18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Czerstwy 2013-02-25, 11:22
Po przeczytaniu tytułu miałem już Cie besztać za kolejny gówniany film do tego zacnego bitu.
Jednakże to jedyny zjadliwy filmik z tej serii.
Zgłoś
Avatar
qubek90 2013-02-25, 11:30
^up miał być spoiler, ale się powstrzymałem
Zgłoś
Avatar
mucha86 2013-02-25, 11:53
tych "manifestantów" powinni napieprzać do nieprzytomności, aż świat zaleje siĘ KRWIĄ!!! HAHAHAHA
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-02-25, 18:21 7
O ile osobiście nie jestem fanem tego trendu, to myślę że każdy może robić to, co chce. Bawić się jak chce, wrzucać do netu to, co chce. Pod warunkiem, że nie obraża to innych ludzi.

Ale do rzeczy. Egipskie władze (od pewnego czasu Egipt jest państwem stricte muzułmańskim) właśnie poczuły się obrażone poniższym Harlem Shake.

W ubiegłą sobotę czterech z tych studentów farmaceutyki zostało aresztowanych przez policję. Pewien urzędnik zawiadomił policję po tym, jak zobaczył to obsceniczne i wulgarne wideo.

Ta tragikomiczna sytuacja wpisuje się w obecną sferę wolności słowa w Egipcie. To, do tej pory, przyjazne dla turystów z całego świata państwo zmienia się w kraj islamski, w którym palone są np. chrześcijańskie sklepy, sami chrześcijanie są prześladowani a ajatollah w publicznej TV usprawiedliwia zgwałcenie kobiet bez zakrytej głowy.

To jest islam w naturalnym środowisku, a nie cukierkowy propagowany przez muzułmanów w Polsce.

Oby chłopaki zostali uwolnieni z zarzutów i mogli dalej studiować.

Zgłoś
Avatar
bondzio007 2013-02-25, 18:33
ok przesłanie fajne , ale harlem shake odpada...
Zgłoś
Avatar
amg86 2013-02-25, 18:35 6
Nic tak mnie nie wkurza w ich religii jak dwulicowość. Oni czują sie obrażeni tym że się krzywo spojrzysz, od razu kłapią dziobami i dyskryminacji religijnej itp. Jak nie daj boże powiesz głośno Allach to spalą twój dom i rodzinę ukamienują. Ale oni mogą do każdego mieć problem, każą religię obrażać i jest git. Niech spierdalają z powrotem na swoich dywanach na pustynie kozy łoić. Poszli won z Europy!
Zgłoś
Avatar
Proxably 2013-02-25, 18:36
Śmierć cyganom!
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-02-25, 18:50 2
każdego powini wpierdalać do więzienia za to gowno
Zgłoś
Avatar
Duszek Okruszek 2013-02-25, 19:04
Pieprzeni hipokryci...niech się tam sami powybijają w imię Allaha >.< .Albo podeślijcie im trochę kóz to się uspokoją na jakiś czas..
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-02-25, 21:20
Za harlem shit od razu czapa powinna być u nas i w USiA też.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-02-25, 22:41
amg86 napisał/a:

Nic tak mnie nie wkurza w ich religii jak dwulicowość. Oni czują sie obrażeni tym że się krzywo spojrzysz, od razu kłapią dziobami i dyskryminacji religijnej itp. Jak nie daj boże powiesz głośno Allach to spalą twój dom i rodzinę ukamienują. Ale oni mogą do każdego mieć problem, każą religię obrażać i jest git. Niech spierdalają z powrotem na swoich dywanach na pustynie kozy łoić. Poszli won z Europy!



Ich wiara głosi, że mają nawrócić wszystkich na islam a jeśli ktoś się sprzeciwi ma zostać zabity. Taki jest prawdziwy islam i tak jest napisane w koranie. Polecam film na yt

watch?v=rhUE2tg9igg
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-02-25, 23:04 1
Za harlem shake powinni wsadzać do więzienia, a nawet kamienować!
Zgłoś
Avatar
DrMagK2 2013-02-26, 12:17
Najlepszy Harlem Shake jaki kiedykolwiek widziałem


Jak się nie podoba to
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2013-02-26, 16:21 8
No to



Harlem Shake !
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-02-26, 16:25
to twoi rodzice jak cie robilii
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie