18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
klema 2013-06-04, 23:01
Jak się nazywa odpowiednik księdza w Rosji?

-Pop

Jak się nawzywa jego żona ?

-Popa(r)zona

Jak się nazywa jego organista?

-Pop music...

Wiem, że suchar, ale za dzieciaka tylko to znałem
Zgłoś
Avatar
Casperro 2013-06-04, 23:35
@kmsm1990
No tak... pewnie jeździsz tylko rowerem i to po chodniku albo nie zdążyłeś jeszcze poznać zasad panujących na drodze w praktyce (nie tylko z podręcznika dla kursanta).

Kto normalny zmienia pas bez uprzedniego spojrzenia w lusterko? Kto zjeżdża na lewy pas hamując komuś przed maską? Chociaż sytuacja była jeszcze do uratowania gdyby wcisnął gaz w opór i spierdolił jednym czy też drugim pasem, ale on wybrał najgłupszą możliwą opcję...

...i chociaż takie akcje są raczej domeną kobiet to widać, że chodząc w sukience można przejąć od nich te złe nawyki.
Zgłoś
Avatar
Zwieszony 2013-06-05, 0:20
Kolejny pozytywny przykład kamerki samochodowej. Bez niej policja by wjebała mandat za wjechanie w dupe popowi.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2013-06-05, 8:41
Ale gumbas sie wylal
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-06-05, 15:15
Zgłoś
Avatar
coopra 2013-06-05, 17:58
Tak temu księżulkowi w ryj wyjebać. Dla zasady i żeby zapamiętał.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-06-05, 18:38
Rasputin w mordę jego mać!

Zgłoś
Avatar
R................Q 2013-06-05, 23:18
Gruby Jezus
Zgłoś
Avatar
takija 2013-06-06, 14:40
Casperro napisał/a:

@kmsm1990
No tak... pewnie jeździsz tylko rowerem i to po chodniku albo nie zdążyłeś jeszcze poznać zasad panujących na drodze w praktyce (nie tylko z podręcznika dla kursanta).

Kto normalny zmienia pas bez uprzedniego spojrzenia w lusterko? Kto zjeżdża na lewy pas hamując komuś przed maską? Chociaż sytuacja była jeszcze do uratowania gdyby wcisnął gaz w opór i spierdolił jednym czy też drugim pasem, ale on wybrał najgłupszą możliwą opcję...

...i chociaż takie akcje są raczej domeną kobiet to widać, że chodząc w sukience można przejąć od nich te złe nawyki.



A więc...roczny kierowco samochodów osobowych z wielkim doświadczeniem i umiejętnościami pozwalającymi na wybrnięcie z każdej sytuacji...obejrzyj sobie filmik raz jeszcze i zobacz że to ten z tyłu zaczął zjeżdżać na prawy pas , chwile po nim zaczął o robić grubas. W momencie kiedy grubas zobaczył że kierowca za nim zjeżdża na prawy pas odbił z powrotem na lewy a w tym momencie kierowca z tyłu odbił również w lewo i mu przyjebał. Poza tym, drogowy inteligencie, to kierowca z tyłu odpowiedzialny jest za zachowanie bezpiecznej odległości tym bardziej na drogach szybkiego ruchu gdzie hamowania awaryjne może być wyjątkowo niebezpieczne. Zastanawia mnie tez Twoja pewność co do tego że grubas nie spojrzał w lusterko...no ale pomijam bo pewnie to Twój ojciec i Ci opowiadał.
Zgłoś