18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Korcipała 2023-04-27, 14:23 1
Eliminacja w murzynowie, moja droga publiczności jak to się rozpowszechni wszystkie czarne samice zajebią swoje czarne młode i będzie tego gówna mniej na świecie.
Zgłoś
Avatar
outline 2023-04-27, 14:26 3
martils napisał/a:

Gość ma pewnie niebieską kartę i się bał ją ruszyć - to pewnie gdzieś w Polsce..



Tak, u twoich starych zajrzyj tam do brata lepiej
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-04-27, 14:35
Fajne cycki ma Oliwia.
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2023-04-27, 14:41 4
I niech ktos mi powie ze pan BUK istnieje... a nawet jezeli istnieje to ma nas gleboko w dupie a te debile sie jeszcze do niego modlą... i nawet jak ktos mi wyskoczy z pierdolamento ze buk tak chcial i chcial to dziecko miec przy sobie... ok... ale... kurwa... nie w ten sposób... walic takiego boga co zezwala na takie akcje...walic was katole ciepłym pętem na ryje

Karpackiemocne napisał/a:

Ile jeszcze dowód trzeba, żeby znowu ich w zoo zamknąć?



A bedziesz płacić za jedzenie dla tych zwierząt?... jak dla mnie to lepiej to wieszać jak w XIX w... a po smierci ścierac w najlepszym razie na mąkę (wtedy chleb za polowe ceny mozna byloby kupic, i byloby to zdrowe ciemne pieczywko .XD ) albo pasze dla gęsi .XD
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-27, 15:38 1
HermanVonSztolc napisał/a:

I niech ktos mi powie ze pan BUK istnieje... a nawet jezeli istnieje to ma nas gleboko w dupie



Buk jest po prostu zdegenerowanym sadolem
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2023-04-27, 16:25 4
Dlaczego to jest na ogólnej ? To jedno z najgorszych co tutaj widziałam i już nie odzobaczę.
Zgłoś
Avatar
Gromrak 2023-04-27, 16:50 10
Znalazłem o tym zdarzeniu trochę informacji:
Morderstwo popełniła 24-letnia Olivia Naseria z Kenii. Nagrywającym był podobno sąsiad. Kobieta zamknęła się w domu sama z 2-letnią córką zamordowała ją na oczach sąsiadów, pokroiła ją i część zjadła.

Tutaj mówią o tym w kenijskich wiadomościach:

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-27, 16:51 3
Biancaaaa napisał/a:

Dlaczego to jest na ogólnej ? To jedno z najgorszych co tutaj widziałam i już nie odzobaczę.



Napij się pół litra
Zgłoś
Avatar
paniczmax 2023-04-27, 17:44 1
Gromrak napisał/a:

Znalazłem o tym zdarzeniu trochę informacji:
Morderstwo popełniła 24-letnia Olivia Naseria z Kenii. Nagrywającym był podobno sąsiad. Kobieta zamknęła się w domu sama z 2-letnią córką zamordowała ją na oczach sąsiadów, pokroiła ją i część zjadła.



w sumie się nie dziwię tak robi mnóstwo zwierząt widząc że nie ma szans na wychowanie potomstwa, białka się nie marnuje
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-04-27, 18:37
pokroiła ją i część zjadła, bo głodna była. Kenia, to pewnie uciekinierka z sekty, co to sobie głodowego samobója grupowego odwaliła.

Było i w Polsacie i w TVNiemcy i w TVPis, więc to prawda.
Zgłoś
Avatar
Sadus77 2023-04-27, 18:58
Gambol napisał/a:

Nosz kurwa se filmik do pączka
Włączyłem.



A ja do kabanosków
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-27, 19:06 2
Ciekawe o co poszło .... Choć to murzyni mogło pójść o wszystko. Może młody zjadł ostatniego nuggetsa który należał się matce
Zgłoś
Avatar
ThunderZ 2023-04-27, 20:38 2
murzyńskie scierwo powinno mieć zakaz rozmnażania się, przecież kurwa zwierzęta mają wiecej rozumu i empati niż to gówno
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-04-27, 20:52
zamiast jej zajebac w leb czymkolwiek lepiej stać i nagrywać... ale cóż od małp wymagac
Zgłoś
Avatar
kaarambol 2023-04-27, 22:02 2
"ojciec?" Zachowuje się jak polski rząd. Krzyczy, pomaga, ale huja robi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie