzie te balony?
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-12-17, 7:57
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Fajnie, tak postępowo i w stylu zachodnioeuropejskim. Impreza trwa dalej, młodzieży się bawi. Może jakby sprzedał jej kosę między żebra to kilka osób na chwile by tylko zerknęło ale następnie powróciliby do zabawy i pogawędek, bo żyje się raz.



Jakby sprzedał jej kose to by spierdalali, takie pizdeczki, baliby się, że oni też dostaną, kiedyś gościu zajebał mi gazem w oczy i wyciągnął teleskop, teleskop też mam, ale zawsze chodzę też z wz 98, a że to był gaz polski, z kapsaicyną a jak mnie szkolono, to przyzwyczajano mnie do kapsaicyny i uczono wytrzymywać i walczyć dalej, to wyciągnąłem wz i mina gościa była nie do pozazdroszczenia, zajebałem mu kopa z frontu, tak zwane maegeri a publiczność spierdalała, ci twardsi, krzyczeli tylko "schowaj ten nóż", to odpyskowałem, że nie widzieli sytuacji i żeby się nie odzywali bo czy z nożem czy bez niego, umiem używać talentów manualnych. Nóż schowałem, nie jestem mordercą, nie w cywilu, kosa to broń ostateczna, zaraz przed klamką.

Ale wiem do czego pijesz, dzisiaj ludzie są masakrycznie nieczuli, chyba że na własną dupę, 30 lat temu to połowa ulicy by zaczęła go napierdalać a teraz?

Zgłoś
Avatar
metyoo 2022-12-17, 9:48
"chuj, i tak nie była moja..."

Cipczan napisał/a:

Fajne cycki ma świnka po prawej stronie.



fajne? ogromne obwisłe cycory! żadna przyjemność!
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-12-17, 11:24 2
Halman napisał/a:

może to ona była złodziejką. nie pomyślałeś?



Oczywiście że nie pomyślał - takie białorycerzyki incele jak tylko widzą okazję do wykazania się to najpierw bije potem czeka na oklaski
Zgłoś