18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
RockyWood 2013-02-28, 23:18
nie wiem co jest bardziej chujowe - ten syf co wychodzi z głośników czy ten syf co się wyświetla na ekranie jak puszczę 'play'
Zgłoś
Avatar
kawa-92 2013-02-28, 23:21
.Policja. napisał/a:

Tak ciężko?



dzięki kolego, nigdzie tego kodu nie znalazłem, albo i mi nie chciało się szukać, props..

Tak to mój 2 post/temat ale chuj z tym...

RockyWood napisał/a:

nie wiem co jest bardziej chujowe - ten syf co wychodzi z głośników czy ten syf co się wyświetla na ekranie jak puszczę 'play'



Nie lubisz? - wyłącz. nie słuchaj...
Zgłoś
Avatar
Kraczełę 2013-03-01, 16:39 6


Coś co każdy sadysta lubi
Zgłoś
Avatar
czorny88 2013-03-01, 16:43
Znowu będzie dochodzenie w sprawie tajemniczych piktogramów
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-03-01, 16:59
Potwierdzam jedyna zajebista wersja
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-03-01, 17:03 1
wszystko spoko auta fajne i w ogóle tylko ja nie mogę po prostu tego zrozumieć.. niech mi to ktoś łopatologicznie wytłumaczy bo ja to widzę jakoś tak:

ten "utwór" Harlem Shake to największe GÓWNO jakie kiedykolwiek chyba powstało i rozpanoszyło się w sieci. Z fenomenem tego gówna można porównać tylko motyw głosowania na grodzkiego (czyli bo tak - ot dla jaj)... słuchając tego kawałka w oryginalnym wydaniu po minucie rozbolała mnie głowa i miałem obawy że zaraz rzygnę więc wyłączyłem. Nie znam absolutnie NIKOGO kto chciałby to słuchać jako zwykłą piosenkę - każdy mówi że to jakiś SYF, GÓWNO, ew. CHUJOSTWO nie z tej ziemi.

Prawie co dziennie można o tym znaleźć nową wzmiankę na różnych portalach, na samym YT jest W CHUJ różnego rodzaju "przeróbek" z gibającymi się ludźmi do tego "rytmu" (???)

nie ogarniam tego. Co jakiś czas internet błyska jakimś takim modnym fenomenem, który ludzie łykają jak pojebane pelikany. Raz harlem shake raz robienie zdjęć sztywno leżących ludzi w dziwnych miejscach (pamiętacie jeszcze tą "modę"? ) raz gangman stajl... I widać że jest coraz gorzej! Co dalej? Może nadejdzie moda nagrywania jak ktoś sra podczas lekcji na biurko nauczyciela w gimnazjum???

coś jest nie tak. w chuj nie tak.
Zgłoś
Avatar
77salut 2013-03-01, 17:03
ta nie długo kurwa ktos wytnie fragment LOTTO jak piłeczki w bembnie nakurwiaja i DO THE HARLEM SHAKE !
Zgłoś
Avatar
krecik 2013-03-03, 15:50
angielskiego w gimnazjum nie miałeś?
Tagi: does harlem shake
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-03-03, 23:36 135
Jedna z niewielu wersji zasługująca na wrzucenie tutaj

Zgłoś
Avatar
Rokivcf 2013-03-03, 23:50 1
Mnie zastanawia tylko dlaczego tam stał koleś i się na to perfidnie patrzył xDDD ciekawe czy darł łacha czy kręcił
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-03-03, 23:52
Dobra, gardzę tym memem, ale to mnie rozbawiło. xD
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-03-03, 23:56 9
za kolejny Harlem Shake to karny słoik w dupsko się należy.
Won!
Zgłoś
Avatar
zonkone 2013-03-04, 0:17 10
Rokivcf napisał/a:

Mnie zastanawia tylko dlaczego tam stał koleś i się na to perfidnie patrzył xDDD ciekawe czy darł łacha czy kręcił


czekał na swoją kolej.
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-03-04, 0:47 1
Harlem Shake nie zasługuje nawet na kwejka.
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-03-04, 0:55 1
Ale to nie był chyba filmik z Polski, chyba, że to podrywacze kręcili następnego gniota

petru23 napisał/a:

za kolejny Harlem Shake to karny słoik w dupsko się należy.
Won!

Leci piweczko, dbaj o peżota
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie