18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
T................y 2020-09-10, 18:13
Debil naćpany. Powinni go osadzić w jakimś zamkniętym zakładzie, żeby odpracował szkody jakie narobił.
Zgłoś
Avatar
Warystor 2020-09-10, 19:28
Dyki666 napisał/a:

Grudziądz to stan umysłu. Nawet w Świeciu w mondi na szkoleniu bhp wyśmiewani są ludzie z Grudziądza, bo tacy idioci. A co to mowa o tym hahah niech będą sławni ze swojej głupoty na całą Polskę. Pozdrawiam



Za komuny w Grudziądzu mieszkały tylko kurwy i trepy. To jedno z tych miast o których mówiono, że jak rzucisz w nim na ulicy kamieniem, to trafisz trepa lub dziwkę. I chyba tak zostało do dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-09-10, 20:07
Dyki666 napisał/a:

Grudziądz to stan umysłu. Nawet w Świeciu w mondi na szkoleniu bhp wyśmiewani są ludzie z Grudziądza, bo tacy idioci. A co to mowa o tym hahah niech będą sławni ze swojej głupoty na całą Polskę. Pozdrawiam



Przejeżdżałem przez to całe Świecie w drodze na Półwysep Helski i większej dziury wyglądającej jak Prypeć w Polsce nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Robol91 2020-09-10, 21:15
Muza spoko, filmik też. Kierowca zjeb.
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-09-10, 21:41
Fatality napisał/a:

Przez takich kurwa debili, niedługo usuną przepis, że po 3 latach od zdania B można jeździć na 125...



Prawo je działa wstecz. A zresztą co to za problem zrobić sobie prawko na motocykl? Nigdy nie rozumiałem takich trepów. 4 lata jeździłem bez, zdane za 1 zwlekałem bo nie miałem wieku a w 50 tki się nie będę bawił.
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2020-09-10, 23:08 2
Fatality napisał/a:

Przez takich kurwa debili, niedługo usuną przepis, że po 3 latach od zdania B można jeździć na 125...



Tego w ogole nie pwinno byc. Samochod a motocykl to 2 rozne sprawy. Co z tego ze po 3 latach troszke przepisów znasz i autem sobie latasz. Ale motocyklem juz nie wiesz ktorym hamulcem hamowac . Motocykle 125 szczegolnie aktualne tez latac potrafia .Jawa 350 startu nie ma ze 125 teraz. Ale kto pamieta te czasy
Zgłoś
Avatar
trotyl666 2020-09-15, 23:34
Kurwa, w moim mieście po staremu.
Zgłoś