18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
Avatar
DaKuz 2010-05-31, 12:59
@up no ale jest czarny

______________

Jak bym wpisał tu 250 znaków to ile to będzie??
Zgłoś
Avatar
ras7a 2010-05-31, 14:02
jebany brudas.. podejrzewam, że to jeszcze w anglii było?.
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2010-05-31, 14:45
Czy okrzyk pana "kamerzysty" śrubokręta nie przypomina wam czegoś ?

btw. Ciekawe jak wy byście zareagowali gdybyście szli sami i widzieliście grupkę muginów którzy tak traktują kobietę.
Zgłoś
Avatar
smoke_weed 2010-05-31, 17:30 3
marcin9002 napisał/a:

btw. Ciekawe jak wy byście zareagowali gdybyście szli sami i widzieliście grupkę muginów którzy tak traktują kobietę.



W nocy bym ich nie zauważył
Zgłoś
Avatar
robex9 2010-05-31, 18:04
Ja tam do czarnych nic nie mam, ale asfalt swoje miejsce ma.

______________

NON SERVIAM !
Zgłoś
Avatar
Abruel 2010-05-31, 18:38 2
Może w jakimś gównianym kraju gdzie mówi się po francusku, gdzie pełno tego g.... chodzi, takie rzeczy są normą. W Polsce niestety kiepsko widział bym przyszłość takiego zera. Ostatnio zbyt wiele czarni wymagają od białych i wystarczy źle na nich popatrzeć a już oskarżają wszystkich o rasizm a sami się panoszą po ulicach niczym bogowie. Dlatego też Polska nie była i nie będzie gościnnym krajem dla czarnoskórych nie chcemy mieć tutaj bajzlu zrobionego przez Nigeryjskich obywateli.

______________

Beware the mutant, the spammer, the heretic...
Zgłoś
Avatar
drTweak 2010-05-31, 20:36
Ale mnie zbulwersowała ta małpa.
Zgłoś
Avatar
Zephi 2010-05-31, 21:38 1
Zesmy ich przywiezli, bo brakowalo niewolnikow. Nadeszla era praw czlowieka, niewolnictwo nie jest juz stosowane, zatem i niewolnicy zbedni, takze wypierdalac do Afryki. Bez selekcji, wszyscy won.
Zgłoś
Avatar
LWMG 2010-05-31, 22:12 1
do tego BIAŁĄ dziewczynę!
Zgłoś
Avatar
krayesiak 2010-05-31, 23:12 1
spoko loko dorwałem negatywa, siedzi teraz obok<edit>i robi to z moim kotkiem</edit>

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-05-31, 23:18 ]
a ja dorwałem Ciebie
Zgłoś
Avatar
wons 2010-06-01, 0:02
ale jej zajebal
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-06-01, 0:21 1
Liść jak liść, ale na końcu jakiś kozak ją przewrócił poprzez kosę. To woła o pomstę do nieba. Ciekawe jak by spierdalali gdyby szła męska ekipa.

Nie wiem jak mentalność europejczyków, ale w krajach typowo słowiańskich nie wychodziliby nawet do sklepu żeby zrobić zakupy, bo mamy zdolną młodzież. A o Rosji wolę nie wspominać. 1 Rusek na stado 5 niggerów styknie.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2010-06-01, 0:47
co jak co, ale zaczyna mnie wkurwiać te rasistowskie pierdolenie o murzynach. I tu i tu spotkasz skurwiela, przykładem jest cała pierdolona Rosja. Akurat zajebiście chętnie zajarałbym kiedyś z murzynem. Takim kurwa, biggest motherfucker from the hood.

Wiecie, co mnie rozpierdala ? Taki murzyn przyjedzie z USA, i jak byś go nie skwitował, to ma na to wyjebane. Chuj w dupę brudasom z Somalii. Mówię o normalnych ludziach. Teraz, kurwa, wypierdalać na zmywaki do UK. Tam bez względu na wszystko dla każdego jesteście tym samym, co Rumun na przystanku w Polandii. I zapierdalać myć talerze, bo tam gdzie czarny ziomuś z LA przyjechał jako turysta, my zapierdalacie za drobne jak śmiecie. Kurwa jego mać, Polacy.
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2010-06-01, 11:11
Napiszę krótko.
To Kutas Jebany. Moge dostać Warn-a.
Ale za darmo nie wolno bić Kobiet. JEBAĆ CZARNEGO.Tego co ją uderzył...
No Kurwa nie wolno. Tak się nie robi...

______________

Linux is like a wigwam, no windows, no gates and an apache inside.

http://www.sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm
http://www.sadistic.pl/rynsztokowa-poezja-vt269153.htm
Zgłoś
Avatar
jamnick 2010-06-01, 21:19
Złamas zwykły i tyle. A że czarnoskóry to co z tego? Polacy, Rosjanie, Japończycy czy Anglicy nie biją kobiet?

Normalnie nie mogę jak widzę takich ujów.

marcin9002 napisał/a:


btw. Ciekawe jak wy byście zareagowali gdybyście szli sami i widzieliście grupkę muginów którzy tak traktują kobietę.



Pewnie połowa mocnych w gębie zostałaby mocnymi tylko w gębie.

______________

[ jamniczek-pl.pinger.pl ]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie