18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
kl3juuu 2015-12-02, 4:12
No i się kurwa poryczałem. Smutne i kurewsko prawdziwe. pozdro
Zgłoś
Avatar
KaruzeLek 2015-12-02, 6:51 1
Teraz ryczy, a jak strzelał do Polaków to się cieszył...
Zgłoś
Avatar
Orzechcco 2015-12-02, 7:34
nie ma niemców sa tylko nazisiści i nie ma niemiec jest tylko 4 rzesza
Zgłoś
Avatar
8michal7 2015-12-02, 7:52 1
Jacyś tacy biali jak na Niemców chyba fake.
Zgłoś
Avatar
Popson 2015-12-02, 9:00
Znam jednego niemca ... chuj mu w dupe
Zgłoś
Avatar
PannaEluveitie 2015-12-02, 11:19 2
KaruzeLek napisał/a:

Teraz ryczy, a jak strzelał do Polaków to się cieszył...


no biorąc pod uwagę, że na oko ma 75 lat to faktycznie jako czterolatek na bank musiał popierdalać z mauserem i flammenwerfer po zrujnowanej Warszawie w '44. To ta owiana tajemnicą nazistowska inżynieria genetyczna...
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2015-12-02, 11:26 2
Teraz im wisi 300 ojro za notariusza, który czeka za drzwiami. Stary oszust.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-12-02, 14:00
Jak to kurwa nikt ja kurwa marzę o tym, żeby mieć spokój całe święta i na sylwestra też wyjebane mam w chlanie potem kac na chuj mi to ciągle świeta sylwester i jebana wielkanoc ile można kurwa.
Zgłoś
Avatar
damianpl 2015-12-02, 15:12
Zwaliłem se pod to
Zgłoś
Avatar
chrzanik1992 2015-12-02, 17:10
W Polsce tak nie ma, ale u nich tak jest. Matka pracuje jako opiekunka. Gdybyście słyszeli jak tam traktuje się już wiekowych rodziców to byście nie uwierzyli. Czasami ta opiekunka to jest rodzina i przyjaciel w jednym. Tam dzieci przyjeżdżają tylko po to aby uregulować finanse i sprawdzić w jakim stanie jest ich przyszły dom.
Zgłoś
Avatar
PannaEluveitie 2015-12-02, 17:30 1
chrzanik1992 napisał/a:

W Polsce tak nie ma, ale u nich tak jest. Matka pracuje jako opiekunka. Gdybyście słyszeli jak tam traktuje się już wiekowych rodziców to byście nie uwierzyli. Czasami ta opiekunka to jest rodzina i przyjaciel w jednym. Tam dzieci przyjeżdżają tylko po to aby uregulować finanse i sprawdzić w jakim stanie jest ich przyszły dom.



Co prawda pracuje na trochę innych warunkach niż większość Polek w zawodzie, ale zasadniczo też jestem polską opiekunką w De.
U mnie więc takie informacje z pierwszej ręki, mam całą baterię opowieści z gatunku nie do uwierzenia.
Również taką pozytywną, w której Babcia namówiła swoją pflegerin żeby ta ściągnęła do Niemiec dziecko i nie uciekała jej na urlopy do PL. Tak sobie żyli we troje, opiekunka została legalnie zatrudniona, dzieciak poszedł do szkoły.

Potem się sprawa rypła, że Niemka wydziedziczyła całą rodzinę, która latami miała ją w dupie, wszystko zapisała opiekunce i jej synowi. Pracowałam u sąsiadki w tym czasie. Krewnym nic nie udało się odzyskać z majątku matki. A trochę się sądzili.
Zgłoś
Avatar
FearFactor 2015-12-02, 21:15 1
Te faszystowskie kurwy obrażają uczucia imigrantów tymi swoimi świętami!
Zgłoś