18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Aspołeczny krokodyl 2010-05-25, 19:01
przepraszam jestem nowy <hahas> nie no wiadomo rusek lepszy od mudzyna
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-05-25, 19:04 13
michal-tl napisał/a:

ej ej to jest sadistic nie ma tu miejsca na poprawnosc polityczna wspolczucie, empatie czy brak rasizmu ;D
baby do kuchni a nygusi do afryki, PEACE


I tu się mylisz, chłopaku:
Regulamin napisał/a:


4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Zgłoś
Avatar
krl_ 2010-05-25, 19:07 3
no no, mi się podoba ładnie małpeczki skaczą
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-05-25, 19:23
Cytat:

możecie napisać ile chcecie o murzynach, skąd to oni nie są, co jedzą, ale oni w przeciwieństwie zarobili te 50$, a wy siedzicie popluci przed monitorem, czekając, aż wasze komentarze dostaną piwo... ale z was sadyści...



Ja jestem po pracy. Spierdalaj.

-----------

Poza tym kurwa ja chcę oglądać jak się ktoś napierdala, wybija sobie zęby, łamie nogi i kurwa rozpruwa flaka. A murzynów czy innych tancerzy to se można na youtube pooglądać. Sam spierdoliłem, że wrzuciłem parę kiczowatych filmów i się teraz kurwa za to wstydzę Murzyństik kurwa mać jebana.
Zgłoś
Avatar
Neiwiem 2010-05-25, 19:24 4
dobre chłopaki, przynajmniej nie wkładają każdemu kosy pod żebra za parę $
Zgłoś
Avatar
jezoos 2010-05-25, 19:26 14
Jeśli chodzi o rasizm to test to broń obusieczna. Biali nienawidzą czarnych, czarni - białych.
Kiedyś społeczność czarnoskórych w stanach przeszła prawdziwe piekło. Trzeba to przyznać, jednak teraz żerują na tym fakcie i każde wrogie zachowanie kierowane w ich kierunki traktują jako przejaw rasizmu.
Swojego czasu pracowałem z kilkoma murzynami na wyspach i miałem z nimi bardzo dobry kontakt. Potem pojawił się nowy pracownik - czarny, którego po prostu nie lubiłem. Był chamski, leniwy i niesamowicie dwulicowy. Nie ukrywałem swojej niechęci do niego i zostałem okrzyknięty rasistą. Raptem wszyscy murzyni w robocie zaczęli mieć do mnie pretensje, które potem przerodziły się we wrogość z ich strony. Nie interesowało ich to, że kiedyś nasze relacje były świetne. Ważne było, że nie lubiłem jednego z nich.
Powiem szczerze, że od tego czasu nie lubię murzynów. Nie za kolor skóry, lecz za ich porąbane podejście do rasizmu.

Tak mi się jakoś przypomniało jeszcze
Zgłoś
Avatar
Aspołeczny krokodyl 2010-05-25, 19:28
jezzos piwo
Zgłoś
Avatar
jezoos 2010-05-25, 19:30
Thx. Twoje zdrowie
Zgłoś
Avatar
marcin1333 2010-05-25, 19:31 5
@maciek-z-klanu: prawda jest taka cwaniaczku, że ty byś nie dotknął palcami podłogi na wyprostowanych kolanach, a śmiejesz się z kogoś kto jest mega wysportowany tylko dlatego że jest czarny.... taka skaczący murzyn ma w dupie siedzącego za kompem kolesia ze skoliozą i płaskostopiem który jest mocny tylko przed monitorem.... żałosny jesteś gościu
Zgłoś
Avatar
maciek-z-klanu 2010-05-25, 19:37 6
marcin1333 napisał/a:

@maciek-z-klanu: prawda jest taka cwaniaczku, że ty byś nie dotknął palcami podłogi na wyprostowanych kolanach, a śmiejesz się z kogoś kto jest mega wysportowany tylko dlatego że jest czarny.... taka skaczący murzyn ma w dupie siedzącego za kompem kolesia ze skoliozą i płaskostopiem który jest mocny tylko przed monitorem.... żałosny jesteś gościu


Wzruszyłem się.
Zgłoś
Avatar
boberrr 2010-05-25, 19:39
średni filmik trafny opis= 4x wiecej piw
Zgłoś
Avatar
tauron 2010-05-25, 20:29
czarnuchy czy nie, mniejsza z tym. Szacun dla pierwszego kolesia, ale czy tylko mi sie wydaje, że zarabianie tancem samo w sobie jest niemęskie?

A to co robią w 40s to już pedalstwo
Zgłoś
Avatar
DraGon2 2010-05-25, 21:49
i tak kazdy mudzyn jest lepszy niewazne co by robil od NAS bialasow wiec przestancie imputowac ;x
Zgłoś
Avatar
daf098 2010-05-25, 22:23 2
maciek-z-klanu napisał/a:


Wzruszyłem się.



powinieneś
Zgłoś
Avatar
M03 2010-05-25, 22:45
My tu tany tany a bawełna się sama nie zbierze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie