18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
(Nie)zwykły dywan...
nectovelius • 2014-02-04, 9:29
Sadole teraz chyba zaczną pruć dywany...



Niby zwykły dywan, a jednak "magiczny". Teraz już wierzę w historie o latających dywanach - pewnie jak taki do kogoś trafił, a właściciel go wytrzepał, to na efekty nie musiał długo czekać



Z irańskich dywanów wyciągnięto 45 kg heroiny. Przemytnicy wymyślić prosty i sprytny sposób - przy użyciu pustej rurki zaszytej w dywan. Te dywany miały jechać do Polski, Francji, Belgii i Afryki.



Tutaj macie link.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2014-02-04, 17:38 1
xts napisał/a:

heroiniarze na równi z cyganami


Niech zgadnę, nie znasz zbyt wielu uzależnionych, ale lubisz pokrzyczeć w internecie? Na marginesie, heroiniści.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2014-02-04, 17:47
Cytat:

Za grosz produktywności i jakichkolwiek oznak myślenia i inteligencji w ludziach Twojego pokroju. Znasz cenę rynkową? Takie coś można w inteligentny sposób upłynnić, żeby się nie narazić innym dilerom.



Jestem inteligentny na tyle, żeby wiedzieć, że za próbę sprzedaży 45 kg heroiny mógłbym wdepnąć w spore gówno.
Zgłoś
Avatar
a................8 2014-02-04, 17:48 9
Zgłoś
Avatar
jazio21 2014-02-04, 17:53
pare nawet do polski dojechalo
22.01.2014:
" Policjanci Centralnego Biura Śledczego wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej i prokuratorami z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie udaremnili przemyt 15 kilogramów czystej heroiny do Polski. Narkotyki były wszyte w perskie dywany wysłane z Iranu. Funkcjonariusze CBŚ szacują, że zabezpieczone środki odurzające mogły być warte na czarnym rynku ponad 15 milionów złotych.

Wspólne działania operacyjne podjęte przez policjantów Centralnego Biura Śledczego i funkcjonariuszy Izby Celnej zaowocowały zabezpieczeniem 3 perskich dywanów nadanych do Polski z terytorium Iranu. Jak się okazało, w dywanach znajdowało się coś „ekstra”. Każdy z nich zawierał około 5 kilogramów czystej heroiny, która w specjalny sposób została umieszczona w materiale. Jak podkreślają policjanci CBŚ i celnicy, była to niespotykana do tej pory próba przemytu środków odurzających do naszego kraju. Heroina była umieszczona w plastikowych rurkach, a te z kolei maszynowo wszyte w strukturę dywanu. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 15 kilogramów czystej heroiny, której czarnorynkowa wartość może sięgać nawet 15 milionów złotych.

W ramach policyjnej akcji funkcjonariusze zatrzymali 44-letniego Andrzeja P., który był odbiorcą przesyłki z Iranu. Mężczyzna usłyszał w Prokuraturze Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie zarzut przemytu znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ zastosował wobec Andrzeja P. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Prowadzący sprawę nie wykluczają dalszych zatrzymań."

wkleilbym linka ale nie moge. Chetnych odsylam do oficjalnej strony cbś
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-04, 17:57 1
Nazwa "latający dywan" nabiera sensu

Zgłoś
Avatar
pheterh001 2014-02-04, 18:14 3
Kolejny nalot dywanowy na Drezno, tym razem ze strony Iranu
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-02-04, 18:29
BongMan napisał/a:


Zaszyć heroina w dywana i wysyłać za granica. Niestety celnicy ich złapać i być przypał. Kali kochać, Kali skrócić.


Kłaniam się nisko, po same piździ*ko, niżej nie mogę, bo je*nę w podłogę - przyłapałeś mnie, użyłem tłumacza, bo dawno nie gadałem pa ruski i w czytaniu przeoczyłem ten nieszczęsny "wymyślić" Ale za ten myk masz ode mnie piwo
Zgłoś
Avatar
maharadzdza 2014-02-04, 19:13
debile, przecież wiadomo ze na granicy trzepią
Zgłoś
Avatar
Nihil 2014-02-04, 19:16
A ja się zastanawiam, jak oni znajdują narkotyki w dywanach, zapałkach, w dupach czy innych miejscach...
Zgłoś
Avatar
lemonskunk 2014-02-04, 19:35
a w warszawie z miesiac temu to co?
Zgłoś
Avatar
SAFerguson 2014-02-04, 19:45
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-04, 23:44
@Nihil

Pewnie ktoś podrzucił cynk żeby celnicy mieli zajęcie jak pod Warszawą będę rozładowywać prawdziwy transport.
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-02-05, 0:30
Nie wiem jak inni, ale ja widząc na jednym zdjęciu dywan i "Dresden" od razu pomyślałem o nalotach dywanowych.

Zgłoś
Avatar
S................e 2014-02-05, 0:54
jazio21 napisał/a:

pare nawet do polski dojechalo
22.01.2014:
" Policjanci Centralnego Biura Śledczego wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej i prokuratorami z Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie udaremnili przemyt 15 kilogramów czystej heroiny do Polski. Narkotyki były wszyte w perskie dywany wysłane z Iranu. Funkcjonariusze CBŚ szacują, że zabezpieczone środki odurzające mogły być warte na czarnym rynku ponad 15 milionów złotych.



Pierdolą od rzeczy, 1 gram za 1000zł? Trochę ich poniosła fantazja, tak jak z paru gramów marihuany robili setki działek. xD
Zgłoś